Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları En uygun kaliteli bebek beşikleri

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
38
kizlar bende gittiğimde inanamadim un kapaninda bisikletçilerin çarşisinin içinde bebek beşiklerinden tutun ana kucaği bebek arabasi pusetler pieere cardin craft in ürünleri o kadar uygun ki ben bebeğin eşyalarini oradan aldim beşiklerin karyola tarzinda fiyatlar 250 ytl den başliyor bebek arabalarida 200 den başliyor ve çeşit bol hemde kaliteli mağaza fiyatlari koymuyorlar... Ayrica pazarliğa oturursaniz halada o fiyatlara indirim yapiyorlar pazartesi beşik gelecek fotoğrafini çeker sizlere yollarim ayricxa kredi kartina taksitte yapiyorlar bilginiz olsun

Hayalkız bisikletçiler çarşısının uygun olduğunu duymuştum. Park yataklar da var mı orada ben park yatak düşünüyorum da.

Oranın uygun olduğunu biliyordum eşim söylemişti...Oradan alırız demişti..Şükür şimdi hamileyim bebiş biraz daha büyüsün de alırız inşallah..Sağol arkadaşım paylaşım için...

hayalkız bisikletçiler çarşısının uygun olduğunu duymuştum. Park yataklar da var mı orada ben park yatak düşünüyorum da.

park taklarda var canim ama park yataklar bebekler için rahat olmuyor diye duymuştum o yuzden pek fiyatlarinla ilgilenmedim onlarda 100 den falan başliyor sanirim

arkadaşlar ben bir karyola ve bir dolap alacağım siz ne zaman alacaksınız sipariş verildiğinde 20 gün de geliyomuş e bide kokusu falan oluyo 1 ay havalandırmak gerekiyomuş ne zaman almalı daha erkenmi sizce CADIARZU

okadar kokusu olan bır beşik ılk defa duydum:bbo: hem aldığın zaman ertesı gunu getırıyorlar benım bıldığımyerimseniben ben aldım istersen sende al zamanı geldı artık erken falan dıye düşünmeyerimseniben

okadar kokusu olan bır beşik ılk defa duydum:bbo: hem aldığın zaman ertesı gunu getırıyorlar benım bıldığımyerimseniben ben aldım istersen sende al zamanı geldı artık erken falan dıye düşünmeyerimseniben

Canım bişey sorcam tam takım büyüyen karyolalı şöyle renkli çiçekli böcekli bebek odalarıda varmı?sonra ben park yatak ve oto koltuğuda alcam.Hepsini bulabilirmiyiz?

benım gittiğim yerde park yatak vardı karyola vardı annenın yanında yatırabileceği ufak şirin beşikler vardı renklı çiçekli böceklı takımlarda var:KK70: oto koltuğu dediğimiz puset onlarda var bebek arabasıda var

canım beşiği önceden alıp havalandırılması gerektiği doğru..mobilya kokusu,cilası falan ilk günlerde bebişe zarar verebiliyomuş..belki bizim hissedebileceğimiz bi koku değildir de,zararlı maddelerin uçması açısından sanırım.ABD'de bu nedene herkes 2.el beşik alıyomuş..HAYALKIZ artık zamanı geldi haklısın.bizde bu hafta bakacağız eşimle.senin beşik önümüzdeki p.tesimi geliyo?foto bekliyoz

X