gebelikte akıntı

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
2.173
1.026
40
kızlar ya sizdede oluyomu benden süt kıvamında beyaz kokusuz bir akıntı geliyor son 2 haftadır falan var yanma ve kaşıntı yok sadece akıntı ama rahatsız edici bazen çoğalıyor bazen kesildi zannediyorum

kızlar ya sizdede oluyomu benden süt kıvamında beyaz kokusuz bir akıntı geliyor son 2 haftadır falan var yanma ve kaşıntı yok sadece akıntı ama rahatsız edici bazen çoğalıyor bazen kesildi zannediyorum

Canım bendede oluyo o akıntı ama bendede ne ağrı var nede yanma sanırım normaldir.Bu dönemlerde diye düşünüyorum.

bende 32 haftalık hamıleyım ve bu sorun bendede oluyo ama cok rahatsız edıcı bır durum,ama en önemlısı ıkıncı dogumum olmasına ragmen ben dogumdan cok korkuyorum

evet arkadaşım sanırım tüm gebeliklerde oluyormuş doktoruma sorduğumda koku ve renk yoksa normal başlarda zaten rahim toparlandığı için oluyor demişti.ilk başlarda benim daha çoktu şimdi daha normale döndü.

:eek:çok berbat bişe aynı durum bendede söz konusu benim bide bu aralar kum dökme muhabbeti çıktı başıma akıntı yanma hepsi bir arada:çok üzgünüm:günlük ped kullanmak gerekiyor akıntı için ama onuda yapamıyorum bi doğurayım bütün iç çamaşırlarımı atıcam :dilcikar:

:eek:çok berbat bişe aynı durum bendede söz konusu benim bide bu aralar kum dökme muhabbeti çıktı başıma akıntı yanma hepsi bir arada:çok üzgünüm:günlük ped kullanmak gerekiyor akıntı için ama onuda yapamıyorum bi doğurayım bütün iç çamaşırlarımı atıcam :dilcikar:

aynen valla, günlük ped kullanamıyorum çünkü pedler allerji yapıyor , zaten regl dönemlerimde zorla kullanıyordum, inşallah doğumdan sonra biter bu şikayet

benim akıntım bünyem zayıf düştüğü için mantardan dolayı oluyomuş.ilk zamanlar sarı yeşil renkliydi şimdi beyaz beyaz parçalar geliyo.16.haftaya kadar ilaç kullanımı iyi olmadığı için dr.şampuan verdi.tavsiye ederim.çok rahatlatıyor.numıs veya sebamed..

Kizlar bende de ayni durum soz konusu yalniz ben discreet gunluk kullaniyorum cok memnunum hemde parfumlu aklinizda bulunsun optum

X