Hadi para biriktirmeye başlayalım

kızlar ben listeye yazılmaya cesaret edemedim ama kendi çapımda ufak miktarlar atıyorum inşallah bidahaki listeye yazılırım bugün 1,750 tl attım

evet kizlar para miktarini yazanlari bi kenara not aldim.her kes tamamlasin,aksama liste yaparim.herkese bol parali gunler diliyorum :)) tabi ilk basta saglik o ayri.opuyorumnanaktan

sen listeleyip bizi yontmayamı gelecen yoksam :roflol:

slm ..
ben daha 1 haftadır brktrip kumbaramı sıfırlamadım akşama sıfırlarım ve bakalım ne kadar atıcam bgnn hatrına :lepi:

bu arada kızlar gn içinde attığınız para miktarını 1 kerede tam olark yazsanız daha ii olcak
leyla01 ve benim listeyi daha doğru tutmamz içinnn,,yada yazın yazın akşamleyin toplam şu kadar attım gün için diye yazarsanız da olurr
tşklerr a.s.

Ayrıca ben haftasonları nete girmiyorum.Bunun için haftasonunda kumbarama ne kadar attığımı Pazartesi sabahı söylerimzemuszemus

1.15kuruş daha attım kızlar kumbaraya siz cok yaşayın emı istikbalimi kurtarcam sayenizde delikafadulden yavvv şu listeyi baştan yapsak şey etsek işte kem küm olmamıı benneyaptımki valla listede olmayınca kafaya gore takılırmyızkı acep CADIARZU

bende kocamı tırtıkladım:roflol:açılış hatırına 20 tl atıyorum :lepi:eee kaç günün acısını çıkarmam gerek kumbişim çok acıkmış,birde elimdeki danteli biterebilsem biran öncede satsam bitmiyorki mübarek:umursamaz:

1.15kuruş daha attım kızlar kumbaraya siz cok yaşayın emı istikbalimi kurtarcam sayenizde delikafadulden yavvv şu listeyi baştan yapsak şey etsek işte kem küm olmamıı benneyaptımki valla listede olmayınca kafaya gore takılırmyızkı acep CADIARZU

malesef canim yaa...en son katilma tarihi dun.du.ben her gun birkac defa yaziyordum listeyi nasil sana denk gelmemis.ama uzulme,bu ay dedigin gibi kafana gore biriktir,1 kasimdan bize katilirsin

malesef canim yaa...en son katilma tarihi dun.du.ben her gun birkac defa yaziyordum listeyi nasil sana denk gelmemis.ama uzulme,bu ay dedigin gibi kafana gore biriktir,1 kasimdan bize katilirsin

araya sıkıştır canım:roflol:öyle olurya bankalarda hastanelerdekaydirigubbakcemile3 valla kaçmış gözümden tatlım ya bnde anlamadım iş güç şaşkınmışım demekki kaçırmışım:a015:tamam canım bnm bu ay kafaya göre takılıp antreman yapım kasımda ilk başa bni yazsırnaşık şey:teytey:

hihoyyyt18 tl attım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

araya sıkıştır canım:roflol:öyle olurya bankalarda hastanelerdekaydirigubbakcemile3 valla kaçmış gözümden tatlım ya bnde anlamadım iş güç şaşkınmışım demekki kaçırmışım:a015:tamam canım bnm bu ay kafaya göre takılıp antreman yapım kasımda ilk başa bni yazsırnaşık şey:teytey:

evet :))) 1 kasimdan seni ekliycem canim,ama topicten ayrilma tamam mi?opuyorumnanaktan

X