doğuma 2 ay kaldı

E

EU3

Ziyaretçi
isim olarak mert yiğit düşündüm.gel görki birileri keyf kaçırdı.bir yanım kızarken diyer yanım doğru diyorlar galiba diyor.şimdi size soruyorum.karaar veremiyorumne dersiniz.çocuğumun iki ismide aynı anlamı taşıyormuş.söylenen kelime aynen bu.çok mu aradınız.ay çok komik.anahtar kilit gibi.ikisininde anlamı aynı .NE DERSİNİZ.

cnm o senın bebegın gonlunde kalcana kot gıtsın aynı anlamı tasısın sen begenmışsınya gerısının ne onemı var

kime ne arkadasım istersem mert yiğit efe yağız koyarım hepsi aynı etrafa bakarsak herkes kendi evine baksın

canim ben mert ismine bayiliyorumm
yigitede bende oglum olursa o tarz isim koymayi dusunmustum
ama fransada yasadigim icin mert kotu bir anlam tasidigi icin vazgectim ne yazikkii

gönlünden hangi ismi koymak geçiyosa onu koy hayatım.hiç kimseye bu konuda taviz verme.kimene yaa.

kimin ne dediği ne kadar önemli ki canım kolaymı 9 ay karnında taşıyosun sen o çocuğu sıkıntı çekiyosun canınla kanınla besliyosun canın ne isterse onu koy bu senin en doğal hakkın aynı anlama gelsin kime ne eğer istiyorsan koy merak ettim o gülenleri acaba onların espiri anlayışı çok genişde bizim ki kıt mı? bize niye komik gelmedi iyi düşünmüşsün sen
koy dını adıyla yaşasın hem mert hem yiğiiiiiit bi delikanlı olsun inşallaha.s.a.s.a.s.

aaa bence mert ismi cok guzel....hem modern hem de anlamli...yigit ve csur demek...benim bir arkadasimin oglunun adi da mert bayiliyorum bu isme...bence sen kiseye kulak asma onemli olan senin ne istedigin arkadasim ki bu bebegi sen doguracaksin baskalari degil...

bende 2.5 ay sonra doğum yapıcam adı yiğit efe ...bence çok güzel bi isim ve kimseninde ne dediği umrumda değil açıkçası..eğer sen anahtar kilit gibi bi yakıştırma yapıyosan koyma zaten içine sinmemişş..
ama çocuğa iki ismiyle seslenilmezki ya mert dersiniz ya yiğitt..ikiside çok güzel bence kimseyi umursama ama içine sinen bi isim koyy..

canim tabiki senin dusuncen onemli ama bencede ikiside ayni anlama geliyor birini sec 2.isim olarakta begendigin baska bir ismi secersin daha guzel olur gibi geliyor, benimde 3 ay kaldi dogumuma allah yardimcimiz olsun ,bir nefeste kurtarsin insallah hepimizi.

X