Hadi para biriktirmeye başlayalım

bnmde biriktirmem lazım ama ben tutumlu değilim kiii elime ne geçse harcıyorum harcıcak bi yer buluyorum offffmafoldumben
sevdiğim askerden gelicek onada süpriz yapmak sitiyorum ne alıcam akrar veremedim ama biriktirmem gerek bunu biliyorum en az 100 tl kadar olmalı bilemiyorum...
inş. biriktirebilirim..
umarım...

benden ugünlük daha bişey yok suan işteyim aksama belli olur zaten yarın acıcam kumbirigimi zamanı geldi:)) Allah bereket versin kumbiriklerinize kızlarrrr
bu arada herkese hayırlı ramazanlar

Ben hala başlayamadım ve Başlayana kadar
başınızın etini yiyicem

üzülme hayatım Allah büyüktür sen yeterki iste azimli ol

tüm islam aleminin ramazanı şerifini kutlar hayırlı ramazanlar hayırlı bayramlar dilerim vede ayrıcanın K K bayanları hepinize hayırlı bereketli bol kazançlı ramazanlar dilerim

bugün 2 tl attım

üzülme hayatım Allah büyüktür sen yeterki iste azimli ol

tüm islam aleminin ramazanı şerifini kutlar hayırlı ramazanlar hayırlı bayramlar dilerim vede ayrıcanın K K bayanları hepinize hayırlı bereketli bol kazançlı ramazanlar dilerim

bugün 2 tl attım

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif: Hala Maaşlarımız yatmadı çok kötüyüm:sinifsinif::sinifsinif:
mafoldumbenmafoldumbenSinir oluyorum aslında çokta geçmedi ama biz annemle çalıştığımız için kötü oluyormafoldumbenmafoldumben
kaydirigubbakcemile5Bide çok heveslendim yaaakaydirigubbakcemile5
ŞenizHayırlı RamazanlarŞeniz​

benden dün tık yoktuu aç kaldı kumbirik mafoldumben
kızlar hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar

kıslaar ben geldiiiimmm... dün annemler çaya geldi babam attı kumbarama 2 tl eşimde onu görünce cebindekileri verdi dün zengindik yanim hihoyyyt
bende 2 tane kumbara var birine ytl koyuyorum diğerine tl tl olanı bidahaki sene yaza kadar açmıycaz diğerini kasıma kadar bakalım o zamana kadar kaç liramız olcak :eek::nazar:

ramazanda tanrı hepimize bereket versin...

bende bugunden para bitiriktirmeye baslıyorum ...normalde hisse senedi fln alırım ama boylede kenara atmak lazım

kumbara.jpg
Bizim çocuklarımızın seramik ya da domuz şeklinde kumbaralarda para biriktirmelerini bekleyemeyiz herhalde. Discovery Channel'in mağazasındaki ev tipi ATM makinesi yeni nesil kumbaraların habercisi. Pin numarasını girmeden parayı çekemiyorsunuz.

kizlar bunu netten gordum ne guzel yapmislar dimi cok hosuma gitti sizle paylasmak istedimm

kızlar bugün ramazan bereketi uğradı kumbarama vallahi
bugün 18,5 tl attım kızlar
çeyrek alıcam inşallah
sonra bi daha çeyrek parasııı

kumbara.jpg
Bizim çocuklarımızın seramik ya da domuz şeklinde kumbaralarda para biriktirmelerini bekleyemeyiz herhalde. Discovery Channel'in mağazasındaki ev tipi ATM makinesi yeni nesil kumbaraların habercisi. Pin numarasını girmeden parayı çekemiyorsunuz.

kizlar bunu netten gordum ne guzel yapmislar dimi cok hosuma gitti sizle paylasmak istedimm

amanın pek güzel bişiy
hırsız girse eve Allah korusun bişiy sanar -tatlicadiarzu-alimallah

10 tl atabildim nihayet bugün ama ancak çeyreğin yarısına yaklaşıyorum

kızlar bugün ramazan bereketi uğradı kumbarama vallahi
bugün 18,5 tl attım kızlar
çeyrek alıcam inşallah
sonra bi daha çeyrek parasııı

ilknurcuğum arkadaşım kumbarana hızır mı uğradı Allah bereketini bol versin canım

10 tl atabildim nihayet bugün ama ancak çeyreğin yarısına yaklaşıyorum
özloş kıs dur anam bu ne acele yavaş yavaş tadını çıkaralım demi ya

44nb7.gif
44nb7.gif
45af3.gif
44nb7.gif
44nb7.gif

kumbara.jpg

cok hos bir paylasım

X