Callanetics Egzersizleri

devam devam bırakmak yok:)) bir şeyi 21 gün yaparsan alışkanlık yaparmış o nedenle başka bir forumda birisi 21 gün yapalım demiş öylece gidiyor işte...
istediğin ölçülere gelince 15dk yapılacak koruma programı var kitapda yazıyor, kitabı da indirip oku istersen...

Kitap da jpeglerden oluşuyor, bayıldım formata :) Kim yaptıysa Allah razı olsun...

Bu arada 1/93'e bayıldım :KK70: Vallahi Antalya bizi bekler :))

devam devam bırakmak yok:)) bir şeyi 21 gün yaparsan alışkanlık yaparmış o nedenle başka bir forumda birisi 21 gün yapalım demiş öylece gidiyor işte...
istediğin ölçülere gelince 15dk yapılacak koruma programı var kitapda yazıyor, kitabı da indirip oku istersen...

tamam ozaman 60 kiloya düşene kadar devam ondan sonra 15 dk ozaman:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu arada diyette yapıyorum tabi:)

Son düzenleme:
evet bir günü daha bitirdim,insan yaptıkça seviyor sevdikçe de yapıyor:) ayrıca bugün,3 senedir giyemediğim pantolonumu giyebildim çok mutluyum:)) tabi kusursuz değildim bir şekilde sakladım fazlaları da ama,önceden bacaklarımda kalan pantolonu giyebilmek gerçekten çok güzeldi.o halde devam:KK8:

Bugün 6.pilates ve 3. Callanetics günüm,gerçi Callaneticse başladığımdan beri, pilatesi 1 saat değil de yarım saat kadar yapmaya başladım, ancak 6 gün içerisinde ciddi bir sıkılaşma söz konusu.. Bu sitede yazılanlar o kadar motive edici ki, bir de bu kadar kısa sürede sonuçlar almak muhteşem :) henüz incelme yok bakalım ilerleyen günlerde göreceğim :) Bu ortama dahil olduğum için de mutluyumm :KK8:

bende 7.kez yaptım ama ben hala aynıyım yaaa hiç bi fark yok bende sıkılaşma ve incelme hevesim kaçtı benim yaaa:KK50:

kizlar videonun turkce altyazilisini ve kitabini buldum,
isteyenler bana mesaj atabilirler :KK34:
linki yollarim onlara.

bende 7.kez yaptım ama ben hala aynıyım yaaa hiç bi fark yok bende sıkılaşma ve incelme hevesim kaçtı benim yaaa:KK50:

Sevgili month, bence hiç hevesin kaçmasın çünkü kişinin kilosuna veya vücundaki yağ oranına bağlı olarak etkisini gösterme süresi değişebilir. Mevcut egzersizler yetersiz geliyor diye düşünüyorsan belki özellikle zayıflamak istediğin bölgeye yönelik bir kaç pilates hareketi de ekleyebilirsin.

Merhaba,

Callan'a dün akşam başladım işten eve gidince yaptım. 1 senedir bilgisayarımda ben anca fırsat buldum:=)
Geçtiğimiz haftadan beri toplam 5 seans plates yaptım o bile etimi sıkılaştırmaya yetmişti ilerisi ne olur tahmin ediyordum..
Taş gibi tabiri caizse
Neyse dün bir de bunu deneyeyim dedim. 5 seans plates yapmış olmama rağmen bacaklarımda 100kg taşımışım gibi bir ağrı var..
Acaba normal mi? Plateste ağrı olmuyordu.
Şimdi biraz soğuk algınlığım var yapamıycam haftaya tekrar başlamak istiyorum.
Bir de uygulaması 10 gün sonra 1 gün dinlenme tekrar 10 gün şeklinde mi?

Teşekkürler arkadaşlar.. umuyorum artık ben de varım bu topikte:)

yaşım 33 boyum 1.72 kilom 97 dün başladım ama 10 nerde kendimi yormayayım çok diye 5-10 kez yaptım yavaş yavaş arttırıcam. 1 saar bisiklete binyorum. Ayrıca platesde yapsammı acab.diyet,Bisiklet ve calllan sıkılaşmama yetermi ?

yaşım 33 boyum 1.72 kilom 97 dün başladım ama 10 nerde kendimi yormayayım çok diye 5-10 kez yaptım yavaş yavaş arttırıcam. 1 saar bisiklete binyorum. Ayrıca platesde yapsammı acab.diyet,Bisiklet ve calllan sıkılaşmama yetermi ?

Hareketlere alıştıktan sonra zaten o 10lar 50'lere, 100'lere çıkacak merak etme :) Pilates'ten daha zorlayıcı hareketler diye biliyorum bunları, sadece sıkılaşmaksa niyetin pilates ve callanetics birebir, incelemedim ama Leslie'nin programını da çok tavsiye eden var :)

Sevgili month, bence hiç hevesin kaçmasın çünkü kişinin kilosuna veya vücundaki yağ oranına bağlı olarak etkisini gösterme süresi değişebilir. Mevcut egzersizler yetersiz geliyor diye düşünüyorsan belki özellikle zayıflamak istediğin bölgeye yönelik bir kaç pilates hareketi de ekleyebilirsin.

haklısın biraz kilo verince daha etkili olr diyette yapıyorum zaten platesi sevmiyorum yapamıyorum ama leslie yaptım dün 3 mil olanını 47 dk sürüyo çok yorucu çok etkili ve çok terletti gündüzleri hergün olmasada fırsat bulduğum an yapıcam callaneticsi zaten geceleri yapıyorum

arkadaşlar kitabını nerden temin edebilirim..video izleme şansım yok netten..:44:

yada indirebileceğim bir yer söylermisiniz..cd ye çekip evde nete bağlı olmayan pc de izleyebilirim..lütfeeeennn

evet kızlar nereden nasıl indiriliyo
küçücük bi özet yazın lütfen

ihtiyacım çok var

leslie çokmerak ediyorum

Merhaba,

Callan'a dün akşam başladım işten eve gidince yaptım. 1 senedir bilgisayarımda ben anca fırsat buldum:=)
Geçtiğimiz haftadan beri toplam 5 seans plates yaptım o bile etimi sıkılaştırmaya yetmişti ilerisi ne olur tahmin ediyordum..
Taş gibi tabiri caizse
Neyse dün bir de bunu deneyeyim dedim. 5 seans plates yapmış olmama rağmen bacaklarımda 100kg taşımışım gibi bir ağrı var..
Acaba normal mi? Plateste ağrı olmuyordu.
Şimdi biraz soğuk algınlığım var yapamıycam haftaya tekrar başlamak istiyorum.
Bir de uygulaması 10 gün sonra 1 gün dinlenme tekrar 10 gün şeklinde mi?

Teşekkürler arkadaşlar.. umuyorum artık ben de varım bu topikte:)
:)) ben 1 sene pilates yapan biri olarak calla başladığım halde ağrım olmuştu canım. daha önce hiç çalışmayan kasların çalışıyor doğal olarak hamlama ağrısı yaşıyorsun, 3 gün sonra geçer... 6 gün yapıp 1 gün dinlenme...

evet kızlar nereden nasıl indiriliyo
küçücük bi özet yazın lütfen

ihtiyacım çok var

leslie çokmerak ediyorum

internet cafeden rica etsen senin için indirirler neyi istiyorsan -leslie sansone- yada -10 günde 10 yaş gençleşin- şeklinde söyle cafedeki arkadaş bunları googledan bulup indirir. Ben callanatic için 3 gün uğraştım indiremedim virüs bile girdi sorunu bu şekilde çmzdüm uğraştığıma değmedi. Abimden rica etmiştim o indirtti benim için 4 tanede benim istediğim filmlerle birlikte callanatic dvd ondan 3 tl ye indirmiş.

Hmm önceki haftadan başlayarak ara vermeden 5 kez yapmışım, sonra beli zorlayıp (metrobüs saolsun) 3 gün ara vermişim. Sonra da bugünle birlikte 10. olacak yaptığım. Evolution'un karın hareketlerinde (zor versiyon, bir bacak havada, diğeri de yere paralel ama değmiyor şekilde) daha yeni titremiyorum, dün öyle zorlamadığını farkettim :) Hele ki ilk yaptığım gün fenaydı, bacaklarım titremişti :) 1 senedir aralıklarla da olsa evde bodyrock yapıyorum hem de, çoook normal :)

haklısın biraz kilo verince daha etkili olr diyette yapıyorum zaten platesi sevmiyorum yapamıyorum ama leslie yaptım dün 3 mil olanını 47 dk sürüyo çok yorucu çok etkili ve çok terletti gündüzleri hergün olmasada fırsat bulduğum an yapıcam callaneticsi zaten geceleri yapıyorum

Ben de leslie 'yi yapmaya acayip üşeniyorum :44: bir hafta olmaz da, iki ya da 3 hafta olur belki ama etkisini göreceğin kesin :)

X