Cilt Bakımı Ürünleri expigment%4 kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben de 2 aydır kullanıyorum ve belirgin bir şekilde açılma var lekelerimde tamamen geçermi bilmiyorum ama şimdiye kadar işe yaradığı kesin

arkadaşlar bende 3 gün kullandım ama sonra yüzümde kızarıklıklar başladı ve kurudu ğutur putur oldu uzum ve suan aynaya bakamıyorum oderce kotu 2 gundur nemlendırıcı suruyorum gecsın dıe beklıyorum ama hıc bır gelışme yok ne yapabılırım bir geçsin yüzüm bir daha kullanmıcam kesınlıkle

arkadaşlar bende 3 gün kullandım ama sonra yüzümde kızarıklıklar başladı ve kurudu ğutur putur oldu uzum ve suan aynaya bakamıyorum oderce kotu 2 gundur nemlendırıcı suruyorum gecsın dıe beklıyorum ama hıc bır gelışme yok ne yapabılırım bir geçsin yüzüm bir daha kullanmıcam kesınlıkle

zamanla geçiyo canım bol bol nemlendir ilk kullandığımda benimde öyle olmuştu ama şuan bir sorun yok az sür lekeler günden güne açılıyor sakın bırakma

arkadaşlar şu yüzdeki kırmızı sivilce izlerine bi kesin çözüm bulan var mı.artık aynaya bakmıorum görmemek için.2 senedir yerleşti gitmio kızarıklar:85::85:

bende daha dun ve bugun surdum kızardı:)) bısey sorcam sabahta surulerbılıo mu yoksa gece uyurken mı surelım?:KK52:

benim ağzmın kenarlarında altlara doğrı giden siyah lekelerim var. doktor cilt rengini açmak için bunu verdi. bi ay düzenli kullandım sadece geceleri ve hiç bi sonuç alamadım. üstüne üstlük karartılar daha da karardı :KK5: bende kremi bıraktım sonra kendiliğinden açılmaya başladılar..:2:

merhaba,
ben bu kremi doktor tavsiyesiyle kullandım.önce yüzde ikiliğini verdi doktor ve 20 gün dene dedi.eğer yüzde elli açılmazsa 4 lüğüne eçeceğini söyledi.20 gün sonra doktorumun dediği açılma gerçekleşmedi ve yüzde dörtlüğüne geçtim.fakat sadece 2 gün kullanabildim;sürdüğüm yerler neredeyse ciğer kırmızısı oldu.kullanmayı kestim hemen.kızarıklıklar bir haftada ancak geçti.sürdüğüm yerlerdeki derim kırış kırış oldu ve ardından tamamen soyuldu.tabii bu arada doktoruma da tekrar gittim.alerji yapmış dedi başka bi ilaç tavsiye etti.şu anda cildim normale döndü ama lekeler devam ediyor.bu kremi doktor kontrolü olmadan asla kullanmayın....

ben expigment kullandım bu krem sadece eylül ekim ayından itibaren kullanılmaya başlanıyor faydasıda oluyor
ama yaz döneminde kullanılmadığı için yine leker aynı kalıyor bir önerisi olan varmı?:44:

bende kullandım expigment ama uzun süreli kullanıma uygun değil maalesef birde lekeler için uzun süre kalıcı olabilen tek tarif yoğurttur yoğurt lekeleri ortadan kaldırıyor gerçekten cildi nemlendirdiği içinde sonrası pürüssüz bir görünüm veriyor.:KK9:

Bende aldim bu ilactan benim sir agda sonrasi biyik bolgesinde bil leke kaldi sanki biyik gibi duruyor sinir oluyorum gecirebilirse kullanmaya devam edecegim 2. gun su an daha bir yayildi ve kizarmaya basladi ama devam memnun arkadaslar var saniyorum sonucu buraya yazarim.

%2 olanını aldım ama kullanmaya cesaret edemedim.çünkü düzgün kullanamazsan vitilogo bile yapabiliyormuş.birde hemen elli yıkamak gerekiyormuş.pamuklu çubukla sadece lekenin üzerine sürmek gerekmiş.

Dün hafif çil ve güneş lekelerim için cildiyeye gittim doktor expigment %4 ve hametan verdi gece yatmadan iki saat önce expigment %4'ü lekeli yerlere uygula iki saat dursun yıka dedi gece dediği şekilde uygulama yapıp hametanı sürdüm sabah uyandığımda yüzünün lekeli kısımlarının kıpkırmızı olduğunu gördüm resmen su çiçeği çıkarmış gibiydim neyse hametanı sürüp geçer diye bekledim geçmedi sağlık ocağına gittim doktor alerji yaptığını ve ilacı veren doktora gitmemi söyledi yarın ilacı veren doktora gideceğim canım çok sıkkın saatler geçti yüzüm hala sabahki gibi kıpkırmızı

merhaba arkadaslar,21 yasındayım yüz ve sırt bölgemde cok fazla çiller var kac senedir nasıl kurtulurum diye arastırmalar yaptıms sonra pes ettim..gecen hafta bu ilac hakkında olumlu seyler duydum ve eczaneye giderek bu ilacı aldım 4lük olanını..aksam yüzüme cillerin üzerine ince tabaka halinde sürdüm ve iki saat sonra yıkadım..sonrasında sabah ve aksam ince tabaka halinde sürdüm ve iki saat sonra sildim..bir hafta oldu hafif kızarıklık oldu ama cilleri pire kadar ufacık soyulma yaparak attı..simdi ise cok mutluyum ve devam edicem sırt bölgemede yüzümdekiler gecince baslıcam..
diyecegim su ki ilk defa kullanacak olanlar gönül rahatlıgı ile alabilir ama yüze komple olarak degil lekeler üzerine sürün ince tabaka olarak ve iki saat sonra yıkasınlar..

Merhaba arkadaşlar sırf bu ürünü size bildirmek için üye oldum bende de kararma vardı hemde aşırı nerdeyse cocuklugumdan beri. Expigment4 kullandim nerdeyse 1 aydır kullaniyorum evet tam 1 aydır ve ilk defa bi ürünün faydası oldu kararan kısımlar %50 soyuldu eminim kullandıkça diğer kısımlarda soyulacak o siyahlik gitti fakat yeni derinin tonu kırmızı yani tam anlamıyla beyaz degil belki oda kremlin etisidir ama sırf yardımcı olayım diye üye oldum umarim size de faydası olur ben devam edecem kullanmaya

Merhabalar benimde güneş lekelerim var ve cilt tonumu açıp eşitlemek için kullanmayı düsünüyorum ama kızarıyo diyincede korktum

X