primolut-N hapı

shecer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
16
0
kızlar maleseffff bnm adet günüm tatille aynı zmna denk gelio :eek:klava: primolut-N hapı aldım tavsiyeler üzerine ama nasıl kullanıldııgını tam bilmiyorum eczacı bişiler anlattı ama aydınlatamadı malesef soruda soramadım erkekti :çok üzgünüm: nasıl kullanılıo yan etkileri neler kaç gün önce kullanmalıyım mesela adet belirtileri baslayınca kullansam bi etkisi olurmu cünkü bn belirtiler basladıktan 4-5gün sonra hasta oluorum hatta bazen daada uzun sürebilio bu ilaçta 4-5gün önceden kullanılıomus heralde,eczacı bana 10gün önce basla dedi ama bana cok fazla geldi şimdiden teşekkürler acil cvp bekliorum kızlar :kahve:

ya kızlar cok saolun yaa kırk yılda bi bişey mrk ettim konu actım yani kimse cvp yazmıo yardımcı olmuo kötükedihüso Çok üzgünüm çoook

merhaba canım, ben de 2 gündür kullanıyorum bu ilacı. 4 gün önceden başladım kuzum. çarşamba günü gidiyorum tatile..işallah bi kalleşlik yapmaz ban :))

yalnız ilaçtan mıdır bilmem ama, karnımda hafiften ağrı var arada sancı oluyor. ama sanırım üşüttüm. bilemiyorum. gerçi başka yol yok kullanıcam napim..

merhaba canım, ben de 2 gündür kullanıyorum bu ilacı. 4 gün önceden başladım kuzum. çarşamba günü gidiyorum tatile..işallah bi kalleşlik yapmaz ban :))

yalnız ilaçtan mıdır bilmem ama, karnımda hafiften ağrı var arada sancı oluyor. ama sanırım üşüttüm. bilemiyorum. gerçi başka yol yok kullanıcam napim..

belirtiler baslaıncamı basladın cnm

sevgili shecer bu ilaci kendin tek basinami aldin genelde kadin doktoru vermesi lazim dr sana tam olarak hangi tarihte alacagini hesapliyacak ve oyle alacaksin . ben seyahata ciktigim vakit alirdim ama yalniz dr recetesiyle.simdi coktandir almiyorum bu soruyu jinekolog kosesinde kadin doktoruna sor en iyisi,isi garantiye al.inanki unuttum ama galiba tatile cikmadan 10-12 gun evvel alman lazim 7-8 gun adet donemi birde 4 gun daha ver [herkesin adet donemi ]baskadir onun icin dr seninle oturup hesap yapacak ,ve ilaci butun bitirmen lazim ilaci bitirdikten sonra 2-3gun sonra adet goreceksin sakina ilaci ortada kesme sonuna kadar ic bu ilaca baslamadan evvel DR sana sagligin hakkinda sorular soracak bilmem yurt disinda bu ilac recetesiz kullanilmaz sayet erkek eczacidan sikildiysan sormaya bir kadin eczaciya sorabilirsin , sevgilerimle canim.

Son düzenleme:
Güzelim bende bu ay ilk defa kullandım. Hatta adetim biraz düzensizleşmeye başlamıştı (yaş 43 olunca düzensizleşmeler olmaya başladı tabi) bu yüzden tam gününü bilemiyordum. Eczacı bana beklenen adet gününden 2-3 gün önce al demişti ama benimki belli olmadığı için ben tatilin ilk günü yani 7-8 gün öncesinden sabah ve akşam olmak üzere aldım. Eczacı bu şekilde kullan dedi. İlacı bıraktıktan 4 gün sonrada adet gördüm.
Bir arkadaşımda almıştı ve onada eczacı sabah akşam kullan demişti. Adet gününe 2-3 gün kala diyorlar ama emin değilsen daha öncedende başlayabilirsin içmeye.

ben belirtiler başlamadan almaya başladım. adeti beklediğim günden 4 gün önce. hafiften göğüste dolgunluk vardı sadece. bir sorun olucanı düşünmüyorum...ağrım da bugün olmadı çok şükür.

canım ben unıversıte sınavından once kullanmıstım sonrakı aydakı adetımde o kadar cok buyuk bı agrım olmustu ki, yanı yatakta yattıgımda yataga bırı oturunca bıle aglıyordum agrımdan, bır daha da kullanmam dedım

X