yumurtalık tembelliği

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
43
arkadaşlar doktor kardeşime yumurtalık tembelliğnden çocuğun olmuyor demiş bilgisi olan varmı?umutsuzmu?:1shok:

aşkolsun herkese bende sitem yapıyorum herkese ufakta ola cevaplar verdiğim halde kimse umursanadı beni küstümmmmmmmmm

aşkolsun herkese bende sitem yapıyorum herkese ufakta ola cevaplar verdiğim halde kimse umursanadı beni küstümmmmmmmmm
slm cnm.bende de var yani doktor yumurtaların düzensiz ve tembel çalıştıgını söyledi.tehlikeli degil korkmayın,tedavisi var yani.ona göre ilaç verir ve hamile kalır üzülmesin..bende ilaç kullandım ve bekliyorum şimdi herşeyin hayırlısı cnm.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar yumurtaligin guzel calismasi icin Vitamin E faydasi var ve hayit tohumunun.

elavinyacigim arkadaslarin boyle sorunlari olunca gorurse hemen cevaplar gormemis olmali yada boyle sorunla karsilasmamis olmali bu yuzden kusme........

Dr bana da duzensiz demisti.Tembel dedigi bu olmali. Suan baska vitaminler aldigim icin E 10-15 gun sonra baslayacagim ve hayit tohumunu almak istiyorum.

Bildigim kadariyla baska sorun yoksa ovulasyon oldugu zaman hamile kalabilir. Dr baska birsey soylememisse korkmayin demek duzensizdir.....

arkadaşlar doktor kardeşime yumurtalık tembelliğnden çocuğun olmuyor demiş bilgisi olan varmı?umutsuzmu?:1shok:

canım benim arkadaşına yumurtalıklarında tembellik var dien dr ona neden tenbel olduğunun sebebini ve hangi tür ilçları kullanması gerektiğinide söylemiştir sıkmasın canını ilaçla tedavisi var....

canım bendede yumurtlama tembelliği vardı hatta göbeğimden iğne bile vurundum yumurtalığım çalışmadı..ve 2 ay düzenli olarak hayıt kullandım hiç bırakmadan çörekotu bal karışımıda kullandım ve 2 gün önce hamile kaldığımı öğrendim..stresten uzak durun takdir allahın canım

kızlar slm bendede aynı dert var 4 tane doktor değiştirdim hepsi aynı şeyi söyledi yumurtalıkların tembel çalışıyo dediler düzensiz adet görüyorum ama doktorların hepsi yardımcı hapla hamile kalabilirsin dediler ama doğal yoldan 1 sene dene olmazsa hapla tedaviyle kalırsın dediler 8 ayı doldurdum eğer olmazsa hapla denicem

dun dr ya gitttim yumurta tembelligi var dedi.adetlerim duzensiz oluyo cocugum olurmu. olmaz diye korkuyorum.1.5 yıılık evliyim. halada olmadı cocuk. cok istiyoruz. Dr bana farlutal diye ilac verdi. sonunda gebelik olurmu? yardım edin lütfen

dun dr ya gitttim yumurta tembelligi var dedi.adetlerim duzensiz oluyo cocugum olurmu. Olmaz diye korkuyorum.1.5 yıılık evliyim. Halada olmadı cocuk. Cok istiyoruz. Dr bana farlutal diye ilac verdi. Sonunda gebelik olurmu? Yardım edin lütfen

mrb, ben 3,5 yıllık evliyim. 2 yıl korunduk 1,5 yıldır istiyoruz bebek pco var bendede yumurtlama problemim var tabi bunlarda adet düzensizliği yapıyor. Miyomlarımda var ilaç kullandığım zaman adet oluyorum. Geçen ay 15 gün soğan kürü yaptım ve adetim hemen geldi doktor ilaç verdi ama kullanmadım soğan kürünü bu siteden gördüm ve yaptım hatta doktor miyomların gitmiş dedi bence bu soğanın mucizesi. Bu ay yine yapıyorum kürü bugün 9. Günü inşallah hamile kalırım eğer kalamasamda en azından doğal yolla adet olayım.. Bence sende dene

mrb, ben 3,5 yıllık evliyim. 2 yıl korunduk 1,5 yıldır istiyoruz bebek pco var bendede yumurtlama problemim var tabi bunlarda adet düzensizliği yapıyor. Miyomlarımda var ilaç kullandığım zaman adet oluyorum. Geçen ay 15 gün soğan kürü yaptım ve adetim hemen geldi doktor ilaç verdi ama kullanmadım soğan kürünü bu siteden gördüm ve yaptım hatta doktor miyomların gitmiş dedi bence bu soğanın mucizesi. Bu ay yine yapıyorum kürü bugün 9. Günü inşallah hamile kalırım eğer kalamasamda en azından doğal yolla adet olayım.. Bence sende dene

merhaba cnm hayıt tohumu da çok faydalı hem adeti düzenliyo hemde hamile kalmayı kolaylaştırıyo bebek isteyenler dnesin kızlarrrrrrr

Merhaba arkadaslar bendede yumurta tembelligi var. 3 ay klomen tedavisi gordum yumurtalarim catladi ama sonuc alamadik simdi su hayit tohumunu ve bal corekotu karisimini merak ettim nasil yapiyorsunuz yazarmisiniz bende denemek istiyorum...

Merhaba arkadaslar bendede yumurta tembelligi var. 3 ay klomen tedavisi gordum yumurtalarim catladi ama sonuc alamadik simdi su hayit tohumunu ve bal corekotu karisimini merak ettim nasil yapiyorsunuz yazarmisiniz bende denemek istiyorum...

merhaba cnm bir çay fincanı kaynamış suyun içine çay kaşığının ucuyla hayıt tohumunu at sonra 5 yada 10 dk demlenmesini bekle ve iç bunu günde 2 defa içsen yeterli olur inş işe yarar cnm

merhaba cnm 1 çay fincanı kaynamış suyun içine 1 çay kaşığının ucuyla hayıt tohumu koy sonra 5 yada 10 dk demlenmesi için bekle ve iç bunu günde 2 defa yapman yeterli olur cnm inş işe yarar

merhaba cnm bir çay fincanı kaynamış suyun içine çay kaşığının ucuyla hayıt tohumunu at sonra 5 yada 10 dk demlenmesini bekle ve iç bunu günde 2 defa içsen yeterli olur inş işe yarar cnm
çok sağol canım bunu süreklimi içmek lazım yoksa belirli bi gün içip 5-10 gün dinlenme süresi varmı?

bendede varmış adetim 10 gün geçti karnım çok şiş patlayacak gibi hissediyorum kendimi bugun yine gitcem doktora bunun bi çözümü yoktu daha sık adet görmek için :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

tembellik cozumu zor deyil baskalarina gore sukrediyorum benimde var yumurta tembelligim duzenli bir sekilde doktora giderseniz eger en onemliside stres yapmamak bence 1 sene olmadi bir senede tedavi oldum birkizim var suan ustunden 5 sene gecti gene olmuyor 2 ayoldu tedaviye basliyali bekliyorum allahin takdiri

canım bendede yumurtlabidembelliği vardı hatta göbeğimden iğne bile vurundum yumurtalığım çalışmadı..ve 2 ay düzenli olarak hayıt kullandım hiç bırakmadan çörekotu bal karışımıda kullandım ve 2 gün önce hamile kaldığımı öğrendim..stresten uzak durun takdir allahın canım
Mrba. Goznz aydin. Hayt otnu nasl kullndnz sbh aksam ve ac yada tok . bide corekotu balkarisimini nasl yptnz ve onn kullnmini nasl yaptnz..

X