Cilt Bakımı Ürünleri iple yüz alma

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
R

rocker_girl

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi rocker_girl
ya arkadaşlar lütfen yardımcı olur iple kendi kendime yüzümü almak istiyorum bi tarif etseniz minnettar kalıcm:Saruboceq:

Bircok bayan alıyor fakat ben sana sunu söylemek isterim bu iple almaya alısanlar devamlı almak zorunda birde dahada gürlesiyor görüyoruz ,sen hic baslamasan .

ben alıyorum sanada anlatiimm daa dogrusu anlatmaya çalışimmm:)
iplikten göz kararı ip kopar ama çok kısa olması ikiye katlicaz çünkü çok uzunda olmasın:)ölçtümde yaklaşık 26 cm olsunn:)
kopardığın ipin iki ucunu birleştir düğümle..sonra ipi sağ elinin ilk üç sol elinin yüzük ve işaret parmağına geçirip ipi çapraz yap alma işlemine başlaa:)
biraz karışık olduu ama yapa yapa öğrenirsin bende başta yapamadım sonradan alıştımm..umarım yardımcı olabilmişimdr

CNM BAK BN ŞÖYLE YAPIYORUM 2,5 KARIŞ İP DÜŞÜN İKİ UCUNDAN BAĞLA VE İPİ KUAFÖRLER DE YAPIYOLARYA NASIL DİİM DOLUYOLAR HAH O ŞEKİLDE DOLA YANİ PİE BAKINCA 8 ( SEKİZ) ŞEKLİNDE OLSUN VE Bİ TARAFINDAN TÜYLERİ ARASINA AL DİĞER ELİNLEDE ÇEK İPLE TÜYLERİ ÇOK BASİT ELİN ALIŞIR HEMEN BN SENELERDEN BERİ BÖYLE ALIRIM KAŞIMI BIYIMI :dance::dance::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Bn bu şekilde haftada 1 defa alsam yeterki oluyo cnm tüylerde ciddi bi azalma oldu bende tavsiye edrrim

ben bıyıklarımı ve kaşlarımın ortasını bu şekilde alıyorum bana iki hafta gidiyo valla çok rahat

çok teşekkürler arkadaşlar galiba anladım çok sağolun ya çok işime yarick:teytey:

X