Callanetics Egzersizleri

bayanlar yoksunuz kaç gündür?
forma girip tatilemi gittiniz yoksa? :)

benim pazar gunu dinlenme günüm olucaktı fakat cumartesi akşamı misafiri çok fazlaydı pazar sabahı yapabildim o yüzden dün dinlenme günümdü.
şuanda 6/21 bu akşam 7 ye başlıyorum.:) hayatım boyunca hiç var olmayan kol kaslarım şimdi bilek güreşi yapabilecek gibi cesaret verdiyo bana yaa :))

Kızlar bu başlığı görünce çok sevindim, ben yaklaşık 1 sene evvel keşfettim callanetics olayını ve 10/10 yerine super calleneticsden başlamıştım, delirmiş olmalıyım!!! Benki profesyonel olarak spor yapmış bir insanım uzun bir süre benim bile cılkımı çıkarttı ve aslında kendimi dengeli sandığım halde ne kadar dengesiz olduğumu gördüm...Uzun zamandır bırakmıştım şimi sayenizde yeniden başlayacağım, amacım kilo vermek değil ama sahip olduğum fitliği korumak istiyorum haydi bakalım bu günden itibaren bende katılıyorum aranıza...Hepinizi seviyorum...

Kızlar bu başlığı görünce çok sevindim, ben yaklaşık 1 sene evvel keşfettim callanetics olayını ve 10/10 yerine super calleneticsden başlamıştım, delirmiş olmalıyım!!! Benki profesyonel olarak spor yapmış bir insanım uzun bir süre benim bile cılkımı çıkarttı ve aslında kendimi dengeli sandığım halde ne kadar dengesiz olduğumu gördüm...Uzun zamandır bırakmıştım şimi sayenizde yeniden başlayacağım, amacım kilo vermek değil ama sahip olduğum fitliği korumak istiyorum haydi bakalım bu günden itibaren bende katılıyorum aranıza...Hepinizi seviyorum...

canım hoş geldin aramıza.kaydirigubbakcemile5
burda birbirimize destek olalım.beni de çok zayıflattı call.ama şimdi bırakmadan devam etmek istiom.:lepi:

bayanlar yoksunuz kaç gündür?
forma girip tatilemi gittiniz yoksa? :)

benim pazar gunu dinlenme günüm olucaktı fakat cumartesi akşamı misafiri çok fazlaydı pazar sabahı yapabildim o yüzden dün dinlenme günümdü.
şuanda 6/21 bu akşam 7 ye başlıyorum.:) hayatım boyunca hiç var olmayan kol kaslarım şimdi bilek güreşi yapabilecek gibi cesaret verdiyo bana yaa :))

tebrikler canım:dance:
ya başta kasları çalıştırdığın kaslar sanki kasçılarınki gibi oluo.
ama sonra bi hayli düzeliyor.

gunaydın hatunalr naıslsınuız.ya ben bu callenetics ten bısı analamadm bırısı bana bunu anlatır mı?bır de bunun cd sını nerdn temın edecem .nette var yukle demeyın olmuyo kızlar cok denedm ama ındıremedm hata verıo..
benım sorunum basenelrım bana uygun bıseymı bu call...şimdiden msjlarınız ıcın teşekkurlerrrrrrrrr hihoyyyt

gunaydın hatunalr naıslsınuız.ya ben bu callenetics ten bısı analamadm bırısı bana bunu anlatır mı?bır de bunun cd sını nerdn temın edecem .nette var yukle demeyın olmuyo kızlar cok denedm ama ındıremedm hata verıo..
benım sorunum basenelrım bana uygun bıseymı bu call...şimdiden msjlarınız ıcın teşekkurlerrrrrrrrr hihoyyyt

canım hata neden verio bilmiom.
call bütün vücudu forma sokan bi egsersiz.alışan bırakamıyor

canım hoş geldin aramıza.kaydirigubbakcemile5
burda birbirimize destek olalım.beni de çok zayıflattı call.ama şimdi bırakmadan devam etmek istiom.:lepi:

Hoş bulduk canım, okuduğum kadarı ile herkes birbirine çok yardımcı oluyor zaten, özellikle zayıflayıp forma girebilmek için sadece rejim yapmayıp sporla bunu desteklediğiniz ve spor bilncine sahip olduğunuz için hepinizi tebrik ediyorum canım...Bu gün başlayamadım ama umarım yarın akşamüstü başlayabileceğim...Hepinizi öpüyorum

kizlar ben ne yazikki 21 günü tamamlayamadan tatile gidicem..
ancak 16 gün yapabilirim.. 6. günümdeyim...
sizce bu durumda faydasi olmazmi..

Bende başlıyıcam kızlar callanetics'e ama biri bana özelden video linki yolayabilir mi?hihoyyyt
Ve popo kaldırma hareketlerinide yapıyorum 7 hazirandan beri :jeyyar:
Mankenlere özenmeyelim artık : )

kızlar topiğimizin giderek kalabalıklaşıyor.
bu sevindirici.
gelişmeleri yazın bize.
bende dün yaptım yine süper callı.
dehşet sıkılaştırıo ve terletio.

ben elimden geldigince tatildede devam etmeyi düsünüyorum...
gelisme olmaz olurmu.. karin kaslarim belirdi
cok mutlu oluyorum ya..

süper callanetics nasil oluyor, benim yaptigim hangisi acaba
nerden anlayabilirim?

yazılanları okudum ve çok şaşırdım açıkçası .. çok merak ettim yaa linki benim de almam mümkün mü acaba CADIARZUa.s

ben elimden geldigince tatildede devam etmeyi düsünüyorum...
gelisme olmaz olurmu.. karin kaslarim belirdi
cok mutlu oluyorum ya..

süper callanetics nasil oluyor, benim yaptigim hangisi acaba
nerden anlayabilirim?

canım linki indirdiğin yerde yazar.
bide mesela süper callda hsreketler daha ağır oluo.

Ben bu sefer ilkinden başlayacağım, geçen seferki gibi zorundan başlarsam kesin delilik madalyası takacaklar :)

harikasınız ya sayı gittikçe artıyor bende tatile çıktım ama dün başladım benim için tatilde yapmak kolay olacak çocuklara annem bakıyor evde yapamıyoıdum psigocum süpere geçmişsin tebrik ederim sen örnek oldun burdakilere ben 10 gün yapıp bırakmama rağmen çok farketmişti sil baştan başladım bakalım tatil dönüşü yazarım artık

Başlayamadım birtürlü,biri bana link atabilirmi kızlar? :1ninca:

Son düzenleme:
harikasınız ya sayı gittikçe artıyor bende tatile çıktım ama dün başladım benim için tatilde yapmak kolay olacak çocuklara annem bakıyor evde yapamıyoıdum psigocum süpere geçmişsin tebrik ederim sen örnek oldun burdakilere ben 10 gün yapıp bırakmama rağmen çok farketmişti sil baştan başladım bakalım tatil dönüşü yazarım artık

pamuğum saol bitanem.
bende nişan hazırlıkları yüzünden çok randmanlı yapamıom ama yinede etkisi büyük.
hiç bırakmadan 21 gün normalini 21 günde süperi yapsan.mankenlere taş çıkartılır.

Başlayamadım birtürlü,biri bana link atabilirmi kızlar? :1ninca:

googleda " callenetics" yaz.ilk çıkan linki tıkla.callenetics yapanlar kulübü diye bişi yazıyo ordaki "CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR" yazanın altını tıkla .sonra da alt yazıyı .yanlız rapidshare'e üyeliğin yoksa ikisi arasında 15 dakka beklemen gerekebilir.yani bilmiyenler oluyo da onun için diyom bunu..ben bi ara 10 gün yapmıştım faydasını da gördüm.ama işte bi şekilde bırakmak zorunda kaldım.bugün yine başlıyom inşallah.günlük yarım saat yürüyüşle kilo verimi de sağlanıyomuş.

bende indirdim bakalım bi deneyelim.. alt yazı da indrdim ama bi türlü birleştiremedim fisfisfis alt yazılı olsun istiyorum:uhm:

X