Eskisehirliler yardim eder misiniz?

B

bebis80

Ziyaretçi
Arkadaslar Eskisehir'de Ozel Anadolu Hastanesinde Kadin Dogum Uzmani Abdurrahman Akcay'i bilen , onunla dogum yapan var mi ? Tavsiye eder misiniz ?

benim arkadaşımın doktoru. doğum yaptı ve çok ilgilendiklerini söyledi. daha önce devlette yapmıştı doğumunu bunda daha iyi saat başı hemşireler geldiler diye anlattı. benim doktorumda Ramazan Bayırlı oda çok iyi bir doktordur.

Balimnur cok tesekkur ederim cevap verdigin icin, sezeryan icin ne kadar alindigini biliyor musun ? Sen de hastaneden memnun musun ?

kaydirigubbakcemile3
ben anadolu hastanesinde doğum yaptım, ABDURRAHMAN BEY HAMİLELİĞİMİN BAŞINDAN BERİ doktorumdu, doğum sonrsıda devamlı gittim, çok iyi bir doktordur, tavsiye ederim,Normal doğum taraftarıdır,doğumda çok rahatlatıyor kendisi,normal doguma 2005 te 475 ytl vermiştim, özel odaddaydım
kaydirigubbakcemile5

benim dr abdurahman akçay çok memnunum çok iyi güler yüzlü ve anlayışlı bir dr.tavsiye edrim.

............

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşım;
benim doktorumda Abrdurrrahman bey.Doğumumu Anadolu hastanesinde yapmak istediğim için fiyatları sordum.Sosyal güvencen ssk ise, normal doğum 130 tl+80tl de BSK alıyor muş.Sezeryan da 145+80tl...a.s

kızlar ya sezeryanda hangi dr u tavsiye ediosunuz, ramazan beyi mi yoksa abdurrahman beyi mi?

Ben Afyonluyom Anadolu hastanesinde çalışan bi doktor yakınımın tavsiyesiyle ramazan beye muayene oldum.Kadın doğum konusunda tek geçerim kendsini zira 6. doktorumdu.eskişehir sandıklı arası biraz yakın olsaydı doğumuda orada yapardım.bence ramazan beyden vazgeçmeyin.

X