Hadi para biriktirmeye başlayalım

delikafadulden5 tl attım ancaa:) ne cok atmışsınız, benım kumbarama da yardım etmek ıstersenız beklerımdelikafadulden

kızlar günaydınnn dün aksam actım kumbaramı saydım 146 tl birikmiş bugün 140 tlsini bütünletcem ramazandan sonra ehliyet kursuna gitmeyi düsünüyorum biriktirdigim parayı yettigi yere kadar oraya kullancam 6 tlsini bıraktım bos kalmasın diye :)))

a.s.a.s.a.s.kızlar sabah giderken 5 tl tırtıkladım eşimden

pazara gidicem bugün ben ekleyemem bişey çünküüüa.s.a.s.a.s.​

kızlar günaydınnn dün aksam actım kumbaramı saydım 146 tl birikmiş bugün 140 tlsini bütünletcem ramazandan sonra ehliyet kursuna gitmeyi düsünüyorum biriktirdigim parayı yettigi yere kadar oraya kullancam 6 tlsini bıraktım bos kalmasın diye :)))

maşallah canım
Allah artırsın
baya bi birikmiş

kızlar süpersiniz süper süper süper...bu paralardan ev içinde kimsenin habaeri olmasın derim:roflol:

sabah 2 tl attım birazdan markete gidicem artarsa gene atıcam kızlar ufaklığım okula baslıycak ozamana kadar bakalım nolurr

sabah 2 tl attım birazdan markete gidicem artarsa gene atıcam kızlar ufaklığım okula baslıycak ozamana kadar bakalım nolurr
canım benim oğlandan başlıycak okula bu yıl
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Allh zihin açıklığı versin evlatlarımıza:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:​

Bende bugün eşimden aldığım parayla birlikte 12 YTL attım,yarın atamam artık çünkü sosyete pazarı var bizim sokakta şimdi gitmesem olmaz demii amaa:lepi:

kıslarr ne zamandır uğrayamadımm:KK43:( nasıl gidiyo kumbaracıklar paralarr:)) bende 1 eylülde açanlardanım ufak tefek atıyorum bakalım ne çıkacakk:))keseniz bereketli kumbaralarınız ağzına kadar dolu olsun inşallahhhhhhhh:)))

ben bi kaç gündür atamadım :KK43: atamıyorum ama para da harcamıyorum :):):) böylece üstü de olmuyorr. :):):)
herkesin kumbarasına bereket hayırlı kazançlar

X