klomen kullanıp ikizleri olan varmı

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar klomenen ilacının çoğul gebelik olasılığı varmış 4 aydırr klomen kullanıyorum inş.ikizlerim olurrrr:sm_cool:

ayyy inşallah canımm
Allah gönlüne göre versin
inan bende istiyorum hayırlısı tabi ama ne güzel yaa

ben uzun süre klomen kullandım. faydasını görmeyince bıraktım.
şuan hamileyim ve ikiz bebek bekliyorum. klomenin etkisi olabilirmi acaba?

Buay klomenle 4 yumoşumdan biri döllenicekmi acaba belkide 2 tane döllenir bellimi olurr saçmalıyorum tutacağıı yok:roflol::roflol:

arkadaslar ikiz olmasi icin klomen kullanilirken nasil kullanilmali gunde kactane ve kac gun boyunca en iyi ikiz olma ihtimalinde kullanilma seykli ve normolde yumurtanin catladigi gun hangi gun lutfen yazarsaniz sevinirim lutfen acik acik yazin bekliyorum

canım benim bildiğim kadarıyla bunu kafana göre kullanamazsın doktor verip takip edecek.o sana nasıl kullanman gerektiğini söyler kontrol günlerinide.

evet bu ilaçlar hormon ikiz çocuk sahibi olucam die başına iş açma bence. rabbim ne verirse kabul et .

arkadaslar ben yurt disindayim ve bu ilac burda yok turkiyeye gelme olasiligimda yok turkiyede iki kuzenimin ikizleri oldu naisl kullaniliyo ikizleri olan sadec yardim benim cocugum var zeten bir problem olmmaz evlliligim icin cok onemli yardim lutfen klomeni getirdirdim ve kullanacagim bana yardim etsenizde etmesenizd ekullanacagim ginede bir akin versin ikiz annler nasil kullaniyliyo gunde kactane kac gun boyunca ve yumurta catlamasi hangi gun oluyo sagolun cevapicin

Bu ilaç ikiz olsun diye kullanılmıyor ,.. Nasıl ikiz olduğuna gelince, her kadın her ay bir tane yumurta yapar, bu ilaç bu sayıyı arttırıyor 2 veya daha fazla yumurtan oluyor bu şekilde ikiz oluyor.

Şimdi farkettim arkadaşım hemşire yazıyor mesleğinde, sen nasıl kullanıldığını bizden daha iyi bilirsin.

ben isvicrede yasiyorum turkiyeden degil klomeni getirdirdim ve kimisi akrabalarimda gunde birtane kimisideburda adetin 5 gunu 5 gun anlamamdim benim 4 kuzeniminde ikizleri oldu hemde erkek bende cok istiyorum ama onlarla gorusemedigim icin nasil kullanma tuyolarini alamadim ondan sizden yardim istedim benim yumurtalarim cok iyi hatta bir kizim bile var ama ikiz olsun istiyorum denicem yardim sadece benim bir problemim yok cocuk olma yonunde

kardeş anlatamadık galiba, bu bir ilaç...Bunun kullanma tüyosu falan da yok. Kimse bunu ikizi olsun diye almıyor ve o anlayamadığın şekilde farklı kullanmı ise doktor bünyeye göre veriyor.

Hemşire arkadaş , ben şimdi sana günde 10 tane iç ikiz erkek olur desem içecek misin ?

Buay klomenle 4 yumoşumdan biri döllenicekmi acaba belkide 2 tane döllenir bellimi olurr saçmalıyorum tutacağıı yok:roflol::roflol:

Aradan 3 ay geçmişş ve ben KLOMENle yolculuğumu yılmadan devam ettiriyorumm.Amann 1 tane tutsunda ikizii düşünemem şimdii.1 tutmuyo 2. kaldı bide:roflol:sırnaşık şey

bende klomen kullandım ve dr gittiğimde 3 tane yumurtam çatlamış iğne kullanmadan acaba bende ikiz doğurma gibi durumum olurmu yardım ederseniz sevinirim şuanda beklemedeyiz bakalım neler olacak..

bende klomen kullandım ve dr gittiğimde 3 tane yumurtam çatlamış iğne kullanmadan acaba bende ikiz doğurma gibi durumum olurmu yardım ederseniz sevinirim şuanda beklemedeyiz bakalım neler olacak..

Üçüde çatlayıp üçüde döllendiyse üçüz bile olur :)

X