Callanetics Egzersizleri

bana da leslie sıkıcı geliyo ben biraz evvel yaptım callanetics bu sefer daha kolay yaptım hareketleri ve gerçekten esnediğimi hissediyorum 21 günün sonunda ne olacak merak ediyorum. keşke kendimi ölçecek birşeyim olsaydı somut veri sunmak isterdim size

canım özelden mj için teşekkürler :KK16: .. eşim bulmuş indirmiş 2 tane, biri bayaa eski bir video, diğerini yapıyordur herkes diye tahmin ediyorum.. bana biraz zor gibi göründü hareketler, leslie benim için daha uygun şimdilik, biraz daha alışınca call yapabilirim..

kızlar ya ben bu karın hareketlerinde 20-30 dan sonra dinlenme ihtiyacı hissediyorum 1-2 dk dinlenip devam ediyorum yanlış mı yapıyorum acaba dahamı az dinlenmeliyim ya da hiç mi dinlenmesem:44:

kızlar ya ben bu karın hareketlerinde 20-30 dan sonra dinlenme ihtiyacı hissediyorum 1-2 dk dinlenip devam ediyorum yanlış mı yapıyorum acaba dahamı az dinlenmeliyim ya da hiç mi dinlenmesem:44:

dinlenmen bitince tekrar başlangıç pozisyonunu alıp devam ediyorsan hareketi yanlış yapmamak adına,bir şey olmaz canım

Yıllar önce yapmıştım.. Etkili bir incelme yöntemi.. 1 haftadır kızımla birlikte yapmaya başladık.. İlk tepkileri de bugün almaya başladım.. Ben fark ettim ama çevreden insanlarında, erimişsin, yok sanki boyunda uzamış, ya harika görünüyorsun gibi tepkilerini almak, 43 yaşında menopozlu bir kadın olarak, motive edici bir durum..

Kızıma gelince o 17 yaşında.. O da şaşkın, sonuçları gördükçe daha da hevesleniyor.. 1 gün verilen aradan sonra daha da kuvvetleniyor kaslar.. Ve hareketleri kolayca yapıyorsunuz..

herkese kolay gelsin.. Vazgeçmeyin arkadaşlar, sonuç mutlaka alınıyor..

Hayırlı bayramlar herkese.
Tartı hala 65 küsürü gösterse de ben kendimi balon gibi hissediyorum, kilo almış gibiyim kendimi çok kötü hissediyorum :26:
Artık başlamak farz oldu alt yazı için kimse bir şey yazmamış bana nadir giriyorum internete takip edemedim o yüzden ne oldu evolution alt yazısı?

merhaba arkadaşlar :KK64: bende bu call ilk defa iki gün önce duydum ve hemen başladım.. 2/21 inş faydasını görürsem hiç bırakmamayı düşünüyorum birazda buradaki yorumlardan destek alıyorum , lütfen sessiz kalmayalım, birbirimizi gayrete getirelim..:KK9:

merhaba arkadaşlar :KK64: bende bu call ilk defa iki gün önce duydum ve hemen başladım.. 2/21 inş faydasını görürsem hiç bırakmamayı düşünüyorum birazda buradaki yorumlardan destek alıyorum , lütfen sessiz kalmayalım, birbirimizi gayrete getirelim..:KK9:

hoşgeldiinn:KK19:umarım sonuç alırsın

Merhaba Arkadaşlar, yenilere de hoş geldiniz demek istiyorum.
Bayramdan önce tam 20 de bıraktım ilkkez bukadar düzenli ilerliyordum ki yine 21 yapamadım, bayram telaşı tatil rehaveti derken ucunu kaçırdım ama sonuç gayet iyi. 20. gün ölçü almadığım için elimdeki 15 seanslık sonucu paylaşmak istiyorum.

15 saatte; belden 2cm, göbekten 3cm, kalçadan 3cm incelme olmuş bacak nedense hiç incelmemiş.
duruşum daha düzgün, görünüşüm daha fit, sırtım lokum gibiydi ama ara veridiğim 10 günde yine hafiften şikayetlerim başladı. Birde şunu farkettim ki Ebru şallı kaburga kapalı dolaşın daha ince görünürsünüz diyorya call yaparken farkında olmadan zaten öyle dolaşıyorum bu nedenle de göğüs altımdan bele kadarki kısım daha ince görünüyor ama bu görüntü yüzünden de göbeğim daha fazla gözüme batıyor:) ve sütyen bedenim küçülüyor, meme büyüklüğüm aynı ama sütyenin alt lastiği bol geliyor sırtımdaki incelmeyle birlikte göğüs altım da 3 cm kadar küçülmüş. yanlış anlaşılmasın memelerde küçülme yok ama malesef hissedilir bir toparlanma da yok:KK43:(

dün ısınma babında ebruşallının 2. dvdsini yaptım, bugün yüzmeye gitmeyi, halim kalırsa bu akşam yada yarın calla başlamayı düşünüyordum ki adetim başlayınca planlarım suya düştü:KK43:( adetli olmak engel değil biliyorum ama çok halsizlik hissediyorum özellikle eklemlerim çok ağrıyor, inşallah yarın tekrar başlarım...

herkese bol bol incelmeler...

merhaba arkadaşlar..

1 / 21 :KK8::KK8::KK8:

hoşgeldin..

tekrar hoşgeldin canım :KK1:

ben call bıaktım ya 3 set yapınca mı ne baygınlık geldi bana cıvıl cıvıl şeyler lazm:KK1:

leslie ve slim in 6 da kararsız kaldım

basen,bacak,kalça derdinden kurtulmak istiyorum artıkkk

silim in 6 yı bilmiyorum ama yürüyüş bacak inceltmek için faydalı olduğundan leslie dene derim.

hoş geldin cnm, mutlaka faydasını görürsün, başlarken ölçü alırsan hem kendin hem bizim için motive edici olur..

Merhaba Arkadaşlar, yenilere de hoş geldiniz demek istiyorum.
Bayramdan önce tam 20 de bıraktım ilkkez bukadar düzenli ilerliyordum ki yine 21 yapamadım, bayram telaşı tatil rehaveti derken ucunu kaçırdım ama sonuç gayet iyi. 20. gün ölçü almadığım için elimdeki 15 seanslık sonucu paylaşmak istiyorum.

15 saatte; belden 2cm, göbekten 3cm, kalçadan 3cm incelme olmuş bacak nedense hiç incelmemiş.
duruşum daha düzgün, görünüşüm daha fit, sırtım lokum gibiydi ama ara veridiğim 10 günde yine hafiften şikayetlerim başladı. Birde şunu farkettim ki Ebru şallı kaburga kapalı dolaşın daha ince görünürsünüz diyorya call yaparken farkında olmadan zaten öyle dolaşıyorum bu nedenle de göğüs altımdan bele kadarki kısım daha ince görünüyor ama bu görüntü yüzünden de göbeğim daha fazla gözüme batıyor:) ve sütyen bedenim küçülüyor, meme büyüklüğüm aynı ama sütyenin alt lastiği bol geliyor sırtımdaki incelmeyle birlikte göğüs altım da 3 cm kadar küçülmüş. yanlış anlaşılmasın memelerde küçülme yok ama malesef hissedilir bir toparlanma da yok:KK43:(

dün ısınma babında ebruşallının 2. dvdsini yaptım, bugün yüzmeye gitmeyi, halim kalırsa bu akşam yada yarın calla başlamayı düşünüyordum ki adetim başlayınca planlarım suya düştü:KK43:( adetli olmak engel değil biliyorum ama çok halsizlik hissediyorum özellikle eklemlerim çok ağrıyor, inşallah yarın tekrar başlarım...

herkese bol bol incelmeler...

azmine hayranım senin zaten valla.Ben bu şekilde duruşumda şunda bunda hiçbir fark göremiyorum yakın olsak da beraber yapsak keşke:KK1:

azmine hayranım senin zaten valla.Ben bu şekilde duruşumda şunda bunda hiçbir fark göremiyorum yakın olsak da beraber yapsak keşke:KK1:

yapalım tatlım nerdesin?
bende skolyoz var spor duruşumu çok etkiliyor birde ayna karşısında yapıyorum kendimi çok izliyorum ölçüyorum, belki ondan bukadar farkında oluyorum değişikliklerin.. başkaları sende değişiklik olduğunu farketmiyor mu?

X