karbonat testi

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
ya arkadaşlar bana şu karbonat testini nasıl yapacağımı anlatır mısınız?ne olur?

tatlım inanma böyle şeylere zaten yanlış olduğuda ortaya çıkarıldı gebelik bölümünde 1. sayfada var istersen ordan oku ama karbonatada güvenme umut bağlama
sevgiler

öyle mi dersin?tamam birtanem ama umut dünyası işte.çaresiz kalınca herşeyi deniyo insan.opt

idrarını temiz bir kaba koy ve üstüne 1 çay kaşğı karbonat dök eğer köpürürse gözün aydın :):):):)

karbonata limon skilincada köpürüyor sonucta asit var onda ayni sekilde idrardada asit var o yüzden köpürür genlede..en saglikli sonucu gebelik testinde bulabilirsiniz bu tür seylere inanmak güvenmek bence yanlis

bencede böyle şeylere inanmak yanlış.bizzat geçen ay denedim ve hüsrana uğradım.iki sefer yaptım fosur fosur kabarmıştı ama adet oldumsenağlamasenağlamasenağlama

ya arkadaşlar bana şu karbonat testini nasıl yapacağımı anlatır mısınız?ne olur?

ilk hamile kalmaya calistigimda ,testlere para vermekten bikmistim ,acaba karbonat testi dogru mudur ..hamileler yapip bize dogru cikiyor yada yanlis cikiyor diye soyleseler ya derdim ..hamile kalinca unuttum gitti..simdi senin mesaji gorunce ,inanki az once gidip yaptim kaydirigubbakcemile3 ama ne oldu biliyor musun ,idrara karbonati döker dökmez dibe cöktü :roflol: degil köpürmek bi kucuk balon bile cikmadi kaydirigubbakcemile3 ee ben simdi hamile degilmiyim ,karnimdaki ne ,allah korusun :1ninca: acaba ilk ay icin mi gecerli bu test CADIARZU yada benim karbonat bozuk mu kaydirigubbakcemile3 anlayacagin demek ki bu test fiyasko canim ..benim gibi bir kac hamile daha denesin ,bakalim ne olucak :icecream:

arkadaşlar bu ay adetim 2 gün gecikti karbonat,limon ve hatta idrar kaynatmayı bile denedim normal vermesi gereken sonuçlara göre hamile gösterdi 1 de eczane testi yaptım negatif çıktı.Sonuç olarak testlerden 2 gün sonra adet oldum.Artık siz karar verin doğruluğuna...

X