Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Placenta sayesinde Saçlarım çıkıyor!!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mavi misket

Guru
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
177
4
Bildiğiniz gibi değil, Allah kazalardan belalardan korusun, yeni saçlarım geliyor bacılar :teytey::dance::dance::teytey:

Şubat ayında, Suna Dumankaya'nın "sığır iliği" tarifini kullanmaya başladım, ilk 2 ay kadar saçlarımda daha da fazla dökülme oldu, deyim yerindeyse hüsrana uğradım ama denize düşen yılana sarılır derler ya hani tam o haleti ruhiyeyle tarifi uygulamaya da devam ettim, nisan ayının sonlarına doğru saç derimde inanılmaz bir kaşıntı ama öyle böyle değil, çıldırmanın eşiğindeyim, son kalan saçlara da zeval gelmesin diye hep parmak uçlarımla kaşındım durdum. Mayıs ortasında kafamda minik minik dikenler belirmeye başladı, minicik minicik saç uçları... Şimdi 1-1,5 cm. kadarlar...

DARISI BAŞINIZA :sm_cool:

he bu arada kullandığım şampuanın adı "Placenta" içine hiçbir şey eklemiyorum, öylece kullanıyorum. Geçengün annem aynı şampuanın bakım losyonunu da bulmuş, bakalım, losyonu da deneyeyim, size haber veririm!

KOCAMAN ÖPERİM!
MM

Bildiğiniz gibi değil, Allah kazalardan belalardan korusun, yeni saçlarım geliyor bacılar :teytey::dance::dance::teytey:

Şubat ayında, Suna Dumankaya'nın "sığır iliği" tarifini kullanmaya başladım, ilk 2 ay kadar saçlarımda daha da fazla dökülme oldu, deyim yerindeyse hüsrana uğradım ama denize düşen yılana sarılır derler ya hani tam o haleti ruhiyeyle tarifi uygulamaya da devam ettim, nisan ayının sonlarına doğru saç derimde inanılmaz bir kaşıntı ama öyle böyle değil, çıldırmanın eşiğindeyim, son kalan saçlara da zeval gelmesin diye hep parmak uçlarımla kaşındım durdum. Mayıs ortasında kafamda minik minik dikenler belirmeye başladı, minicik minicik saç uçları... Şimdi 1-1,5 cm. kadarlar...

he bu arada kullandığım şampuanın adı "Placenta" içine hiçbir şey eklemiyorum, öylece kullanıyorum. Geçengün annem aynı şampuanın bakım losyonunu da bulmuş, bakalım, losyonu da deneyeyim, size haber veririm!

KOCAMAN ÖPERİM!
MM

canım senin adına çok sevindim. ben de aynı sorundan şikayetçiyim. bende o tarifi uygulamak istiyorum ama tarife sarımsak kattınmı tam olarak nasıl uyguladığını yazarsan sevinirim bende hemen başlayayım şutarafagitti

bu sorunun ne derece büyük psikolojik eksiler yarattığını anca yaşayan bilir.çok sevindim arkadaşım inş öle çok olurki saçların bir an önce unutursun bu sıkıntını.bende yaşıyorum bu sorunu.bu formülü bende uyguladım bir sene kadar önce.ama bir kür yapabildim çünkü sığır iliğini bulamadım.annem kurban bayramında kendi kurbanımızdan çıkardıda onunla yapmıştım.çk sevindim senin adına.plecantayı doktormu vermişti kendinmi kullandın?

KOCAMAN ÖPERİM!
MM

Ayy canım benim ya çok sevindim senin adına inan, daha önceki yazdıklarından hatırlıyorum seni saçların azdı ve cansızdı aynı benim gibi..
Peki bişey sorucam o kürü nasıl kullandın ben bi iki kez kullandım.Saçlarımdan çıkarmak eziyet gibi geldi yapış yapış oluyor ben daha önceki yaptığımda 2 saat beklketip yıkıyodum ama çok zor çıkıyordu..Sen çıkarmak için ne yaptın??

Plecanta şampuanını ve losyonunu ben de kullanıyorum.Gerçekten saçlara iyi geliyor.
Bende Efluvium nedeniyle tedavi görüyorum.Yani strese dayalı saç dökülmesi....
Umarım ben de sağlığıma kavuşurum.

KOCAMAN ÖPERİM!
MM

Cnm senin adına sevindim çok hoş da moralini bozmak istemem fakat iliği kullandığım ilk aylar saçlarımda çok dökülme oldu,daha sonra yeni saçlar çıktı diyon ya bence o çıkan saclar ilk aylar dökülen saclardır,çünkü dökülen saçın yerine yenisi çıkar.Bende kullandım sığır iliğini ama sonuç alamadım çok fazla döktü sacımı dayanamadım,,ee doğal olarakta o saclar yeniden çıkar yani fazladan saç çıkarmıyo umarım moralini bozmamışmdır,cnm yinede sen bilirsin öptmŞeniz:1no2::1hug:...

sıqır ılıqını bende kullandım 3 aycık kadar ve sımdı alnımda sac olmayan yerlerde saclarım var ve ben o sıra sac dokulmesı ıcınde bı maske uyquluyodum bende bı dokulme olmamıstı

kızlar sac dokulmesı ıcın sıze bı tarf vereyım 6-7 diş sarımsak 1 lt sırke (elma-üzüm farketmes) 1 ymk kasıqı yas maya

sarımsaqı ezın sırkeyle mayayıda katıp kapalı bı kutda 2 qn beklettıkten sonra pamukla sac dıplerınıze surun 2 saat bekletip yıkayın bende anında kesılmeyı durdurur kokusuna dayanamam diyosanızda prozinco die bi şampuan var eczanelerde sac dokulmesı ıcın neden dkuyo olursa olsun sacınız dokumeyi kesiyo fiyatı da 10 ytl denemenizi tavsiye ederim

kızlar sac dokulmesı ıcın sıze bı tarf vereyım 6-7 diş sarımsak 1 lt sırke (elma-üzüm farketmes) 1 ymk kasıqı yas maya

sarımsaqı ezın sırkeyle mayayıda katıp kapalı bı kutda 2 qn beklettıkten sonra pamukla sac dıplerınıze surun 2 saat bekletip yıkayın bende anında kesılmeyı durdurur kokusuna dayanamam diyosanızda prozinco die bi şampuan var eczanelerde sac dokulmesı ıcın neden dkuyo olursa olsun sacınız dokumeyi kesiyo fiyatı da 10 ytl denemenizi tavsiye ederim

canım sirkeyi sulandırmak gerekmez mi yakmaz mı saçı birde bir litre sirke olduğu için bir kullanımda bitmez geri kalanı bozulur mu nasıl muhafaza edebilirim

X