Saç Rengi ve Saç Boyama Oksijenli su ile saç açma konusunda bilgi?

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim saçlarım küllü sarı benim bir arkadaşım vardı onun saçlarının rengide benimkinden biraz daha koyuydu saçlarına oksijenli su diye bir şey sürmüş ve saçlarının arası yer yer sarıya dönük bir renk almış olmuş çok hoş aynı gölgeli gibi duruyordu bende istiyorum fakat oksijenli su hakkında fazla bilgim yok bilgisi olan varsa benimlede paylaşabilirmi

ben sana şöle solıyım canım benım sacımın en alt kısmında denemıstım ben lısedeyken hala orası daha acık cıkıyor dıger saclarımdan, evet gercekten acıyor, zararı mutlaka vardır, onun yerıne papatya felan kullanbılırsın

oksijenli su tam sarı yapmıyo ama kızılımsı bi sarı oluyo papatya oksijenli sudan daha güzel ayrıca daha açık sarı tonu elde ediliyo ama en güzeli boya veya röfle yada gölge oksijenli suda hemen hemen aynı değerde zarar veriyo saça illa doğal olsun diyosanız papatya suyu kullanın ama kimyasala karşıı diilim diyosan oksijenli suyu çokta tavsiye etmem

eger sacın boyaysa papatya nasıl acacakki... oksijeni eline dökünce bile beyazlıyo kaldıki sasartmasın.. illeki acar.. ama boyalı sacta hem oksijen hem papatya nasıl olur?? dogal sacların varsa o zaman muhtemel tabi..

canım oksijenli suyu hiç tavsiye etmem.lisede arkadaşım sürdü saçlarına çok iğrenç bir renk çıktı.ve saçları dökülmeye başladı.kızın üstünden dökülen saçlarını topluyorduk.bir dahada yapmadı:eek:lmaz:

sakın güzel arkadaşım denemeye bile kalkma papatya topla kaynat sür güneşte bekle istediğin saçı elde edene kadar devamlı uygula her gün tamam işte ben bu saç rengini istiyorum diyorsan artık papatya suyunu sürmeyi bitir

Şimdi papatya suyu denicem gerçekten istediğim kadar açılır mı güneş çok mu önemli açılması için

papatya boyalı saçı nasıl açabilir ki? zaten sarıysa?

Arkadaşlar benim saçlarım küllü sarı benim bir arkadaşım vardı onun saçlarının rengide benimkinden biraz daha koyuydu saçlarına oksijenli su diye bir şey sürmüş ve saçlarının arası yer yer sarıya dönük bir renk almış olmuş çok hoş aynı gölgeli gibi duruyordu bende istiyorum fakat oksijenli su hakkında fazla bilgim yok bilgisi olan varsa benimlede paylaşabilirmi

benim bir takım bilgim var cnm. benim saçlarım full açık sarı bende bir zamanlar oksijenli su denemiştim ama çoğu saçta aynı rengi vermiyo orta derece sarıları normal sarı yapıyo full açık sarışınlarıda turuncumsu ve kızılımsı arasında bir renk veriyor. bnada turuncu ve kzl arasında bir renk verdi. ama sendede bnmki gibi verme ihtimali yüzde elli bence hiç deneme ben o rengi geçrmk için kuaför kuaför dolandım . onun yerine papatya suyu sür ben geçen hafta o kızılımsı rengin üzerine plajda hergün denedim geçti sayılır şimdi güzellşmeye başladı.(papatya suyu dene) :)

arkadaşlar ben oksijenli su aldım saçım kahverengi nasıl uygulamalıyım ne kadar güneşte kalmalıyım?

Kızlar ben bir hevesle saçlarımı koyu boyadım ama sarıya dönmek istiyorum, boya boyayı açmaz diyolar önce bu saçı açıp öyle boyamam lazımmış oksijenli suyla açsam açılır mı napsam kızlar yardım edin :KK43:

benim bir takım bilgim var cnm. benim saçlarım full açık sarı bende bir zamanlar oksijenli su denemiştim ama çoğu saçta aynı rengi vermiyo orta derece sarıları normal sarı yapıyo full açık sarışınlarıda turuncumsu ve kızılımsı arasında bir renk veriyor. bnada turuncu ve kzl arasında bir renk verdi. ama sendede bnmki gibi verme ihtimali yüzde elli bence hiç deneme ben o rengi geçrmk için kuaför kuaför dolandım . onun yerine papatya suyu sür ben geçen hafta o kızılımsı rengin üzerine plajda hergün denedim geçti sayılır şimdi güzellşmeye başladı.(papatya suyu dene) :)

bir şey sorabilirmiyim oksidasyon kremi ele dğerse ne olur tahriş edermi ?

oksijenli su ile (ya da oksidasyon kremi ile) açma işini sadece kumrallar ve açık kumrallar denesin, kahverengi saçlılar ise yanından bile geçmesin derim. çünkü kumral-açık kumral saçı daha doğal ve cart durmayan bir şekilde açarken, kahverengi saçı bakır-turuncu berbat bir renkte açıyor.

uygularken illa güneşte durmanız gerekmiyor. fön makinesi ile ısı vermek de yeterli. zaten önemli olan ısı vermek
.

Arkadaslar bilen varsa yardım etsin saç boyasının yanında verilen oksidasyon kreminin damlası elime değdi beyaz beyaz bir şey oluştu suyla yıkadım ama bir şey olur mu kanserolojen etkisi varmı???

X