Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar bende istiyorum banada yazarmısınız adresi bende indireyim teşekkürler.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5

çok sardım bu egsersize.
nedense çok hevesle yapıorum.çabucak 21 gün olsun:)

çok sardım bu egsersize.
nedense çok hevesle yapıorum.çabucak 21 gün olsun:)

slm...canım ya nasıl indirdin..ben niye yapamıyorum...bilgisayardan pek anlamam ama...bunun satılan cdleri falan varmı alabilecegimiz...lütfen banada yardım edin..indireyim....

kızlar 3. yaptım.giderek alışcağıma tirtir titriom:)
çok sevdim ben bu egsersizi:)
3/21 oldu:)

bende indirdim callanetics yapmayada başladım
fakat bir sorum olucak
indirdiğim video eşliğinde yaptığım haraketler 1 saat olarak mı sayılıyo
çünki konuşmaları çıkarırsak ben 1 saat olmuyodu :)

psigo takipcinim demiştim sana bir başlayınca bırakamıyorsun merak etme 8 den sonra daha rahat yapacaksın kızlar özelden mesaj atarsanız size adresi veririm

bende indirdim callanetics yapmayada başladım
fakat bir sorum olucak
indirdiğim video eşliğinde yaptığım haraketler 1 saat olarak mı sayılıyo
çünki konuşmaları çıkarırsak ben 1 saat olmuyodu :)

yaklaşık 40 dkka falan sürüyor bide egzersizleri ezberledim ben bakmadan yapınca daha kısa sürüyor benim 11/21 oldu kaldı 10alkisalkisalkis

yaklaşık 40 dkka falan sürüyor bide egzersizleri ezberledim ben bakmadan yapınca daha kısa sürüyor benim 11/21 oldu kaldı 10alkisalkisalkis

teşekkürler
1 saatin doldu demekki benim delikafadulden
üst bacak bölgem çok ağrıyo :emir_bebek:
zamanla alışıcağama inanıyorum

başarda ağrı oluyor canım.pamuk benim o forumdaki adresim çalınmış.yeni üyelik yaptım:KK43:

kızlar 3 gün sonra ölçülerimi alıcam.yazarım burdan.
hergün yapasım geliyor:)
bide başladım mı hemen bitiyor.sıkmıo off nezaman biticek diye.
bayada terliom.

kızlar bugün 6/21 oldu.yarın dinlenme günüm.
ölçülerimi aldım.1 kilo vermişim.
göbekten 1 cm.kalçadan 2 cm gitmiş.fena sayılmaz demi:)

kızlar bugün 6/21 oldu.yarın dinlenme günüm.
ölçülerimi aldım.1 kilo vermişim.
göbekten 1 cm.kalçadan 2 cm gitmiş.fena sayılmaz demi:)

merhabalar. siteyi callenitics hakkında bilgi ararken keşfettim. bir süredir callenitics i indirmeye çalışıyorum ama başaramıyorum. adrsi bana da gönderirseniz sevinirim. Rejim yapmama rağmen istediğim gibi zayıflayamıyorum. Evde rahat yapılan hareketlerse çoook işime yaracak :Saruboceq:

evet canım evde rahat yapılıyor.severek yapacağına eminim.özelden msj atayım sana.

psiqo
seni yanlız bırakmıyım bu topic te :KK70:
buraya ilk yazdığım günün ardından 48 saatten fazla ara verdiğim için onu saymıyorum şuanda
2/21 oldu
üst bacak bölgem acayip ağrıyo ve yerde bacakları açıp eğilmek hala çok zor :KK70:
istikrarlıyım callan teyzemi çok sevdim 21 günü tamamlıycam :KK70:

psiqo
seni yanlız bırakmıyım bu topic te :KK70:
buraya ilk yazdığım günün ardından 48 saatten fazla ara verdiğim için onu saymıyorum şuanda
2/21 oldu
üst bacak bölgem acayip ağrıyo ve yerde bacakları açıp eğilmek hala çok zor :KK70:
istikrarlıyım callan teyzemi çok sevdim 21 günü tamamlıycam :KK70:

canım seni tebrik ederim.başarcağına eminim.callan teyzeyi bende sevdim.bugün dinlenme günüm.
bian evvel 21 i tamamlayıp sonucu görmek için sabırsızlanıyorum.
bu egsersizin çok faydalı olcağına inanıyorum.

psigocum iyi gidiyorsun canım ben 11 yaptım ama hafta sonu misafirlerden yapamadım yani 48 saati geçti o yüzden tekrar baştan başlıycam plsun ama farkı görebiliyorum pantolonlardan

psigocum iyi gidiyorsun canım ben 11 yaptım ama hafta sonu misafirlerden yapamadım yani 48 saati geçti o yüzden tekrar baştan başlıycam plsun ama farkı görebiliyorum pantolonlardan

aferin pamuğum.21 günde çok büyük değişiklikler olcağına inanıyorum.
yılmak yokkkkk

X