Cilt Bakımı Ürünleri expigment%4 kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Merhaba Arkadaşlar
Expigment krem aldım onun vereceği hasarı gidermesi içinde Madecassoll ve tabiki de
La roche posay anthelios xl fluide extreme 50+ aldım. kullanmaya pazar gecesi itibari ile başlayacağım gelişmeleri iple çekiyorum :spor: çok heycanlıyım.

Merhaba Arkadaşlar
Expigment krem aldım onun vereceği hasarı gidermesi içinde Madecassoll ve tabiki de
La roche posay anthelios xl fluide extreme 50+ aldım. kullanmaya pazar gecesi itibari ile başlayacağım gelişmeleri iple çekiyorum :spor: çok heycanlıyım.

Hayatım da gördüğüm en mucizevi krem bu olsa gerek 1 aydır kullanıyorum yüzümde ben sandığım siyah benekleri geçirdi teşekkürler expigment

bugün limon kartbonat yapıp temizlediğim koltukaltıma iyice sürüp yedirdim. her gün edit girmeye çalışacağım hadi bakalım

merhaba bana cevap verirseniz çok sevinirim gerçekten bugün expigment %4 aldım sabah sürdüm kızardı sürdüğüm yerler akşamda sürdüm ve yatıcam sabah da kızarık olur büyük ihtimalle internetten edindiğim bilgilerle kullanıcam çünkü sivilce izlerim gerçekten çok canımı sıkmaya başladılar sizce geçirir mi renk açılması falan diyolar ya ben sadece akne izlerinin gitmesini istiyorum kızarması falan çok sorun mu sizce lütfen yardımcı olun şu karantina günlerinde izlerimin geçmesini istiyorum ya

Şuan cildiniz kimyasal olarak yaniyor kremin görevi gereği cildiniz yanarak değişiyor deri buda lekeleri hafif yok ediyo tabi cildinizde incelmis oldugu icin artik daha kolay leke oluşumu olucak gunese uzun sure cikmayin her duydugunuzuda doktora sormadan yapmayin

X