Callanetics Egzersizleri

ben nereden baslamam gerektigini anlayamadim.21 gun nedir 10 saat nedir :)) rica etsem bana nereden baslamam gerektigini anlatirmisiniz.video varsa ozelden msj atabilirmisnizzzzz? :78:

Abime rica ettim indirdi ben pek anlamıyorumda :KK12:
Hareketlere baktım biraz zor gözüküyo
Yapabiliyomuyum denicem önce sonra başlamayı düşünüyorum

Bu arada merak eden arkdaşlar 21 gün yapılıcakmış
6 günden sonra 1gün ara veriyosunuz
İlk sayfaları okursanız gerekli bilgiler mevcut

benimde indirdigim video da 10 kisi falan var salonda.dogru mu acabaa ? ban ilk 20 dakikasini yapabildim :))))) oda onlar 100 yapiyorsa ben 50-60 yapabildim :KK66:

benimde indirdigim video da 10 kisi falan var salonda.dogru mu acabaa ? ban ilk 20 dakikasini yapabildim :))))) oda onlar 100 yapiyorsa ben 50-60 yapabildim :KK66:

Doğru video canım ya şu karın egzersizlerini yaparken boynum çok ağrıyo benim seninde ağrı oldumu:26:

Başladım ben 2gündür yapıyorum bi önceki güne göre daha rahat yaptım
Ama videoda kadınında dediği gibi zaman geçtikçe esnicek vucüdumuz harektleri kendimizi zorlamadan yapmamız gerekiyo

Başladım ben 2gündür yapıyorum bi önceki güne göre daha rahat yaptım
Ama videoda kadınında dediği gibi zaman geçtikçe esnicek vucüdumuz harektleri kendimizi zorlamadan yapmamız gerekiyo

ben daha önce iki set bitirmiştim canım hakkaten alışıyor insan ve de artık hareketler kolay gelmeye başlıyor ama şu pelvşs hareketi varya elleri yukarıda bağlıyorsun da kıvırıyorsun yerde onda bi türlü kolaylık sağlayamadım ben :KK1:

ben daha önce iki set bitirmiştim canım hakkaten alışıyor insan ve de artık hareketler kolay gelmeye başlıyor ama şu pelvşs hareketi varya elleri yukarıda bağlıyorsun da kıvırıyorsun yerde onda bi türlü kolaylık sağlayamadım ben :KK1:

evet ya hakketen :KK1: bana komik geliyo o hareket yaparken :KK1:
peki canım etkileri nasıl oldu sende incelme olmuşmuydu?

evet ya hakketen :KK1: bana komik geliyo o hareket yaparken :KK1:
peki canım etkileri nasıl oldu sende incelme olmuşmuydu?

ililk seti tamamladığımda daha bariz incelme sağlamıştım canım 2. setimi ciddiye alarak yapmadım sıkılmıştım 2.si bir işe yaramadı :KK1:ilkini bitirdiğimde 2 şer cm kalça basen ve bel gölgesinden vermiştim yediklerime dikat etmedim ki zaten 51 kiloyum ama basenlerimin maşallahı var:KK1:herkes ne kadar kilo vermişssin diyordu ve pantolonlarımın hepsine pens attırmak zorunda kaldım acaip sıkılaştırma sağlıyor

ililk seti tamamladığımda daha bariz incelme sağlamıştım canım 2. setimi ciddiye alarak yapmadım sıkılmıştım 2.si bir işe yaramadı :KK1:ilkini bitirdiğimde 2 şer cm kalça basen ve bel gölgesinden vermiştim yediklerime dikat etmedim ki zaten 51 kiloyum ama basenlerimin maşallahı var:KK1:herkes ne kadar kilo vermişssin diyordu ve pantolonlarımın hepsine pens attırmak zorunda kaldım acaip sıkılaştırma sağlıyor

ooo çok güzel etki yakalamışsın canım:)
İnanarak yaptıktan sonra herşey olur zaten
bende konuyu takip edenler açısından günler ilerledikçe etkilerini yazıcam...

4.cü günümdeyim biraz zorlansamda gayet başarılı gidiyo :KK1:
Yaptıktan sonra acayip rahatlamış hissediyorum kendimi :KK61:
Daha önce bu kadar düzgün ve planlı yapmadım egzersiz

Ölçü konusu daha erken şimdilik izlenimlerim böyle...

Son düzenleme:
4.cü günümdeyim biraz zorlansamda gayet başarılı gidiyo :KK1:
Yaptıktan sonra acayip rahatlamış hissediyorum kendimi :KK61:
Daha önce bu kadar düzgün ve planlı yapmadım egzersiz

Ölçü konusu daha erken şimdilik izlenimlerim böyle...

cnm videosunu nerden indirdin yardimci olursan cok sevinirim

Kızlar sonunda erinmeyip 2. güne kadar gelebildik ablamla
ikimizde belden popodan ve basenden ve göbekten bir santim gitti fakat üst bacağı tek başına ölçüyorum, 2. seferde her yerden gitmesine rağmen üst bacak hep aynı kalıyor, bende mi terslik var, niçin gitmiyor, değişmiyor ölçüsü?:44:

ben pazartesi başlıyorum canım istersen beraber yürütebiliriz. her gün yazarız yaptığımız destek oluruz birbirimize ne dersin???

merhaba canım sonunda başlamaya karar vermişsin.ben de yarın okula başlayınca yapayım düzenli diyorum.sabah 5.10 gibi kalkarım.call yapınca da ayılırım zaten.kou bandında da akşam yürürürm.yarın güzel bir başlangıç olsun bize.çok yaptık bıraktık senle.bu sefer bırakmayalım..

0.5/21

kızlar beni de alın gruba yarından itibaren saymaya başlarım bugünki yarım oldu. 1 aydır call yapmıyordum öncesinde de düzeni çok bozmuştum, bana 60 kiloyla 36 beden giyme keyfini yaşatan spora hangi akla hizmet ara verdim bilmiyorum bugün mağzada denediğim 36 beden pantolon zor kapanıp sağdan soldan göbekcik taşınca hemen tekrar başlayıp bırakmamaya karar verdim. Bugün alıştırma seansı yapayım dedim karın-kalça-pelvis hareketlerini 50 yaptım bıraktım, birazda zamandan çaldım malum yarın okullar açılıyor kızımın ilk günü erken kalkmamız lazım.

bu sefer istikrarlı bir şekilde devam edicem.... fazla takıntılıyım bu aralr eski tişörtlerimin hiçbirini giyemiyorum hep tunik giymeye başladım.. 51 kiloyum ama basen oluncaa rahatsız ediyor ki düşük bel pantolonların azizliği olan yandaki can simitleri de canımı sıkmaya başladı :KK1:

nişanlım plates bandı da almış şimdilik proğramım şöyleeeeee

her gün;

callanetics yapılacak.
plates bandıyla bacak sıkılaştırma hareketleri yapılacak
leslie 3 mil koşulacak
her gün beşi bir yerde 1 litre bitki çayı içilecek
2 litre su tüketilecek
abur cubur yenilmeyecek (en zoru da bu olsa gerek:KK1:)

hadi bakalım hayırlı olsun şimdidennnnn

Son düzenleme:
X