Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Sleeper Otomatik Sallanan Beşik Kullananlar

Aysgl07

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.993
9
hanımlar ben dün sleeper otomatik sallanan beşik siparişi verdim netten oğlum durmadan uyanıyo durmada sallamaktan yoruldum valla hem gazı içinde iyi diye duydum elden düşme bi sleeper aldım 2gün içinde gelcek kullanan arkadaşlar varsa nasıl faydalımı yararı oluyomu anneler için ?:bbo:

Bende çok merak ediyorum bu sleeper i ya.
Hiç kimse mesaj yazmamış, pek yaygın kullanılmıyor anlaşılan.Sıfırı 300 ytl civarında fiyatı.Geçen hafta toyikide onun daha basitlerini gördüm 50-60 ytl ye satıyorlardı bilmem işe yararmı titreşimli ve müzikli yazıyordu üstünde nasıl tittiriyosa artık..CADIARZU:bbo:

Bende çok merak ediyorum bu sleeper i ya.
Hiç kimse mesaj yazmamış, pek yaygın kullanılmıyor anlaşılan.Sıfırı 300 ytl civarında fiyatı.Geçen hafta toyikide onun daha basitlerini gördüm 50-60 ytl ye satıyorlardı bilmem işe yararmı titreşimli ve müzikli yazıyordu üstünde nasıl tittiriyosa artık..CADIARZU:bbo:

canım bu benim bahsettiğim titreşimli değil baya sallanıyo ileri geri gidiyo o ucuz olanlar basit usulden bişey sanırım benim beşiktede var öyle titreşim veren bi cihaz ama hemen bozuldu

Bende öyle tahmin etmiştim zaten canım.Sleeper baya orjinal bişeye benziyor.İkinci el almaya iyi cesaret etmişsin doğrusu, inşallah hayrını görürsün.

Eğer almayı düşünüyorsanız Fisher Price Akvaryum Salıncak daha iyi.
Ay olarak daha uzun süre kullanılıyor bilginizea.s.

Bende öyle tahmin etmiştim zaten canım.Sleeper baya orjinal bişeye benziyor.İkinci el almaya iyi cesaret etmişsin doğrusu, inşallah hayrını görürsün.

canım zaten bozuk çıkarsa geriiade hakkım var kargo gelince kontrol ediyosun anında geri veriyosun kargoya sorunluysa bozuk çıkarsa sıfırını alırım aslında sıfırını alırdım ama bide işe yaramazsa boşuna 400 ytl vermiş olcaktım 125ytlye aldım bunu bebeğim beğenmezse elimde patlarsa fazla içim yanmaz yerimseniben

Eğer almayı düşünüyorsanız Fisher Price Akvaryum Salıncak daha iyi.
Ay olarak daha uzun süre kullanılıyor bilginizea.s.
canım onuda düşünmüyor değilim açıkcası bi bakıyım işe yaramazsa beşik onuda deneriz :Saruboceq:

benim için çok erken biliyorum da, ilerde ben de almayı düşünüyorum, bacakta sallayamam ben, en iyisi sallanan beşik,,hem onların taşınanları da oluyor, misafirliğe gittiğinde yanına al, kullan, oh ne rahat...

arkadaşlar ben bi kullanayım sizehaber vereyim iyiyada kötü diye sizde ona göre alırsınız

merhaba hanımlar sleeper geldi ve çoooooooooooookkkk güzel tavsiye ederim herkese 2. el ama güzel çalışıyo valla :dance: oğlum mışıl mışıl şu anda içinde keyif yapıyo müziğide var ayarı var 10dk 20 dk. 30 dk. sallanıyo elektrikli artı yarım saat yarım saattir işlerimi yaparım :sm_cool: bebeği benim gibi sürekli sallanmak isteyenler fazla beklemesin derim sıfır olanlarında uzaktan kumandada var hihoyyyt

canım ben kullanmadım ama yalnız olan ve ben gibi yani bebeğide huysuz olanlara çok iyi bir şey galiba ama ben alamam daha yeni sallamalı beşik aldım keşke onun otomatiğide vardı ve sleeperden daha büyük benim ki ama ben kendim almamıştım otamatik sallanından..normal kendim sallanından almıltım şimdi pişmanım bebeğim hep salanak istiyor yalnızda olunca.........

ah güzeli sallanmak iide sonra çok çekersin benim kızım gibi olyrsa bi süre sonra onuda istemedi benimki.2 tane beşiği var titreşimlisi oyun halısı var hepsinden tek tek sıkıldı şimdi eve hamak kurduk onda sallanırken uyuyo bundan sonra noolcek bilmem

kız hamağı nereye bağladın evin içinde :roflol::roflol:

Mrh ben yeni katildim araniza ilk mesajim olacak bu herhalde benim kizim 4 yaşinda şu an ama sleepr 9 ay kullandim müthiş rahatti özellikle mide ve gaz sorunu olan bebeklere ben deneyin derim dogrusu

arkadaşlar bu sleeper kaç kiloya kadar? ben de fisher price titreşimli ana kucağı var 9 kiloya kadar benim oğlan azıcık kilolu galiba toplamda 3 ay kullanabileceğim bu ana kucağını sleeper da öyleyse boşa almiim yahu

bende fisher price smart stages aldim icinde sallanirken uyuyakaliyor hem bayagi kocaman olana kadar kullaniyorsunuz simdilk icinde cok mutlu gorunuyor SIKILMAZSA iyi bi sure sonra

ben sleeper değil de dondolino aldım sleeperın benzeri ama fazlası var çünkü sallanma olayı bittikten sonra yükseltilebiliyo ve mama sandalyesine dönüşüyo. bana 2 yaşına kadar sallanma fonksiyonun kullanabileceğimi söylediler kg olarak bilmiyorum bakıcaz artık. bu arada gerçekten çok rahat hem kızım için hem benim için...

X