Hangi marka yatak tavsiye edersiniz?

ayse ayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
27
0
ben yenı bı bazalı yatak alcam fıyatlar cok fazla degısık 2 katı fıyat cıkıyo sızce neyıne gore almalıyım marka cok onemlımı sunu al dıye onercenız bısey varmı

eğer yatak alacaksan Türkeyenin en köklü kuruluşlarından "idaş"ı öneririm. Baza fiyatlarında pek oynama olmaz ama yatak fiyatlarında bazen arada uçurumlar olabiliyor. Eğer herhangi bir sağlık probleminiz yoksa yata olarakta aynı markanın "altın ortepedik elit" ürününü öneririm

saglık problemım yok ama yatak sararıyo gıbı bıseyler soluyolar cokda para vermek ıstemıyorum 2 sene ıcınde dugun olma ıhtılmalı var

mondı ve yatas arasında 150 ytl oynuyo hangısını alsam acaba fisfisfis yatas ıcın 150 ytl degermıkı kafamçokkarıştı

ben yenı bı bazalı yatak alcam fıyatlar cok fazla degısık 2 katı fıyat cıkıyo sızce neyıne gore almalıyım marka cok onemlımı sunu al dıye onercenız bısey varmı

4 senedir istikbal viscoleks yatak kullanıyorum canım ve daha önceki yatağım yatak değilmiş bana onu anlattı yatağımdan çok memnunum tatile bile gidince keşke yanıma alabilsem diyorum yattığınız vücut şeklinize göre esneklik sağlıyor yatak koruyucusu fermuarlı yıkanabiliyor antibakteriyel ve en önemlisi çok rahat o zaman yeni çıkmıştı çok pahalıydı ama şimdi daha ucuzladı sanırım yatağıma yatınca tüm yorgunluğumun gittiğini düşünüyorum a.s.

4 senedir istikbal viscoleks yatak kullanıyorum canım ve daha önceki yatağım yatak değilmiş bana onu anlattı yatağımdan çok memnunum tatile bile gidince keşke yanıma alabilsem diyorum yattığınız vücut şeklinize göre esneklik sağlıyor yatak koruyucusu fermuarlı yıkanabiliyor antibakteriyel ve en önemlisi çok rahat o zaman yeni çıkmıştı çok pahalıydı ama şimdi daha ucuzladı sanırım yatağıma yatınca tüm yorgunluğumun gittiğini düşünüyorum a.s.

aynen katılıyorum.benimde işbirin visko yatağı var bende şiddetle tavsiye ederim.diğerlerini yataktan sayamam şahsen artık ben......antibakteriyal ve kılıfının çıkması süper.biraz pahalı ama değer bence.....

Benim yatağım idaş pek memnun değilim değiştireceğim bazayı bellonadan aldım gayet kullanışlı ve sağlam

ben visco yataktan hiç memnun değilim. biz de işbirden visco akıllı yatak aldık iade garantili Allah tan geri vermeyi düşünüyorum belimi ağrıtıyor yatak. biraz araştırdım yüzüstü yatanlarda bel ağrısı yapıyormuş ben uyuyamıyorum ağrılardan. Eğer yan yatanlardansanız çok rahat ama yüz üstü ve sırt üstü yatında rahat değil. Düşünenlerin bilgisine

ben visco yataktan hiç memnun değilim. biz de işbirden visco akıllı yatak aldık iade garantili Allah tan geri vermeyi düşünüyorum belimi ağrıtıyor yatak. biraz araştırdım yüzüstü yatanlarda bel ağrısı yapıyormuş ben uyuyamıyorum ağrılardan. Eğer yan yatanlardansanız çok rahat ama yüz üstü ve sırt üstü yatında rahat değil. Düşünenlerin bilgisine

Vallahi ben de aksine çok memnunum visco yataktan.Benim eşim de Dormeo firmasından almıştı bir senedir çok gördük faydasını açıkçası.

visko love comfort almayı düşünüyorum kullanan varsa lütfen yorumları yazarmısınız 1300 tl boşa vermek istemiyorum

Kesinlikle Dormeo!
komşularım o kadar tavsiye etti, o kadar ballandıra ballandıra anlattılar ki Dormeo ve sağladığı rahat uykuyu dün sipariş verdim internetten.
daha üzerine yatmadan sana da öneriyorum!
ya internetten de araştırdım octaspring dedikleri köpük yaylı sistemleri var ohaaaa dedim resmen.

Kesinlikle Dormeo!
komşularım o kadar tavsiye etti, o kadar ballandıra ballandıra anlattılar ki Dormeo ve sağladığı rahat uykuyu dün sipariş verdim internetten.
daha üzerine yatmadan sana da öneriyorum!
ya internetten de araştırdım octaspring dedikleri köpük yaylı sistemleri var ohaaaa dedim resmen.

aynen aynen dormeo'dan eşimle biz çok büyük fayda gördük. viscoyla ilgili laf edenler olmuş ama dormeo sağlam ve güvenilir marka. gözünüz kapalı alabilirsiniz :)

işbir visco pahalı ama bence sonuna kadar hak ediyor...sonuçta iyi uyku tüm gününüzü etkiliyor...

X