Cilt Bakımı Ürünleri expigment%4 kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

bilgisayarcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
54
1
merhaba arkadaşlar. benim cildimde sadece çene bölgeme diyebilirim çok az olmakla birlite beni rahatsız eden sivilce izleri var. bugün bu kremden aldım eczaneden. gece başladım sürmeye inşalalh iyi gelir sonuçları yazarım. kullananlar varsa sonuçları yazarsa çok iyi olur...

canım benim bildigim bu krem lekeler için kullanılıyor...hücre yenileyici başka kremler var,madecassol gibi bence onları bi dene.....

evet bende expigment'i güneş lekeleri ve yerleşmiş sivilce izlerinde kullanılır diye biliyorum.tabi sana doktor sivilceler için verdiyse onada birşey diyemeyiz.. (ben, belki beyazlatır diye bir tüp denemiştim ama bitince tekrar almadım.)

sadako canım ben kremi sürdüm önceki gece yüzümü yıkadım kremi sürdüm sabah yıkadım baktımki krem sürdüğüm yer kırmızı olmuş. dün gece sürmedim kırmızılık geçmedi hala çok sinir oldum. birde sürdüğüm yerde gerilme oluyor hafif beyaz beyaz kabuklaşmalar var. bunlar normalmi ben çok korktum bir daha sürmeyecem şu kızarıklık geçse. acil cevap verirsen sevinirim

canım o kızarıklıklar hemen geçmiyor..ben de doktor tavsiyesiyle kullandım ama anca 1 hafta dayanabildim çünkü çok berbat bir görüntü oluştu ve hiç bi şekilde kapanmıyordu o kırmızılıklar..1 haftadan sonra kullanmayı bıraktım.zaten ilk başta kızarıklık oluşuyor sonra soyulup deri yenileniyor.ama uzun kullanımda sonuç veriyormuş..
o kırmızılıklar gececek yani korkmana gerek yok canım

merhaba arkadaşlar. benim cildimde sadece çene bölgeme diyebilirim çok az olmakla birlite beni rahatsız eden sivilce izleri var. bugün bu kremden aldım eczaneden. gece başladım sürmeye inşalalh iyi gelir sonuçları yazarım. kullananlar varsa sonuçları yazarsa çok iyi olur...

doktor mu yazdı recetene yoksa eczaneden kendin mi aldın...

arkadaşım google da cilt doktoru mu cilt hekimi mi ne işte öyle ara .Habibullah hoca .onun sitesinde sivilce lekeleri için yapılması gerekenler soru -cevap şeklinde açıklanmış.expigment güneş ve sivilve lekeleri için kullanılıyor.ayrıca tritin de öneriliyor.ama kullanım şeklini en iyi ordan öğrenirsin.ben lekelerim için fayda gördüm .inşallah sen de görürsün

canım benim hiç korkma, ben bu expigment i 10 tüp bitirmişimdir, güneşten saçma sapan lekeler olmuştu onlar için kullanmıştım ama uyguladığım yerlerde sivilceler de vardı sivilce lekeleri de vardı.. sivilceler tamamen geçti lekeler de baya hafifledii =)) ama ilk bir hafta (bilemedin iki hafta) o sivilcelerin olduğu yerler kıpkırmızı oldu, sanki sivilce sönmüş gibi o minik şişliği indi ve yayıldı enteresan bişe oldu ama sonuç olarak kullanmayı bırakmadım ve geçtiler=) lekelerim de geçti=)
bu ilaç enteresan, sürdüğünüz yer gerim gerim gerilio, 1 hafta sonra kupkuru oluo ve soyulmaya başlıo (asıl o aşama çok kötü herkes bi hastalığınız olduğunu düşünüo:KK43: ) ama sonuç iyi=)
sivilce lekeleri için benim tıp okuyan erkek arkadaşım acnelyse kullanır her zaman bu arada, aklınızda olsun =) sivilceler için en iyisi ACNELYSE =)

sadako canım ben kremi sürdüm önceki gece yüzümü yıkadım kremi sürdüm sabah yıkadım baktımki krem sürdüğüm yer kırmızı olmuş. dün gece sürmedim kırmızılık geçmedi hala çok sinir oldum. birde sürdüğüm yerde gerilme oluyor hafif beyaz beyaz kabuklaşmalar var. bunlar normalmi ben çok korktum bir daha sürmeyecem şu kızarıklık geçse. acil cevap verirsen sevinirim

canım ya şimdi gördüm özel mesajını : cildin hassassa kızarıklık olması normal benimde dudak çevremle yanaklarımda az buçuk tahriş olmuştu. ama expigmentin soyucu özelliğide var bende bundan kaynaklandığını düşünüp devam etmiştim sonra baktım bi hafta oldu hala geçmedi dayanamadım tanıdık eczacıya sordum önce kızdı bilmeden etmeden renk açmak için ilaçlar sürme yüzüne dedi sonra korkulcak bişey olmadığını hemen hemen her cilt tipinde bu durumun olduğunu söyledi..yani devam etsende etmesende o kızarıkların geçmesi 10günü bulabilir panik yapma derim ama için rahat olsun en azından aldığın eczacıya danışabilirsin..

benimde göz çevresinde güneş lekesi oldu.2 haftadır kullanıyorm am bir gelişme yok.doktor uzun süreli bir tedavi olacak dedi.

cnm göz çevresi en assas yerlerden biri. deri orda 7 kat daha ince.. ben özellikle oraya hiç sürmemeye gayret ediyorum. bende sadece kızarıklık oluştu.herhangi bi kaşınma fln olmadı. zten prespektüste kızarıklık normaldir demiş. 2gündür kullanıyorum yüzüm haiff gerildi :-) ama 5 gün sora arkadaşımın d.günü var ve kızarık olmak istemediğim için kullanmaya ara vericem :-) umarım hepimiz isttediğimiz sonuçları alırız :-)

canım o kızarıklıklar hemen geçmiyor..ben de doktor tavsiyesiyle kullandım ama anca 1 hafta dayanabildim çünkü çok berbat bir görüntü oluştu ve hiç bi şekilde kapanmıyordu o kırmızılıklar..1 haftadan sonra kullanmayı bıraktım.zaten ilk başta kızarıklık oluşuyor sonra soyulup deri yenileniyor.ama uzun kullanımda sonuç veriyormuş..
o kırmızılıklar gececek yani korkmana gerek yok canım

merhaba çok önce yazmıssın ama ben yeni gördüm bu siteyi.. ben 1 aydır kullanıyorum ama cildimde soyulma falan da olmadı. hatta daha da belirginleşti gibi lekelerim.. kafayı yicemakannehir nıye benım derim yenılenmedi.. herkes olumlu bişey yazmıs.. kullanmayı bıraksam mı.. bi fikrin var mı ? yardımcı olursanız sevinirimyerimseniben

ben 3 gün kullandım cildim aşırı kızardı ve soyuldu bu kremden sonuç alan var mı lekelere karşı.:26:kızardım kaldım.uzun süre kullanmak gerekiyormuş lekeleri geçirse barikkk

o kremden yüzümdeki lekeler için ben de kullandım.aşırı derecede kızarma ve gerilme yapmıştı.sonra yavaş yavaş derimi dökmüştü.bir daha hiç olmadı o lekeler.yani geçene kadar biraz kötü oluyor ama kesin çözüm neticede:KK34:

benim neden yüzüme hiiiç bi etkisi olmuyor ya.. benım lekeler cocukluktan beri var.. acaba ondan mı hiç gecirmiyor benımkini.. :KK43: ufacık kızarıklık yada soyulma bile olmadı.. ne şanslsınız valla...bi tavsiyeniz var mı acaba bana?

dr verdi bana 4 lük olanı.geçmezse sigortanın ödemediği başka kremleri deneyelim dedi.dr kontrolünde kullanın bence tretinde kullanmaya başladım bugünde kabuk bağladı sürdüğüm yerler inşallah geçecekk yahuuu.:21::KK64::

benim cene ve alnimda sivilce izleri var..expigment kullandim iki yil önce iyi geldi..lekeleri tamamen gecirdi diyebilirim..sonra yine sivilce cikti ve yine leke oldu yine eypigment aldim bu defa %4 aldim..sürdügüm yerler kizardi kullanmayi biraktim..kizarikliklar birkac gün sürdü..sonra gecti..benim kullanmadigim ilac yok..kozmetikten tutun da tibbi bir sürü..la roch mela d kullandm..vicyh normaderm kullandim..pek faydali olmadi..bence sorun etmemek lazim..lekeer zaten belli bir süre sonra hafifiliyor..sivilce icin cok iyi bir losyon var..zineryt..sivilce cikinca sürüyorum geceleri iki günde sivilce sönüyor..ama türkiyede varmi bilmyorum..benim cildim su an cok hassas oldu..böyle seyleri kullana kullana oldu..simdi en ufak bi normal kremi sürmeye bile korkuyorum..cünkü hemen kizariyor..ben derimki fazla kurcalamayin..dogal seyler kullanin..elma sürün ya da limon suyu iyi geliyor..aama en önemlisi sabir..gecmis olsun:94:

evet 1 aydır düzenli olmasa kullanıyorum lekelerin rengi açıldı diyebilirim ama tedavi uzun sürecek gibi...

X