Hadi para biriktirmeye başlayalım

eline geleni at canim,bi ara bende de durgunluk oldu elime gecen kuruslari atiyordum,ve bi baktim 20 lira olmus:) damlaya damlaya gol olur

ne bulursam atıyorum canım. ama iki gündür aç kumbirik. para harcamıyorum ki bozulskaydirigubbakcemile3un da atayım içine. bozdurur bozdurmaz hepsi kumbaraya inşallah.

masallah:nazar: guzel biriktirmissin.kumbarana bereket:)

canin sagolsun yaa sen keyfine bak,gelince katilirsin bize.ama arada kumbirigin paralarini kenara koy,gelince atarsin :)))
bende bu ay biraz kesat olacak isler cunku okulum basliyor,giysi falan aldim,o yuzden eylulden fazla bisey beklemiyorum :KK43:( ama kismet bakalim ne yapcam.

teşekkür ederim canım
sanada :nazar:

ben de dun 2 -e atabildimm...bugun bisey yok....allah insallah hepimize kumbaralarimizi doldurmayi nasip etsin...

ben de dun 2 -e atabildimm...bugun bisey yok....allah insallah hepimize kumbaralarimizi doldurmayi nasip etsin...

aminnnnn canım :)
bende dün başladım 1 lira atmıştım bu günde 1 atacam gibi görünüyo dışarı çıkmadım ki para harcıyayım kikikikiki
sanırım ilk iş kumbara alsam iyi olacak yoksam bu weletler paralarımı bulup harcarlar kkikikiikikikikii

kızlar benden bugüün tık yook mafoldumben
maaş alana kadarda çıkmıcak sanırım :KK43:

maaşalah Allah daha bol versin kızlar ben bugünlerde iyice züüğürt ağayı oynuyorum

bugun alisveris yaptim 2 eurocuk kaldi:umursamaz:bayagi harcadim bugun....2-e atabildim ancak...neyse xcanimiz sagolsun...insallah hep olurda hep atabiliriz biseyler kenera....

bende oğlum için biriktiriyorum :emir_bebek:

sonra altın alıyorum. dolsun kumbaralar :lepi:

ELEKTRONIK-KASA-KUMBARA__20467852_0.jpg
ŞİFRELİ

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
AÇILIRKEN GICIRDAMA SESİ, AÇIK KALDIĞINDA İSE SİZE UYARI SESİ VERİomus kizlar ne deisik kumbaralar cikti dimi

kız prenses nerden bulursun ilahi
valla süper ama onu da saklayacak yer lazım evdee

kızlar bi yirmi ayırdıydım eve gidince
kumbaraya atayım diye ama akşam alışveriş cazip geldi
onuda harcadımmmmm
olsun evde kumbirik dolu
gidince eve devam
bu arada yarın dönücemmmm evcazımaa

günaydın hayırlı sabahlar
kızlar benim kumbiş bunun renklisi fanatik yani tuttuğum takımın bi açılınca bidaha kullanamıyosun bugün siftah yok arkadaşlar

kız prenses nerden bulursun ilahi
valla süper ama onu da saklayacak yer lazım evdee

kızlar bi yirmi ayırdıydım eve gidince
kumbaraya atayım diye ama akşam alışveriş cazip geldi
onuda harcadımmmmm
olsun evde kumbirik dolu
gidince eve devam
bu arada yarın dönücemmmm evcazımaa

insallah gelmissindir evine canim,hele bi guzel yerles de topige don:)) sen yokken tadi tuzu yok buralarin :)

bu arada ben de bugun 1 fedakarlik yapip 20 lira attim.

X