Tatlı Tarifi Yalancı Tavuk Göğsü (Resimli)

şimdi yedim kıvamı çok güzel olmuş tadida çok güzel hafif bi tatlı kiloda aldırmaz ,canım tatlı istedikçe yaparım artık :KK70: tarif için teşekkürler :)

afiyet olsun,aynen dediginiz gibi cok hafif bir tatli.bende evelsi gün yapmistim.Borcamin en altina kakaolu bisküviler dizdim,üzerine tatliyi döktüm,tekrar bisküvi ve tatli döktüm.harika oluyor böylede.doyamadik valla tadina.
ellerinize saglik

azeri kızı ben de yaptım .ama mikserle çektikten sonra sıvılaştı gibi geldi ama bi saat geçti baktım koyulaşmış demek ki yarın falan tam kıvamında olcek
ellerine sağlı tariflerine devam...

azeri kızı ben de yaptım .ama mikserle çektikten sonra sıvılaştı gibi geldi ama bi saat geçti baktım koyulaşmış demek ki yarın falan tam kıvamında olcek
ellerine sağlı tariflerine devam...

ooo ellerine saglik canim.bu tarifimi cok seviyorum.insallah seninki de cok güzel olmustur.

ooo ellerine saglik canim.bu tarifimi cok seviyorum.insallah seninki de cok güzel olmustur.

YEDİK BİLE yarıı bekleyemeden.eşim kolay kolay bişeler beğenmez yorumunu yazim
"harbi güzel,manyak tadı var,yaz bi keara tarifi kaybetme,ismi ne bunu,bizim ekip (arkadaşları)geldiğinde de yaparsın"
tekrar teşekkür ederim sana...sırayla devam senin tariflere....

YEDİK BİLE yarıı bekleyemeden.eşim kolay kolay bişeler beğenmez yorumunu yazim
"harbi güzel,manyak tadı var,yaz bi keara tarifi kaybetme,ismi ne bunu,bizim ekip (arkadaşları)geldiğinde de yaparsın"
tekrar teşekkür ederim sana...sırayla devam senin tariflere....

ooowwwww süper yaaa.erkeklere birsey begendirmek zordur.esin böyle seyler söylediyse tamamdir.:128:

afiyet olsun tekrar

azeri kızı diğer tariflerinden de senin ne kadar becerikli olduğunu anlamıştım zaten. birazdan yapacağım buğday nişastam var inş. güzel olur. kolay gelsin becerikli bayan bizimlede tariflerini paylaştığın için teşekkürler....

azeri kızı diğer tariflerinden de senin ne kadar becerikli olduğunu anlamıştım zaten. birazdan yapacağım buğday nişastam var inş. güzel olur. kolay gelsin becerikli bayan bizimlede tariflerini paylaştığın için teşekkürler....

canim cok tesekkür ederim.cok mutlu oldum.artik uzun zamandir tarif paylasmiyorum.aslinda o kadar cok tarifim varki daha ekleyebilecegim ama ü$engeclik oldu artik bende,tarif koymayla ilgili.kendimi toparlarsam akliycem yine yeni biseyler.

ayrica kolay gelsin canim.bu tarifimi kesinlikle öneriyorum.biz cok cok seviyoruz.

canım nişasta demişsin ama buğday mı, mısır mı ,pirinç mi..???
bu arada çok güzel görünüyor..bugün mutlaka deneyeceğim.ellerine sağlık

ay harika oldu ya...
beni dr otqerden kurtardın:KK9:
benim eşim çok sever tavukgögsü dün aldın tarifi bugün de yaptım şu an yemiş bulunuyorum ama müthiş kesinlikle:KK56:

ay harika oldu ya...
beni dr otqerden kurtardın:KK9:
benim eşim çok sever tavukgögsü dün aldın tarifi bugün de yaptım şu an yemiş bulunuyorum ama müthiş kesinlikle:KK56:

Cok sevindim canim ya.Bosver dr oetker i.evde kendin yaptigin her zaman daha iyidir.katki maddesiz.
Ellerine saglik

X