İstanbul da iyi bir Estetik Dişçi arıyorum?

cem erdoğanda cok iyi bı diş hekımı yaptıgı dişleri gösterdi süperdii fiyatta 800 750 arasında tek diş

arkadaslar ceren erdogan (dis perisi nisantasi) deneyimi olan var mi aranizda?alt köpek dislerimi yaptirmak istiyorumda:18:

Cagdas Kislaoglu'na Mart 2014'de dislerimi yaptirdim. Ona yaptirmaya karar verdigim icin daha sonra kendime o kadar cok kizdim ki, bu nasil bir akil dedim. Dogru durust muayene bile etmedi. Uzak bir noktada kollarini kavusturup, yapariz, ederiz, arkadasim size fiyat versin dedi gitti. Iste diyorum ya, salak ben.. ona yaptirdim. Sadece disleri torpuledi, ki daha sonra ne kadar yanlis ve zarar verici, derinden torpuledigi ortaya cikti. Yeni lamina disleri bile bir ortodontiste takdirdi, onlarin da dis etlerinin uzerini kaplayacak ve zarar verecek sekilde yapildigi ortaya cikti.
Bastan sona hersey yanlis. Hadi bu hatalar yapildi. Dis takildi. Dilim devamli bir yerlere takiliyor, dogru durust konusamaz oldum. Yani tasarim da berbat, yanlis. Bari o duzgun olsun degil mi. Sonunda, 1 yillik disler sokuldu ve yerine su an gayet memnun oldugum, rengi, sekli, kullanimi cok daha dogal, guzel, uygun olan yeni dislerimi yaptirdim. Kisacasi, Cagdas Kışlaoğlu'nu kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Tavsiye isterseniz Duygu Karaosmanoğlu, Creadenta'ya muayene olur derim.

X