transfer sonrasında 12gün geri saymaya başlayan varmı

Fatos81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
82
0
42
slm benim gibi bu duyguları yaşayan yokmu çok heyacanlıyım günler geçtikçe korkuda başladı bilmiyorum sadece derleşmek istiyorum nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Var canım var. Benim transferim dün yapıldı. Karnım çok şişkin ve ağrı yapıyor. Sende var mı böyle bir durum?

Bir de tranfer sonrası hangi ilaçları kullandığını öğrenebilir miyim? Ben progestan ve folik asit alıyorum. Bir de sırtıma yapıştırılan Climera Forte diye bir bant var.

slm beklemek çok zor aynı ilaçları kullanıyoruz bak şişlik için 4litreden fazla su iç evet bendede ağrı yapıyor

slm benimde 10 günüm cumartesi kısmetse sonuç belli olucak
crinone jel +progynova hap + progynex iğne+coraspirin+folbiol kullanıyorum

bol bol su ve sıvı şeyler tüketin ve kabız olamamaya dikkat edin probiyotikli yoğurt yedim hem şişkinliği giderdi hem kabız olmadım ( dr unuza sizde sorun )

beklemek zor haklısınız ama inanın gelip geçecek bir bakmışsınız test gününe son ki gün kalmış yeterki bu dönemi iyi geçirin tüm sizi üzen düşüncelerden ve kişilerden uzak durun kendinize bu zamanı şımartarak geçirin en sevdiğiniz filmi izleyin en sevdiğiniz dergileri okuyun en sevdiğiniz arkadaşınızla sohbetler yapın anneniz yanınızdaysa ve biliyorsa bu durumu onla paylaşın (anne en iyi dost )eşinize söyleyin durumu abartmasın ama onlarında bu durumları " heyecandan oluyor " siz sakin oldukca eşinizde bu duruma alışacak ve en önemli şey bence bu dönemde sabır sabır sabır ............
sevgiyle kalın ve güzel haberlerle buluşmak dileğiyle

Selam kizlar ben araniza yeni katildim.
03/08/08 de ilk aşilamam yapildi .bugün 4 günüm ama beklemek kadar zor birşey yokmuş bunu öğrendim.....

arkadaşlar yazdıklarınızı okumak aynı dyguları paylaşmak güzel inanın çok heyacanlanıyorum geceleri bile uyayamıyorum biliyorum bu heyacan çok fazla ama günler yaklaşıkça daha farklı oluyor birde ben evden dışarı hiç çıkmıyorum eşim işten geç çıkıyor ozamana kadar moralim sıfıra iniyor bilmiyorum hayatımın bir an önce vdüzene sokmam lazım

benim de 02.08.08 de transferim yapıldı bugün 8.günüm bondeacım beraber öğrenicaz galiba sonuçlarımızı...

X