Hadi para biriktirmeye başlayalım

benimde kumbaram ve 1 yıldr para biriktiriyorummm en son 1 temmzda tatıle gıderken actım gelınce biriktrmeye devam edıyorum aranıza katılabılırmıyım :kedi:
tabiki tatlim,hosgeldin aramiza...basarilar sana :)
harika bi konuu:)) benide aranıza alın litfennn:)) kumbara nerden alınır bu arada:)) bi listeniz varmı kızlar yoksa yapalım daha ciddi olur:))
sen de hosgeldin canim.ben kumbarami boyle hediyelik esyalar satan magazadan aldim.heykel,saat ve s. olur.ama farkedemezsin orda kumbara oldugunu.sen sor magazaya.yardim ederler:)
ay ben burayı nasıl daha once kesfetmedım :eek:klava:
aylar once cok tatlı bı kumbara aldım esımın tum bozuklarını cebınden aşırıyodum
oda sagolsun suprız yapıp koyuyodu ıcıne :))
sımdı artık baska turlu bırıktırıyoruz
ama bu topıgı gordum cok ozendım bende katılabılırmıym
yenıden kumbaramı dolduruym:)
kılıtlı bu arada :))
ne guzel,resmini eklesene,kumbarani taniyalim :)daha eglenceli oluyor oyle kaydirigubbakcemile3

Kumbaran çok güzelmiş Canım,bende 2 aydır kavanoz kullanıyordum kumbaranı görünce özendim,,bugün çıkıp bende alıcam sanırımkaydirigubbakcemile3

Bu arada benim 85 YTL olmuş çarşıya çıkıp bir çeyrek yapacağım,gelince kaça yaptığımı yazarım buraya,yani parayı altın olarak değerlendirmek isteyenlere fikir olurzemuszemus

Bu arada para biriktirenler çığ gibi büyüyoruz,Allah kumbaralarımıza Ramazan bereketi versin inşallah:Saruboceq:

Saol canim,senin de kumbarani bekliyoruz. :)
inşallah canım Allah gönlündekini versin
kumbaranda pek şekermiş valla
Burda hava çok sıcak onun için dışarı çıkıp güzel bi kumbara bakamıyorum
Baharat kavanozuna devam yani şimdilik kızlaropuyorumnanaktan
1seye dikkat ettim ben,civil civil sirinmi sirin bi kumbara olunca insan para biriktirmeye,icine para atmaya hevesleniyor:))
Leylaaaa kumbaran çok şeker yaaaa opuyorumnanaktan
Kıslar dün yüzük alırken sorduk kuyumcuya.Çeyrek 73 dedi haberiniz olsun.
saol canimŞeniz

ben hergun para atamıyorummm mafoldumben işsiz kaldım babam pazar parası verıyo haftada ondan artırmaya calısıyorumm az az da birikiyo bişeyleropuyorumnanaktan
arkadaslarin dedigi gibi damlaya damlaya gol olur....ne kadar artira bilirsen kardir.
bende geldimmmmm :)) tam benlik topikmiş çok severim para biriktirmeyi maliye olunca böyle oluyo heralde kaydirigubbakcemile3

sen de hosgeldin tatlim...sana da basarilar para biriktirmedekaydirigubbakcemile3

kızlar kumbara alim dedim ama ben eşimden gizli biriktirmek istiyorum orda biriktirdiğimi görürse her bozuk para gerektiğinde ordan alıcak heves filanda kalmaz bende ondan sonra... acil gizli biyer bulmam lazım:)) önerilerinize açığım:))

kızlar kumbara alim dedim ama ben eşimden gizli biriktirmek istiyorum orda biriktirdiğimi görürse her bozuk para gerektiğinde ordan alıcak heves filanda kalmaz bende ondan sonra... acil gizli biyer bulmam lazım:)) önerilerinize açığım:))

kilitli kumbara al canım ondan asla çıkaramıyosun parayı tavsiye ederimzemuszemus

1seye dikkat ettim ben,civil civil sirinmi sirin bi kumbara olunca insan para biriktirmeye,icine para atmaya hevesleniyor:))

haklısın gerçekten de yarın hava biraz iyi olursa çıkıp arıycam cicili kokoş bişeyler
bayılırım o tür şeylere
2 oğlan ver bende 6 yaş ve 14 aylık bu izmir sıcağında çıkıp arıyamıyorum onlarla:gitme:

aa güzel topikmiş bnmde kumbaram var açılmayan cinsten(bozuk paraları çırpmayayım diye öyle aldım kaydirigubbakcemile3 )
1 aydır hergün atıyorum 1-2lira bişiler maaşı alınca kağıt sonrasında bozuk heheh dolup taşana kadar açmak yook :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

aferim kız sen bizden zenginsin o zaman
biz maaş almıyoruz ama hergün harçlık alıyoruz onla şettircez artıkın:roflol::roflol:

kızlar gerçekten bozuk para deyip te geçmeyin. ben 2 ayda 120 tl. para biriktirdim. çeyrek aldım bir tane. kalanıda harcadım ayıptır söylemesi .

açılmayan kumbara olunca iyi birikiyor. tekrardan aldım biriktirmeye başladım.iki ayda bir 1 tane çeyrek bile olsa süper. akmasada damlıyor.

kızlar gerçekten bozuk para deyip te geçmeyin. ben 2 ayda 120 tl. para biriktirdim. çeyrek aldım bir tane. kalanıda harcadım ayıptır söylemesi .

açılmayan kumbara olunca iyi birikiyor. tekrardan aldım biriktirmeye başladım.iki ayda bir 1 tane çeyrek bile olsa süper. akmasada damlıyor.

haklısın şekerim bende kilitli bişey alıcam kesinlikle çok gaza geldim bu para biriktirmek konusunda
herkes kıyıya köşeye bişeyler atıyo valla
bende tık yoktu 1 haftaya kadar bu işten vazgeçmeyeceğim
hatta eşime de söyliycem hergün 10 tl ver para biriktiriyoruz bundan sonra dicem ayda4 çeyrek alsak süper olur yeni almayı düşündüğümüz eve yeni ciciler alırız inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bu benim sirin kumbaram....
bd17fe65613b.jpg

hiii harika..teşvik edici :)

yeni gelinimiz gözde hoşgeldik can can
senin için daha güzel ne kadar erken başlarsan aile bütçesne katkıda bulunursun şeker
çocuğun olunca faydası olur tatlım
aman çocuk için 3 tane ev var ona yeter bence
kaydirigubbakcemile3 bide çocuğa çok var daha anacım daha evleneli tam 1 ay oldu delikafadulden

işte bu da benim kumbaram

Eklentiler

• $Görüntü007.jpg
    $Görüntü007.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 28
arkadaslar ilgimi çekti ama anlıyamadım evde paramı biriktiricez yoksa altınmı alıcaz bende varımm kabul ederseniz

Son düzenleme:
aman çocuk için 3 tane ev var ona yeter bence
kaydirigubbakcemile3 bide çocuğa çok var daha anacım daha evleneli tam 1 ay oldu delikafadulden
yani zenginiz diyosun şekerrrrr vayyyyy kumbaran da pek şekr sen gibiiii
arkadaslar ilgimi çekti ama anlıyamadım evde paramı biriktiricez yoksa altınmı alıcaz bende varımm kabul ederseniz
evde biriktiricez şeker isteyen altında alabiliyo tabiki
hoşgeldin diyeyim takım arkadaşlarım adına
ben de varım nihaehohihaho :))
hoşgeldin sende canım Allah artırsın :))

haklısın gerçekten de yarın hava biraz iyi olursa çıkıp arıycam cicili kokoş bişeyler
bayılırım o tür şeylere
2 oğlan ver bende 6 yaş ve 14 aylık bu izmir sıcağında çıkıp arıyamıyorum onlarla:gitme:
ne guzel...ben de istiyorum cocuk yaaaa :KK43:(
hiii harika..teşvik edici :)
saol tatlim :)
canim ilk once hosgeldin...soyle soyleyim,esas maksat para biriktirmek...paralarini biriktirip altin mi alarsin,eksiklerini mi alirsin yani orasi sana kalmis...:)) nasil istersen
işte bu da benim kumbaram

senin kumbaran korkutuyor insani :))) nasil ona para atiyorsun...isirir bu anacim :KK70:

ilknurum iyiki söylemişsin kıs bize bu topiği
ben şimcik kumbara 2 tl daha attımsositososito
ama daha elime ağır gelmiyoo :1shok:

ilknurum iyiki söylemişsin kıs bize bu topiği
ben şimcik kumbara 2 tl daha attımsositososito
ama daha elime ağır gelmiyoo :1shok:

Ne mutlu bana ben 8 tl attım bugün
akşam eşime de diycem para biriktiriyoruz diye pek sever böyle şeyi
bakmışşsın dünya oluvermiş
hem o katkı yaparsa daha çok birikir dimi akıllıcaaaazemuszemuszemuszemuszemuszemus

X