Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

ninno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
70
6
45
Ya Kızlar Ben 2.Kez Bebeğimi Görüyorum.. 2 sindede Aynı Bebek :) İlkinde Doğmuş Çok Güzel Bir Bebek Yalvarıyorum Odadakilere Nolur Yüzünü Örtün Nazar Degecek Die :))) 2. Sindede Dün Gördüm Alıyorum Kucagıma Seviyorum Konusuyorum Merak Ediyorum Cinsiyetini Bakmaya Calısıyorum Bir de Ne Göreyim:)))) Cinsiyet Yok ...Ya Catlicam Kız mı Erkek mi Diye Rüyada Bile Göstermiyor Görüyormusunuz :))))))))))))))) Önce Saglık Tabiki Ama Kucagıma Alacağım Günleri İple Cekiyorum...Rüyalarınızı Paylasın Arkadaslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))):teytey::dance::dance::dance::dance::dance::teytey:

hayirlara ciksin canim,bende gece gördugum ruyami anlatiyim ,dun gece uyumadan önce dua ettim Allahim eger hamileysem ,ne olur bana yada esime ruyamizda gösder diye,ruyamda genc bir adam ,senin misafirin geldi diyor,merak ettim yorumuna bakdim misafir in anlami ,erkek bir cocuga yorumlaniyor hayirlisi bakalim,

valla canlarım ben görmedimde benim olayım çok ilginç,benim abimin eşi ikinci oglunu rüyasında görmüştü nur yüzlü bir dede yengeme oglu olacagını ve adını samed koymasını söyledi ve oglunu gördü gerçekten erkek oglu oldu ve rüyamdaki bebegim dedi,işin enteresan tarafı yengem benide rüyasında gördü gene nur yüzlü bir dede görümcenin oglu olcak demiş ve sabahı abime anlatmış kız kardeşinin oglu oluyo yakında alırız haberi diye abimde saçmala onlar düşünmüyo demiş. o olayın aksamı ben abimi arıyorum ve hamile oldugumu söylüyorum abi dayı oluyosun diye abim kitlenip kalıyo yengen seni gördü oglun oluyomuş diyee bana sabah söyledi diye bende şok oldum...valla bilmiyorum tabi saglıklı sıhatli olsun tabi ama cinsiyetini acayip merak ediyorum ama yengem görüceksin oglun olucak diyo Allah hayır etsin ne diyim kenidininkinide gördü yaa benimde oglum mu olcak acaba.....:))))))))

kızlar bende hamile olmadan önce hep erkek bebk emziriyordum rüyamda.bembeyaz pamuk gibiydi.
şuanda 5bçk aylık hamileyim ve oğlum olcakmış :))
rüyamdaki benim oğlumdu sanırım:)

ya bende 11+4 deyim geçen gece rüyamda 4-5 tane kadın geldi yanıma bana dedilerki düşünme boşuna oğlun olcak.birden fırladım yataktan kadınlar sanki yanımdaymış gibi hissettim kendimi.fazla kaptırmak istemiyorum kendimi ama...sizce ???????

merhaba ben de 17+5 haftaligim...valla ben ilk defa bugun gordum ruyamda bebegim dogmus yatagin uzerinde yatiyordu ...aglamaya basladi ben de onu kucagima aldim emzirdim...ama kiz mi erkek mi onu hatirlamiyorum....

deryanurcum canim belki de oglusun olacak sana malum olmustur..Allah hayirlisini ve sagliklisini versin ...Hayra cikar insallah..

Ayy bende gördüm bebişimi rüyamda...
Anne ben doğdum diyordu, kucağımdaydı o kadar tatlıydı ki! hemde iki kere gördüm.:emir_bebek:

kizlar ben düsük yaptim ama yinede sizlerle paylasmak istiyorum hamile oldugumu ögrendikten sonra sürekli kiz cocuklari görüyordum rüyamda ve bi gece yine bi bebek görüm yine kizdi ve okadar sirindiki anlatamam hala gözümün önünde rüyamda bilmedigim bi sebepten dolayi benden ayrilmadi gerekiyordu okadar uzuldümki ve fazla gecmedi düsük yaptim annemde rüyasinda kucaginda bir bebegin öldügünü görmüs ama bana bunu bebegim düstükten sonra söyldi allah kimsenin basina vermesin cok zor oluyor

ben görmedim ama kandil gecesi annem sarışın renkli gözlü bir bebek görmüş ama kızmı erkekmi belli değilmiş acaba babasınamı benziycek

Bende 25 haftalık hamileyim
İlk zamanlar rüyamda sürekli erkek bebek görüodum her rüyamda ama
Sonra bi baktımki kızım olucakmıs :CüvCüv: Yani rüyalarım tersine cıktı benim :roflol:

kızıma hamıle oldugum donemde 3-4 kez gormustum..
bembeyaz melekler gıbıydı..:asigim:

Ben birşey farkettim ne zaman yumurtlama dönemim yaklaşsa rüyalarımda erkek bebek görüyorum yada bebeğe işaret şeyler ama hala bir bebeğim yok elim boş karnım boş bekliyorum bir umutla artık rüyalarada inanmaz oldum yhaaaaaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

bana ısrarla göstermiyor :p rüya bile olsa işte halbuki cinsiyetini çok merak ediyorum bebeğimin:emir_bebek:

Ben birşey farkettim ne zaman yumurtlama dönemim yaklaşsa rüyalarımda erkek bebek görüyorum yada bebeğe işaret şeyler ama hala bir bebeğim yok elim boş karnım boş bekliyorum bir umutla artık rüyalarada inanmaz oldum yhaaaaaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

Güzelim Cocuk Olsun Diye Bekleyen Arkadaslarımın Olmuyor Sebebi İster İstemez Bilinc Altı Stres Yapıp Yumurtayı Baskılıyor. Bak Benim Aklımda 4 Ay Sonra Hamile Kalmak Vardı Ev Tasıyacaktım O Arada Olmus İşte Stresini Azalt Bu Konuda Olsun Olsun Diye Bekleme...İlişkinin Tadını Cıkarta.s.

ilk hamileliğimde rahmetli babam gelip bebeği götürmesi gerektiğini söyleyip zorla kucağımdan almıştı ve gerçekten kızım yaşamadı...
ikincinciyede hamileyken kucagıma aldığım bebeğimi göge yükselirken görmüş ve hertaraf simsiyah olmuştu..bu bebeğimde yaşamamıştı..
üçüncü hamileliğimde yavrumu kollarıma almış beraber aynaya bakıp ne kadarada bana benziyor demiştim çok şükür oğlum şuan 8 yaşında ve bana benziyor...
şuan hamileyim bundada geçen gün kundak içinde sarılmış bir bebek görüyorum ama kundak pembe renkliydi yalnız bebeğin yüzüne baktığımda bebek erkek görünümlüydü ay parçası gibi bembeyaz ve çok güzeldi...
bende bu bebeği işaret edip doğumhaneden çıktıktan sonra benim bebeğimide böyle güzelse ve sıkıca sarın ki üşümesin dedim...hayırlara vesile olsun ...

Güzelim Cocuk Olsun Diye Bekleyen Arkadaslarımın Olmuyor Sebebi İster İstemez Bilinc Altı Stres Yapıp Yumurtayı Baskılıyor. Bak Benim Aklımda 4 Ay Sonra Hamile Kalmak Vardı Ev Tasıyacaktım O Arada Olmus İşte Stresini Azalt Bu Konuda Olsun Olsun Diye Bekleme...İlişkinin Tadını Cıkarta.s.[/QUOTE

Rüyalar genellikle bilinç altında yatan düşünceler zaten. Hamile kalmayı düşünüp isteyen ve benim gibi kendini sitrese sokup boş yere üzenler böyle hep bebek görebilir rüyasında...
Napiim çenemi tutamıyorum bebek diyip duruyorum artık mümkün olduğunca bu konuda susucam artık allah nezaman nasip ederse... Rüyalarımada takılmıcam haklısın ayrıca sitres gebeliği bir şekilde etkiliyor hamile kalma şansını azaltıyor banada diyorlar çok düşünme olur ama nafile:mymeka:

Evt En Onemlisi Saglıklı Olması Eli Yüzü Düzgün Olması Allah Hepimize Gonlumuzce Bebekler Versin İns Kızlar:1hug:

ya kızlar bende hamile olduğumu anladığımdan beri erkek çocuk görüyorum şuan 7 aylığım ama doktor kızın olacak diyor ,dün gece bile yine erkek bebk gördün nedir anlamadım.

X