ilk aylarda karın sancısı çeken oldu mu?

aysef

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
31
0
merhabalar, yeni üye oldum, henuz 5+4 haftalık hamileyim ama ara ara karnımda sancım oluyor, cok uzun surmuyor ama gunde bı kac kez oluyor ve cok gazım var, acaba bu tur sorun yasayan oldu mu?
yoksa ters gıden bırseyler mı var?

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör:
: )
çok sağol özlem.
walla rahatladım, umarım sorunsuz geçer, cunku yaklasık 4-5 ay once kurtaj olmuştum, kalbı atmadıgından dolayı. o yuzden bıraz tedırgınım.

daha bu haftalarda normal canım bu ağrıları sıkça yaşayacaksın, hele ben 6-8. haftalarda çok çekmiştim. Şimdi rahatladım ama, şimdi de neden ağrımıyor diye korkuyorum..:bbo::bbo: hayırlı olsun, inşallah sağlıkı şekilde bebeğine kavşursun..:asigim:

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör:
canim benim he rkasik agirisi dusuk oldugunu gostermez...hamilelikte buyuyen rahim belde ve karin kaslarindaki kasilmayla agri yapiyor...vucut hamilelige ve doguma kendini alistiriyor bu da takdir edersin ki hic kolay degil....korkma cnaim normaldir akanaman olmadigi surece endiselenme...bende de olmustu ilk haftalarda ama simdi kalmadi...Allah yardimcin olsun ...

6+ 2 gunluk hamileiym ve surekli karin ve kasik agrilarim oluyor
dun gece karnindan hic uyumadim

kızlar benim sorunumda tam tersi.neden kasığım fazla ağrımıyor ve midem hiç bılanmıyor diye endişeliyim sizce bir sorun var mıdır?4+6 günlüğüm

kızlar benim sorunumda tam tersi.neden kasığım fazla ağrımıyor ve midem hiç bılanmıyor diye endişeliyim sizce bir sorun var mıdır?4+6 günlüğüm

henüz erken olduğu için olabilir.....benimde geçen hafta olmuştu ilk kez mide bulantım....oda sabah değilde sürdüğüm parfüme karşı idi....işten eve gidip banyo yapmak için nerdeyse uçtum diyebilirim..şimdi 4-5 gündür hiç bir parfümü görmek ve duymak istemiyorum.....:1no2:

6+ 2 gunluk hamileiym ve surekli karin ve kasik agrilarim oluyor
dun gece karnindan hic uyumadim

pekı doktoruna danıştın mı? normalmıymış? ben de gecelerı karnımın sancısından uyanıyorum bazen???

merhaba kızlar bende bunu çok merak ederdim yaa 4+4 günlük hamileyim ve kasık ağrılarım oluyor böyle ara ara geliyor ve sonra geçiyor çok korkuyorum..

merhaba kızlar bende bunu çok merak ederdim yaa 4+4 günlük hamileyim ve kasık ağrılarım oluyor böyle ara ara geliyor ve sonra geçiyor çok korkuyorum..

meral valla okuyunca güldüm benim de şikatetim tam tersi yani çok çok az var kasık ağrım normal mi diye kaç gündür düşünüp duruyorum
CADIARZU

kızlar kasık ağrılarım arttı kalçama vuruyo normal mi acaba şu ilk kontrolü sabırsızlıkla bekliyorum

Rahim büyümeye başladığı için kasık ağrıları ve karında zaman zaman ağrıların olması normal çünkü vücut yeni bir canlının yaşayacağı ortama hazırlanırken annede biraz acı çekiyor bu evrede ama yine de dr kontrolünde olmakta fayda var sevgiler

benim 6. haftadan itibaren başladı ve 10. haftaya kadar çok şidtetli sürdü hastanelik oldum şimdi çok şükür biraz daha iyyim bulanıyo ama ara sıra çıkarıyorum öncekine göre çok çok iyiyim yani işallah senin çok aşırı olmaz:CüvCüv:

Merhabalar 4 aylık evliyim buradaki ablalarımdan yardım istiyorum hamile kalmak istiyorum şu anda adet olmayı bekliyorum daha iki gün var ve bu sabah lekelenme olmuş ama devamı gelmedi adet sancısına benzer sancım var bir haftadır kasık ağrıları ve karın ağrım daha çok hamile olabilir miyim sizce sebebi nedir bunların

Merhabalar 4 aylık evliyim buradaki ablalarımdan yardım istiyorum hamile kalmak istiyorum şu anda adet olmayı bekliyorum daha iki gün var ve bu sabah lekelenme olmuş ama devamı gelmedi adet sancısına benzer sancım var bir haftadır kasık ağrıları ve karın ağrım daha çok hamile olabilir miyim sizce sebebi nedir bunların

hamile olma ihtimalin yüksek 2 gün geçsin test yap bence :KK66:

X