Üstüne görme ile hamile kalanlardan yorum istiyorum...

librarian

Bir garip yolcuyum...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
181
0
Arkadaşlar, üstüne görme ile hamile kalmış olabileceğimden şüpheleniyorum.Ama bu güne kadar hayal kırıklıklarım ve eşimin ''idrar testi yapma lütfen'' ricası üzerine sizlerden, özellikle birebir üstüne görme ile hamile kalan bayanlardan deneyimlerini benle paylaşmalarını rica ediyorum.
Ben sürekli düzenli adet görürüm 27-28 günde bir ve hiç şaşmaz tarihler.Adetim 6-7 gün ve oldukça yoğun sürer.Yalnız son adetim sadece 1.5-2 gün ve yoğun olmadan geçti birden kesildi.Ateşim hiç düşmüyor, halsizim,sürekli uykum var,akıntımda artış ve sağ kasığımda ara ara batma var.Ne olur bana test al yap demeyin, yorumları okumak beni yıkmaz ama, o testi tek çizgi görmek beni oldukça sarsar.Şimdiden teşekkürler...a.s

canım buradan söylenecekler senin gerçeği bilmen kadar tatmin edici olmaz ..evet test almaya yıldın belki ama yapılacak tek şey bu..biz ne söylesek boş..hamileliğin bir sürü belirtisi var..kimi yaşar bunu kimi hiç anlamaz ...o yüzden bence eşine söylemeden yap derim..inşallah hamişsindir..

biliyorum ama...korkuyorum hem de eşime söz verdim, kahretsin ki öyle kolay dönemem sözümden,y da gizli saklı yapamam....yaaaa neyse boşuna açtım sanırım bu konuyu.Çünkü tahminim hep iyi dilekler, temenniler olacak...Olsun hepinizi seviyorum dua:tesellilarım sizlerle...:teselli:

Tamam bugün yapacağım testi.Gizli de olsa yapacağım boşyere umutlanmaktansa rahat rahat geçiririm günlerimi 18 Ağustos'a kadar...Sizlere de haber veririm sonucu...Kalbim tanıdık tanımadık burdaki herkesin yanında...Allah hepimizin dualarını kabul etsin...

canım kesınleıkle test yapmalısın çünkü eger hamıleysen kanaman olması pekde normal degıl düşük tehlıken olabılır.bırebır yasadıgım için biliyorum.eger öyleyse hemen gıdersın doktora ve ılac verır ama eger tek çizgi cıkarsada üzülme,hepimizin umutları önüzmüzdekı aylar inşallah...

Arkadaşlar, üstüne görme ile hamile kalmış olabileceğimden şüpheleniyorum.Ama bu güne kadar hayal kırıklıklarım ve eşimin ''idrar testi yapma lütfen'' ricası üzerine sizlerden, özellikle birebir üstüne görme ile hamile kalan bayanlardan deneyimlerini benle paylaşmalarını rica ediyorum.
Ben sürekli düzenli adet görürüm 27-28 günde bir ve hiç şaşmaz tarihler.Adetim 6-7 gün ve oldukça yoğun sürer.Yalnız son adetim sadece 1.5-2 gün ve yoğun olmadan geçti birden kesildi.Ateşim hiç düşmüyor, halsizim,sürekli uykum var,akıntımda artış ve sağ kasığımda ara ara batma var.Ne olur bana test al yap demeyin, yorumları okumak beni yıkmaz ama, o testi tek çizgi görmek beni oldukça sarsar.Şimdiden teşekkürler...a.s

gülüm noldu bişey yazmamıssın merak ettim bende üstüne olmaktan şüpheleniyorum ama belirtilerim psikolojik gibime geliyor sende noldu???

bence bu kez kesın sonuca gıt ve kanda baktır sorarsa esın dersın ama bu kez baska kanda yaptırdım dersın
allahım sen ve senın gıbı tum ısteyen arkadaslara tez zamanda nasıp etsın
guzel haberlerle donmeyı nasıp etsın rabbım...

Arkadaşlar ilginiz için hepinize çok teşekkür ederim.Uzun zamandır giremedim siteye işler çok yoğun kusura bakmayın.Maalesef günümde adet oldum ve hayallerim suya düştü,şu an adet oluyorum:KK43: Ama dualarım hepimiz için...Sanırım fazla evhamlı olmak ve stres içinde ne olacak sonuç diye beklemek insanın hormonal düzenini çok bozuyor.Artık takmamaya çalışacağım arkadaşlar.Eğer hayırlı bir haber alırsam sürpriz bir şekilde, ilk sizlere duyuracağım.Kendinize çok iyi bakın.Hepinizi tanımsam da çok seviyorum...

Arkadaşlar ilginiz için hepinize çok teşekkür ederim.Uzun zamandır giremedim siteye işler çok yoğun kusura bakmayın.Maalesef günümde adet oldum ve hayallerim suya düştü,şu an adet oluyorum:KK43: Ama dualarım hepimiz için...Sanırım fazla evhamlı olmak ve stres içinde ne olacak sonuç diye beklemek insanın hormonal düzenini çok bozuyor.Artık takmamaya çalışacağım arkadaşlar.Eğer hayırlı bir haber alırsam sürpriz bir şekilde, ilk sizlere duyuracağım.Kendinize çok iyi bakın.Hepinizi tanımsam da çok seviyorum...

canım benim dualarımız hepimiz için hersein hayırlısı sakın kafana takıp üzülme en kısa zamanda mutlu haberlerini bekliyorzkaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim arkadaşım...Ettiğimiz dualar bir gün mutlaka karşılık bulacak biliyorum...Üzülmemeye ve takmamaya çalışıyorum.Hayırlısı artık canım...Yanımda olduğunuz için ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.Sevgiler...

Teşekkür ederim arkadaşım...Ettiğimiz dualar bir gün mutlaka karşılık bulacak biliyorum...Üzülmemeye ve takmamaya çalışıyorum.Hayırlısı artık canım...Yanımda olduğunuz için ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.Sevgiler...

tabi üzülmiyceksin şeker bak burda herkez bekliyo korkma yanlız değilsin benimde eylüle kaldı umutlar kafaya takmak yok psikoloji çok etkiliyor geçen ay benim hiç gecikmezdi 8 gün geçti. Rabbim hayırlı zamanda sağlıklıca isteyen herkeze versin.amin.

Serdicim çok sağol yazdıkların için...Evet, haklısın psikoloji çok etkiliyor.İşn güzel tarafı ne biliyor musun; ne eşimde ne de bende hiçbir sorun engel yok.Üzücü kısmı buna rağmen bebek olmayışı.Doktorum stresten ve sigaradan demişti.Sigarayı bıraktım ama stres tamamen gitmedi maalesef.Neyse canım.Dediğin gibi hayırlısı artık.Allah yüzümüze bakar ve bizi de çocuk sahibi yapar inşallah.Sevgiler...

:nazar:
arkadaşlar, üstüne görme ile hamile kalmış olabileceğimden şüpheleniyorum.ama bu güne kadar hayal kırıklıklarım ve eşimin ''idrar testi yapma lütfen'' ricası üzerine sizlerden, özellikle birebir üstüne görme ile hamile kalan bayanlardan deneyimlerini benle paylaşmalarını rica ediyorum.
Ben sürekli düzenli adet görürüm 27-28 günde bir ve hiç şaşmaz tarihler.adetim 6-7 gün ve oldukça yoğun sürer.yalnız son adetim sadece 1.5-2 gün ve yoğun olmadan geçti birden kesildi.ateşim hiç düşmüyor, halsizim,sürekli uykum var,akıntımda artış ve sağ kasığımda ara ara batma var.ne olur bana test al yap demeyin, yorumları okumak beni yıkmaz ama, o testi tek çizgi görmek beni oldukça sarsar.şimdiden teşekkürler...a.s
canim benim umarim hamilesindir ben 1 yillik evli 30 haftalik hamileyim ve bende üstüne gördüm aynen dediğin gibide çok az gördüm kasiklarimda ve göğüslerimde çok ağri vardi ama seni umutlandirmakda istemiyorum tatlim kizicaksin ama en doğrusu bi şekilde test yapman olur. Güzel haberlerini almak dileğiyle.

Kızlar hele bir de bana yardım edin.Ben yerleşme kanamasını araştırdım.Canım yerleşme kanaması bizim bildiğimizin tersine adet tarihi geçtikten sonmra değil.adet tarihinden önce oluyor.Ve de döllenmeden 3-7 gün sonra oluyormuş.Benim muhtemel yumurtlama tarihim 17si ve bende bu gün açık pembe lekeler var.Ayın 21inde hafif kahverengi lekerlim oldu açık sarı ile açık kahverengi arası.Bu lekeler sadece peçeteyle silince geliyor.Ben ilk başta adet oldum sandım.Korktum çünkü adet olmam için çok erken bir zaman çünkü daha bu ayın 1inde olmuştum.Neyse pet taktım bişey gelmedi.Bu gün yine baktım pedi,mde bişey yok sadece silerken sulu pembe bişeyler geliyor.Sizce bu yerleşme kanaması olabilir mi?Yarın jinekoloğa gideceğim ama ya alttan bakmak isterse muhtmele bir gebeliğe zararı olur mu?Yoksa önce bi kan testi mi yaptırayım.Nolur bana fikjir verin moralim çok bozuktu.Çok erken adet oldum diye.Ama aklıma yerleşme geldi.Kızlar nooolur bişeyler söyleyinnnn

Canim yerlesme kanamasi dollenme gununden sonra 7 ila 10 gun ve bazen daha gec de olabiliyor ve buda adet terine denk gelebiliyor diye biliyorum bende.Ama senin yerlesme kanamasi olabilir gibi geldi bana.Yarin doktora gidicekmissin madem hamilelik suphen oldugunu soyle once kan testi yapsin sana.
INs hamilesindir canim yarin hayirli haberle verirsin umarim.

Kızlar hele bir de bana yardım edin.Ben yerleşme kanamasını araştırdım.Canım yerleşme kanaması bizim bildiğimizin tersine adet tarihi geçtikten sonmra değil.adet tarihinden önce oluyor.Ve de döllenmeden 3-7 gün sonra oluyormuş.Benim muhtemel yumurtlama tarihim 17si ve bende bu gün açık pembe lekeler var.Ayın 21inde hafif kahverengi lekerlim oldu açık sarı ile açık kahverengi arası.Bu lekeler sadece peçeteyle silince geliyor.Ben ilk başta adet oldum sandım.Korktum çünkü adet olmam için çok erken bir zaman çünkü daha bu ayın 1inde olmuştum.Neyse pet taktım bişey gelmedi.Bu gün yine baktım pedi,mde bişey yok sadece silerken sulu pembe bişeyler geliyor.Sizce bu yerleşme kanaması olabilir mi?Yarın jinekoloğa gideceğim ama ya alttan bakmak isterse muhtmele bir gebeliğe zararı olur mu?Yoksa önce bi kan testi mi yaptırayım.Nolur bana fikjir verin moralim çok bozuktu.Çok erken adet oldum diye.Ama aklıma yerleşme geldi.Kızlar nooolur bişeyler söyleyinnnn

İnşallah canım.Çünkü daha önce böyle şey başıma gelmemişti.Ben 1ayda 2 kez adet olacağımı sanarak çok üzülmüştüm ama hala adet kanamasına benzer bişey yok hala silerken açık sulu pembe lekeler var.İnşallah yarın kan testinde bebiş çıkar.Öyle bişey de olursa benim de sevinçten aklım çıkarr:))

Aysima 85 umarım hamilesindir canım.Bence de yerleşme kanaması anlattığın şey.Olmazsa da canını sıkma tatlım.Bu arada ben bu ay da acayip bir adet gördüm:eek: Ama hayırlısı deyip geçtim...Artık kafama takmıyorum.Hayırlısı olsun.Hepinize sevgileeeerrr....

Canım ben bu gün bebeğimi kaybettim.O dediklerim yerleşme kanamasıymış ama bebişim tam tutunamamış.Bu gün çok yoğun bir kanamam geliyor.Sabah hiç bişeyim yoktu.Doktordan geldim.Çok yoğun kanamam başladı.Ne hissedeceğimi bilmiyorum sadece kanım dondu.Sinirlerim boşaldı sanırım her yerim ağrıyor.Başım çok dönüyor.Biraz rahatladım öyle yazıyorum.Bir kaç ay çocuk düşüncesini erteledik.İyice tetkiklerden geçeceğim.Biraz kafam rahatlasın istiyorum spora başlayacağım.Biraz kilolarım var onları vereceğim.en azından kendime meşgale bulacağım.İçim b, tuhaf ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım.Allahtan eşim çok anlayışlı.En doğru kararı verdin,yoksa sen çocuk düşüncesiyle sağlığından olacaksın bırakalım biraz kafanı dağı dedi.Öyle yapacağım ama sizlerin de iyi haberlerini umarım alırız.Ben mart ayına kadar erteledim.

Aysima hakkında hayırlısı canım. Bebeğim öldüğünde çok ağlıyordum doktor bana çok kızmıştı "Böyle neyi halledebilirsin senin şu an yapman gereken yaşam kaliteni yükseltmek moralini yüksek tutmak hobiler edinmek vs. vs. sonra bebek zaten kendiliğinden gelir" demişti.Vakti saati gelince oluyor.Allah hakkımızda hayırlısını versin(amin)...............

X