tuz ve cinsiyet tahmini

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
40
canlarım evet yanlış değil tuz ve cinsiyet tahmini nasılmı??
şöyle ki az önce annem ve 2 çok yakın arkadaşı arkadaşının balkonunda oturuyorduk ve ev sahibi kahve yapmak için içeri gitti diğer arkadaşıda gitti sonra kahvelerle geldiler ama da yerlerine oturmadan tepemden hafif beyaz kül gibi sndığım birşeyler uçuştu ve ben toz filan dedim içimden sonra ablalarda oturdular bana tatlı bişey uzattılar ben yok istemem derken burnumu kaşıdım hepsi birden oğlun olcak dediler anlamadım dedim.onlarda biz az önce senin başından hb.olmadan bi tutam tuz attık sen ilk burnunu elledin eğer başını elleseydin kızın olurdu ama sen burnunu elledin oğlun olucak dediler.çok ilginç ilk defa böyle bişey duydum...CADIARZU:CüvCüv:fisfisfis

şöyle ki az önce annem ve 2 çok yakın arkadaşı arkadaşının balkonunda oturuyorduk ve ev sahibi kahve yapmak için içeri gitti diğer arkadaşıda gitti sonra kahvelerle geldiler ama da yerlerine oturmadan tepemden hafif beyaz kül gibi sndığım birşeyler uçuştu ve ben toz filan dedim içimden sonra ablalarda oturdular bana tatlı bişey uzattılar ben yok istemem derken burnumu kaşıdım hepsi birden oğlun olcak dediler anlamadım dedim.onlarda biz az önce senin başından hb.olmadan bi tutam tuz attık sen ilk burnunu elledin eğer başını elleseydin kızın olurdu ama sen burnunu elledin oğlun olucak dediler.çok ilginç ilk defa böyle bişey duydum...CADIARZU:CüvCüv:fisfisfis

inanmıyorum ya ne enteresan,daha neler duycaz.hadı hayırlısı bakalım Allah gönlüne göre versın

aa evet bende biliyorum onu anneme yapmışlardı kardeşim olacağı zaman o da burnunu ellemişte oğlun olacak demişlerdi. ve bildiler . ağzını elleseydin kız oluyo falan diye konuşmuşlardı.

bi de makas bıçak var onu biliomusunuz bilmem.
önce iki yastık alıyosun birinin altına makas birinin altına bıçak koyuyosun tabi hamiş bilmiyo hangisinin altında ne olduğunu sonra birini seçip oturuyo yastığa..

makas çıkarsa kız bıçak çıkarsa erkek bunun da doğru çıktığına şahit oldum çok garip ama eskiler yapıo işte :))))

:dance:

aynısını bizde yapmıştık ablama ama çok oldu tabi 8 yıl kadar önceydi bizim yaptığımızda oda burnunu kaşımıştı oğlun olacak dedik ve öylede oldu gerçekten bunu yapan çok var.
:dance:

ben de duymuştum bunu ama doğruluğu hakkında bir bilgim yok..Atalarımız garipmiş be...

onu ablamada yapmışlardıı annemler ama tutmadı ablamda burnunu kaşıdı oğlan dediler oda baya inandımş kendini :roflol: ama kzıımız olucakksositosositosositososito

kızlar inanmayın böyle saçmalıklara yaa
insanı dinden çıkarır bu gibi safsatalar
gaipten haber vermek gibi bişey
eskiler ne yaptıysa hep cahilliklerinden yapmışlar, bi kaç tanesi tutuncada inanmışlar
töbe ya Rabbim yaa, nelere kaldık

banada aynısını görümcem yaptı (ben tabi böyle seylere inanmak istemem) ilk önce ağzıma dokundum ve evdeki herkes kızın olacak diye bağırmaya başladılar. burnuna dokunsaydın oğlun olucaktı dediler... tabi benim kızım olacak... bununla bi alakası varmı bilmem ama benim batıl inançlarım yoktur...

napsın eskiler oyalanıyorlarmış işte bizim ultrason var öğreniyoruz onlarda tuzla makasla bıcakla filan eğleniyormuş garipler

bende bunu bi arkadasimdan ögrendim

yengem hamileydi bizde onlara misafirlige gittigimizde arkadasim kalkti yengeme caktirmadan basindan biraz tuz atti ben noldugunu anlamamistim

yengemde ilk yüzünü kasidi arkadasimda kizin olcak dedi

burnunu kasiyinca erkek yüzünün diger kisimlarini kasiyinca kiz oluyomus

yengeminde kizi oldu :)

Tabiki batıl inanç ama eğlence oluyor işte insana:) Bana da yapmışlardı ve bende burnumu kaşımışım :) Ve oğlum olucak işallah!Tabi ki büyük bir rastlantı:))))

bende biliyorum bunu ve çevremdeki bütün hamilelere de uygulanmıştır valla inanmayacaksınız ve hepsi tutmuştu.banada hamileyken yapıldı hemde tam 3 kere hepsinde erkek çıkmıştı

annem bana da bu sabah yaptı bende yüzümü elledim önce daha öğrenmeye 2 ay var sadece eğlence benim için yoksa tabii ki çoksaçma ( ama hala kafamda tuz var annem abartmış galiba :)))))

banada ellerini göster dediler ellerimi uzattım avuçlarım yere gelcek şekilde uzattım die erkek olcak dediler eğer avuçlarım yukarı baksaymış kızım olcakmış :) saçma geldi ama geçen dr a gittim dr %60 erkek dedi :)

X