Callanetics Egzersizleri

Canım mesaj sayım 100 olmadığından linki atamadım ama 206. sayfaya bak ordan seni doğru yere yönlendirecek sayfayı bulursun. :-)

bence sırf call yap derim günlük aktiviten ve dışardaki yürüyüşle harika sonuçlar elde edersin:KK34:
21 gün içinde iki gün kaslarını dinlendirmen gerekio unutma, cetvelinde 66 kilo yazıyor hiç diyet yapmadan 55 kilo görünceksinhiiç şüphen olmasın artı balerinler gibi zarif olcaksin başka hiçbir spor bu zarifliği vermiyor malesef:KK34:

en az 10 kilo vermem lazım benim incelmem yetmez yani
izledim dün gece evolution a baktım eskisi zaten belgesel gibi :KK1:
plateste yaptığım hareketler çoğu
ama çok sıkıcı gözüktü bana ya mıy mıy mıy konuşuyo hareketler aşırı yavaş
platese yavaş derdim lafımı geri alıyorum :KK1:
denemem lazım ama izlemekle olmaz biliyorum

en az 10 kilo vermem lazım benim incelmem yetmez yani
izledim dün gece evolution a baktım eskisi zaten belgesel gibi :KK1:
plateste yaptığım hareketler çoğu
ama çok sıkıcı gözüktü bana ya mıy mıy mıy konuşuyo hareketler aşırı yavaş
platese yavaş derdim lafımı geri alıyorum :KK1:
denemem lazım ama izlemekle olmaz biliyorum

evet çok yavaş ama dört beş günde hareketleri ezberliyorsun bütün hareketleri 20-25 dakkada tamamlayabiliyorsun izlemene bile gerek kalmıo ama sonuç mükemmel oluyor güvn bana:KK19: ilk yaptığımda geceydi kamyon çarpmışa dönmüştüm sona dedim sabah yapim satti 7 e kurardım sona tekrar uyurdumki dinlenmiş olarak kalkabiliyordum ancak daha sonra alışmıştımm :KK34:

bunu okuyunca hepten gaza geldim
bu sabah kalktım süt içtim kuru incir yedim
plates yaptım yarım saat yürüyüş yaptım günün ilerleyen saatlerinde de ya callen ya da slim in 6 yapmaya gayet kararlıydım ve fakat şimdi en son ne zaman yediğimi hatırlayamadığım hain çikolata yemenin pişmanlığını yaşıyorum :KK59:
şu ödev bitse de bende bugünden itibaren başlasam saymaya 21 den geriye :KK43:

merhaba, aranıza yeni katıldım :-)
benimde bacak bölgemden özellikle ayak bilek kısmım yani baldırlarımda problemim var. callanetics mi slim in 6 mı bacak için daha uygun sizce ben ne yapsam karar veremedim :KK58:

merhaba, aranıza yeni katıldım :-)
benimde bacak bölgemden özellikle ayak bilek kısmım yani baldırlarımda problemim var. callanetics mi slim in 6 mı bacak için daha uygun sizce ben ne yapsam karar veremedim :KK58:

callenetics i denemedim henüz ama dün slim in 6 yaptım bacaklarım felç durumda dizlerimi bükemiyorum :KK60:
callenetics deki hareketler esneme hareketine benziyo ama bilemiyorum tabi hangisi daha etkilidir slim in 6 da bacakların yanacağına garanti verebilirim :KK1:

callenetics i denemedim henüz ama dün slim in 6 yaptım bacaklarım felç durumda dizlerimi bükemiyorum :KK60:
callenetics deki hareketler esneme hareketine benziyo ama bilemiyorum tabi hangisi daha etkilidir slim in 6 da bacakların yanacağına garanti verebilirim :KK1:

yazıları okuduktan sonra callanetics ve slim in 6'nın videolarını bulup indirdim ancak kararsız kaldım. yarın slim in 6'ya başlıyorum o zaman :KK34:

evet çok yavaş ama dört beş günde hareketleri ezberliyorsun bütün hareketleri 20-25 dakkada tamamlayabiliyorsun izlemene bile gerek kalmıo ama sonuç mükemmel oluyor güvn bana:KK19: ilk yaptığımda geceydi kamyon çarpmışa dönmüştüm sona dedim sabah yapim satti 7 e kurardım sona tekrar uyurdumki dinlenmiş olarak kalkabiliyordum ancak daha sonra alışmıştımm :KK34:

eski versiyonunu mu yaptın yeniyi mi peki?
yazdıkların çok motive edici ama bilmiyorum ki bacaklarım felçli gibi bugün düzeleyim de bunu da elbet denerim indirdim o kadar :KK1:

yazıları okuduktan sonra callanetics ve slim in 6'nın videolarını bulup indirdim ancak kararsız kaldım. yarın slim in 6'ya başlıyorum o zaman :KK34:

bacaklarındaki ağrıyı merakla bekliyorum :KK1:
ben abartıyolar canım yarım saatlik şeyde ne ağrısı diyodum da aldım boyumun ölçüsünü

callanetics egzersizleri bence bir mucize :KK19: denedim gördüm şahit oldummm

9 günde 11 santim göbeğim inceldi:KK52: ,regliyken de bırakmadım gercekten ne sancı oldu nede ağrı ,boyun sırt ağrıları ve tansyon sorunu bile giderdi kendimi kuş gibi hissettim ........... bel fıtığım var kilo probleimim de var hiç kimse bende şu bu var yapamam demesin sayıları yarım yapım günden günede videyodaki sayıları tamamlayın aa bırkmayın devam edn süper .........ilk dort saat içinde karındaki gerginliği toparlanışı ilk 3 günde omuzlarının düzgün bir biçim aldığını ve inanmıcaksınız herkes dik oturun derdi bu egzersizle fark etmeden dik oturuyorsunuz hayret etmiştimm........callaneticks seviyorum... kıza zamanda gözle görüülür farklar hemen belli oluyor:KK52:

ilk üçgün bazı hareketlerde zorlanma oluyo haliyle bacaklarda titreme merdiven iner çıkarken ağrı meselea yerde yatarak karın hareketlerinde boynunuza müthhiş ağrılar oluyor benim öyle olmuştu ama alıştıktan sonra ne bir ağrı nebir sızı ben herkese tavsiye ediyorum gerçekten dediğim gibi mucize...:KK19:

9 günde 11 santim mi:KK52: e süpermiş ya,etkili olduğunu duydum ama bu cezbetti beni:KK76: sadece callaneticsle mi oldu bu,yemene içmene dikkat ettin mi vs başka bişey yaptın mı peki.

canım nerden indirdiğimi hatırlamıyorum fakat istersen msn den atabilirim sana istersen özelden yaz adresini görüşmek üzere...

Ya size özelden atmayı denedim, ama "Özel mesaj gönderebilmeniz için Sitede yazmış olduğunuz toplam mesaj sayısının 100 veya daha fazlası olması gerekmektedir." böyle bir ileti geldi. Nasıl yapabiliriz, siz benim özelime msn atabilirseniz, ben sizi direk eklesem olur mu. Görüşmek dileğiyle...

Ya size özelden atmayı denedim, ama "Özel mesaj gönderebilmeniz için Sitede yazmış olduğunuz toplam mesaj sayısının 100 veya daha fazlası olması gerekmektedir." böyle bir ileti geldi. Nasıl yapabiliriz, siz benim özelime msn atabilirseniz, ben sizi direk eklesem olur mu. Görüşmek dileğiyle...

olur tabi bi sn canım..

selam bu videoları bana gönderebilirmisiniz.bilgisayadan pek anlamam indirmeyi beceremedim.ne yapabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.zira doğumdan sonra cıvıdım sıkılaşmam gerekiyor
:2:

merhaba kızlar.. ben de bugün başladım callanetics yapmaya artı leslie 4 mil yapıyorum..
ölçülerim: bel 67 kalça 101 kilo 61
her pazartesi ölçüm yapıcam pazarları da dinlenme günü.. bakalım bi değişiklik olacak mı......

X