Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım turuncu oldu.Hangi ton boyayla düzeltirim?

DXIXLBER

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
9
1
31
MERHABA ARKADAŞLAR ben aranıza yeni katıldım aranızdaki bilgi alışverişini gördümve çok etkilendim yan benimde saçımla ilgili bir sorunumvar birçok boyama yaptım saçımın rengini açmak için ve şu an hiç istemediğim bir saçımvar çünkü saçım turuncu oldu ya ben sadece saç rengimin doğal açık bir kumral tonunda olmasını istemiştim ya lütfen bana yardım edin saçıma hangi tonu uygularsam saçımkumral olur lütfen YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEEEEENNNNNN:uhm:

sacını kolleston dore kumral sur bıre bır tutması icin 35 dakika bekle

neva 6.7 kullan çikolata kahve .komple sür. koleston çok etkili bir boya ev için neva color öneririm

hangı boyayla turuncu yaptın sacını ne renk sacın ustune boyadın bırde bende turuncu yapmaya calısıyorum da.. :)

bende yarın boyucam saçımı ve turuncu olacak.yani açıcı ile turuncu yapıp üstüne koyu küllü kumral boyucam.açıcıyı sararana kadar beklemicem turuncu oldumu yıkayıp kumrala boyucam bakalım. küllümango üyemizin tavsiyesi bu.ona güvendim öyle yapcam.yarın yazarım sonucu.
7.1 renge boyamak istiyordum ama turuncunun üstüne kapatmaz dedi.yavaş yavaş daha açık kumrala döncem sonra. sende öyle yapabilirsin.önemli olan o turunculuğu kapatan kumral bi renge boyamak bence.her kumralın olacağını sanmam..

aynı sorunu bende yaıyorum turuncu değilde dorelik var saçımda kızılımsı duruyo ve bundan kurtulmak istiyorum bilen varsa nolur yardımcı olsun.....

saçlarımı önce karamele sonra palette balköpüğüne boyadım.düzelmesi için loreal kapri koyu kumralı denedim çare olmadı.ne yapmam lazım

saçlarımı önce karamele sonra palette balköpüğüne boyadım.düzelmesi için loreal kapri koyu kumralı denedim çare olmadı.ne yapmam lazım

canım küllü kumral kullan hatta bulursan ıçıne 2 3 fındık kadar mavı boyada koy. 2 3 kere boyadıgında buyuk oranda azalacak saçındakı kızıllık. ama once saçını ıyıce dınlendir yenı boyadıysan 3 hafta kadar bekle saçındakı fazla boya aksın ıyıce.

aynn bnm de saçlarım turuncu oldu röfle yaptrmak istiyorum üzerine yaptrsam turunculuk cilayla giderilir mi?????

açıkkumral boyadım turuncu oldu diyeyim...yıkadıkça kendine geldi ama rengi hiç sevmedm..üzerine röfle yaptırıcam ama altından turuncu parlar diye korkuyormm:S

X