Callanetics Egzersizleri

bişiy değil kızlar:KK16::KK16::KK16:siz klasik call yapıp tamı süpere geçiyosunuz..klasik call yaptıysanız sonuçlarınız nasıl güzel sonuçlar aldınız mı
ben daha klasik call ı düzene oturtamadım ramazanda zor oluyo bi 4yaptım ara verdim bugün yine başladım ..ama süperi hemen indirdim elimin altında olsun dimibelki süperi yapçak kadar süper olurum:KK9::KK9::KK9:

klasikle başladım ramazan öncesinde bulmuştum sizleri 1 hafta kadar yaptım sonra ramazan başlayınca bıraktım ama vijdanım rahat etmedi gene başladım
gönderdiğin linkden önce am - pm i indirdim onlar daha kısa ve yeni başlayanlara uygun 100 yerine 75 yapıyo call teyze :)

bide aklıma takılan bişey var call yapıp incelen arkadaşlar yağ ve kas ölçen tartılarla yağ ve kas oranlarını ölcebilirlermi?
(tahminime göre kilo vermeselerde yağdan kaybedip kasdan kazanıyolardır diye umuyorum)

bendeki videodada konuşup anlatma çok hareketleri ezberleyip akışkan şekilde yapıyorsan ancak okadarbir zamanı alır gibime geliyor.:44:

videoya bakmadan yapıyorum ezberledim hareketleri belkide dediğin gibidir :))

süperin hareketleri farklımı? onunda başka bir videosu mu var. ve nezaman yapmak lazım onu. bu arada 41. süper sayı tebrik ederim. çok fark oldu mu ve diyet yaptın mı acaba?

Fark oldumu ne demek geçmiş yazılarımı okursan anlarsın,call teyze yaşıyor olsa bu kadar reklamını yapan bana maaş bağlardı diyeyim... Süper ötesi çok mutluyum. 5gün ara verdim bugün normal call yapacağım sonra süpere geçeceğim diye haftalardır bağırmama rağmen haalllaaa geçemedim.Cesaret toplayacağım bugün sonra bakalım...yapmam lazım bu kadar yazıyorum ayıp oluyor vallahi:)))

benim dün 9/21 oldu bugünde 10/21 olacak :) iftardan 2 saat sonra callanetics yapıyorum ve bitincede meyve yiyorum.. kalçamda bi kalkma,bacaklarımda bir sıkılaşma hissediyorum hafiften :))

Yelser hiç call başlangıcı ve simdi son halinin fotoları varmı merak ettim valla :)

Yelser hiç call başlangıcı ve simdi son halinin fotoları varmı merak ettim valla :)

Aslında çektim kendi arşivimde bende aradaki farkı oradan takip ediyorum.Ama ben kilo verdikten ve call yaptıktan çok sonra çektim fotoyu ilk zamanlar olsaydı keşke...açıkcası çok diyet spor yaptım yine sadece kilo vereceğim sıkılaşmam diyerek çok ciddiye almamıştım...Keşke ilk zamanımı ve şimdiyi çekseydim değişim çok net anlaşılırdı.

bugün 15 yaptım gece 00:00dan sonra bildirim yaptığım için kafam karısıyor 1 ağustos itibari ile 16 yapıcam :)

ya kızlar bende başlamak istiyorum ama video falan indiremiyorum youtub da videolar v ar kısa kısa bi tane buldum uzun oda rusça sanırım 1 saat falan sürüyo onu yapan varmı banada söleyin banada söleyin:KK14::KK14::KK14::KK14:

yahu arkadaşlar dün buldum bu konuyu bugün ilk defa yaptım eşşekten düşmüş karpuz gibi hissediyorum. nolur ilerleyen zamanda böyle kalmayacak deyin. her yerim titriyo sanki.

16/21 kaldı geriye 5 ama bende devam edebilirim 42lere kadar :) iftara 5 dakika kaldı son yarım saatte yapmanızı tavsiye ederim iftardan sonra jillian yapıcam :)

jillieni daha önce yaptınmı . etkisi nasıl. biraz zor görünüyoda. yada ben şimdi ölecek gibi hissettiğim için zor göründü.

arkadaşlar,şu omurgayı esnetme hareketinde ..omurgam esneye esneye..geniş omuzlu bi delikanlı oldum:KK9::KK9:bir hapishanede gardiyan olarak işe başlayabilirim...şaka şaka .omuzlarım esnedi ama çok hoş oldu..omuzlarım zaten dikti ama şimdi sporcu kadınların omuzları gibi oldu..hmm yani harikulade:KK34:

arkadaşlar ben 50 ila 48 beden arasında giyiyorum. ve bu ayın sonunda kaynımın düğünü var. ve abiye bulmakta gerçekten zorlanıyorum. ve büyük elti olarak şık olmak zorundayım. call ile bu ayın 18 ine kadar incelme olasılığım olabilirmi? aynı zamanda isveç diyetinede başladım. her ikisininde 1. günü bitti. sizce şansım ne olur? incelebilen arkadaşlar yardım edin.

X