Hadi para biriktirmeye başlayalım

bide ben becerebilsem su para biriktirme olayini
calismiyorum ama esim herzaman cebindeki bozuklari bana verir hatta bugun 21euro verd ben bu paralari koyarim bi cuzdana aysonu dardaysak hemen son alisverisde harcariz degilsek durur durur bidaha lazim oldugunda tekrar harcariz guya para biriktiriyorum:uhm:
cocukkende boyleydim harcliklarimi hep biriktirirdim ama babamin eline gecerse gidis o gidis olurdu-tatlicadiarzu-
biri banada ogretsin su isin sirrini nasi biriktiriyorsunuzfisfisfis

hoşgeldiiin cnm a.s.
o zmn sende hemenciik açılmayan bi kumara alıcaksın ve dolana kadar bekliceksin bide biriktirdiklerini aklında ayrı bi köşede tut hem kumbara olayı gerçekten çok eğlenceli oluyoo =)
bol bool şıkırtılaar zemuszemus

dün 4 tl attım kızlarrr hafta sonu acıp saycam cok merak ediyorum nekadar biriktigini :))

Herkse iyi günler,yeni birikim yapmaya başlayan arkadaşlarımız hoşgelmişler,sefa getirmişler..

Bende bugün gazete ve ekmek almak için gittim markete elimde 20 YTL vardı,abur cuburlar bana bakarken sadece ekmek ve gazetemi aldım,,sonra dedimki abur cubura vereceğim 4-5 YTL yi atayım kumbarama,nasıl olsa o para benden gidecektikaydirigubbakcemile3

Sonuç olarak 5 tane 1 ytl'yi attım sabah sabah,şimdi eşimin işten dönüşünü bekliyorum,bakalım o ne kadar atacakCADIARZU

Bende yaklaşık 10 gündür elime geçen bütün bozukları kumbarama atıyorum. Sabah 2,5 lira attım. öğleden sonra da çarşıda işim var. yürüyerek gidip minibüs paramıda atacağım kumbarama. Hem spor hem tasarruf :dance:. Eşim askerde 5 ay sonra döncek biriken parayla ona süpriz yapıp tatil ayarlayacağım. İnşallah biriktirebilirim o zamana kadar. Allah bin bereket versin herkesin kumbarasına delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ben de yapıyordum bir ara ama bozuk para lazım olunca hemen kullanıyordum mesela ekmek alıcaksam ordana alıyodum ee o zaman ne anlamı kalıyoki birktirmenin kaydirigubbakcemile3yeniden başlama zamanıkaydirigubbakcemile5

bende başlayayım bari özendim sizlere zaten atıyorduk eşimle bozuklukları ağırlık vereyim biraz daha haydi bismillahzemuszemus

kızlar hepinize hayırlı ramazanlarhihoyyytkumbaralarımız bereketlensin işallah:Saruboceq:siftahım bu gün 2 tl:lepi:sositososito

ben bugün bişey atamadım kızlar
ramazan alışverişi yaptım birazcık para kalmadı valla
eşimden tırtıklarsam akşama ne ala
herkese hayırlı ramazanlar
Allah dualarımızı kabul etsin bereket bolluk versin evlerinize

X