oğlum sağ göğsümü emmiyo:(

saturnn

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
1.017
1
oğlum sağ göğsümü emerken çok zorlanıyo.sanırım süt çok fazla geliyo.1-2dk emiyo bırakıyo başlıyo ağlamaya.ağzından çıkardığında süt fışkırıyo resmen.yutmaya çalışırken hava da yutuyo bol bol.gazını çıkarıyorum ama bidaha almak istemiyo.kan ter içinde kalıyoruz ikimizde.yoruluyo kucağımda uyuyakalıyo.sol göğsümde sorun yok onu emiyo.ama sağ göğsümde her zaman daha fazla süt oluyo.emmeyince ağrıyo.ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz?

Canim benim bebeğimde sol göğsümü emmiyor. Sütünün bol olmasi büyük bir nimet sakin çekilmesine izin verme pompa ile sağ oyle ver fazlasini .

Eğer bebek küçükse ve biberona alişmadin dersen fazlasini sağ süt poşetlerinde buzluğa at 6 ay kalabiliyor buzlukta biberona başladiğinda yada sütün azaldiğinda çikarir benmari usulü isitir verirsin anne sütü bulunmaz ni,met

Sol tarafta kalp atışlarını duyuyorlarmış rahat ediyorlarmış,sağı o yüzden almıyorlarmış diye duymuştum.
Benimki de almıyordu sağ göğsümü,ağlıyordu aynı sizdeki gibi.Ben de türlü şeyler düşünüyordum,süt mü gitmiyo kanallar mı tıkalı,tadı mı bozuk olabilir mi acaba biri düzgün biri bozuk falan filan diye...
Çoğu cocuk böyle yaparmış,kaynanam demişti,onda da öyle imiş.

cnm bir cok bebekte vardır bu emın ol baranda yapmıştı aynısı sonra zamanla gece hangı gogsumu emmıyorsa uykuda hep onu verdım dene sende

evet benim beroşumda yapıyor bazen ...eğer sütün çok gittiğini düşünüyorsan emzirmeden önce biraz sağ derim.bide şeyi dene istersen bebeği tıpkı sol göğüsünü emziriyormuş gibi pozisyon al yani sola dönük kafası bacakları senin kolundan aşağı duracak ya tam anlatamadım sanırım ama aynen solu emziriyormuş gibi sağ göğüsünü emzircen bebek solu emiyo sanacak ben bazen deniyorum ve gerçekten bizde işe yaradı öle emiyor...denemekde fayda var...

benim de süt sağ göğsüme doluyor.sol da da var ama çok değil.ne yaptıysa sol göğsümü sağ göğsüm gibi dolduramadım.pompayla sağdım masaj yaptım.emzirirken solla başlıyorum hep.beş dk da bitiyor süt.yavrum boş boş çekiyo emzik niyetine.sağ tarafsa şelale gibi.dr um anatomik olabilir dedi.
bir gösüm büyük öteki küçük geziyorum valla.çok komik.laelaelaelaelaebu gidişle öyle kalmasa bari.kalıcı birşey olabilir mi?şutarafagitti

pediatri portali.com da böyle bir soru buldum,doktor muhtemelen sağ göğsünüzde enfeksiyon vardır,kadın doğumcuya görünün demiş.

bencede fazlasını sağmalısın. işine yarar hem ilerde. allah muhafaza hasta falan olursan sağdığın sütlerin çok işe yarar ben öyle yapıyorum.

bencede fazlasını sağmalısın. işine yarar hem ilerde. allah muhafaza hasta falan olursan sağdığın sütlerin çok işe yarar ben öyle yapıyorum.

canım benimde sol göğsümü sevmiodu azimle tutturdum onu uğraş bence hemen pes etme yoksa hiç almaz şimdi ikisinide emiyo çok şükür...

canım benimde sol göğsümü sevmiodu azimle tutturdum onu uğraş bence hemen pes etme yoksa hiç almaz şimdi ikisinide emiyo çok şükür...

ben de uğraşıyorum.son bi haftaya kadar emiyodu ama noldu anlamadım.geceleri emiyo uykuluyken ama gündüzleri çoğu zaman uğraşıyoruz emmek için.

benim de süt sağ göğsüme doluyor.sol da da var ama çok değil.ne yaptıysa sol göğsümü sağ göğsüm gibi dolduramadım.pompayla sağdım masaj yaptım.emzirirken solla başlıyorum hep.beş dk da bitiyor süt.yavrum boş boş çekiyo emzik niyetine.sağ tarafsa şelale gibi.dr um anatomik olabilir dedi.
bir gösüm büyük öteki küçük geziyorum valla.çok komik.laelaelaelaelaebu gidişle öyle kalmasa bari.kalıcı birşey olabilir mi?şutarafagitti
bende aynı dertten muzdaribim.yalnız benim problem sağ gögüste.dediin gibi biri küçük biri büyük.

benimde kizim sag gogsumu sevmiyor resmen tepinerek itekliyor sanirim cok sut geliyor fiskiriyor diye sevmiyor bende azicik sagiyorum birde bazen gece uyku sersemi veriyorum emiyor mecburen yoksa resmen kavga ediyoruz emdigi gogsum daha buyuk digeri kucuk cidden boylemi kalicaklar

X