Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar ben 50 ila 48 beden arasında giyiyorum. ve bu ayın sonunda kaynımın düğünü var. ve abiye bulmakta gerçekten zorlanıyorum. ve büyük elti olarak şık olmak zorundayım. call ile bu ayın 18 ine kadar incelme olasılığım olabilirmi? aynı zamanda isveç diyetinede başladım. her ikisininde 1. günü bitti. sizce şansım ne olur? incelebilen arkadaşlar yardım edin.
kilosu fazla olan insanlarda zayıflama adına atılan adımlar daha hızlı sonuc veriyor bence diyet listenize bol suda eklerseniz şık olucaksınız :) callanetics inceltiyor

merhabalar, linki az önce indirdim. bugun ben de baslayacagım insallah
vücudumun toparlanması gerek yediklerime de dikkat edecegim
sonuçları bildirecegim, kolay gelsin:)

2 bitti bende bittim. eşim dün- hiç sızlanma bana sana kim yap diyo böyle iyisin- dedi. şimdi onada nazlanamicam. kolumu kaldıracak takatim yok. offfffff ölüyom. ama yinede devam.

Kimse yazmamış :26: bacak içlerini inceltiyor mu arkadaşlar .

Ben de başladım bugün itibariyle :nazar: hadi hayırlısı .

Kimse yazmamış :26: bacak içlerini inceltiyor mu arkadaşlar .

Ben de başladım bugün itibariyle :nazar: hadi hayırlısı .

Genel olarak alt ve üst bacak inceliyor. Bacak içleri şeklini düzeltiyor ve gittikçe daha da içeri doğru giriyor. Ancak karın ve mide kadar hızlı etkili değil mide baya eridikten sonra bacaklardaki fark başlıyor bir 10 gün sonra yani :) Bacak değişimleri ani oluyor ben baya şaşırıp kalıyorum.

Genel olarak alt ve üst bacak inceliyor. Bacak içleri şeklini düzeltiyor ve gittikçe daha da içeri doğru giriyor. Ancak karın ve mide kadar hızlı etkili değil mide baya eridikten sonra bacaklardaki fark başlıyor bir 10 gün sonra yani :) Bacak değişimleri ani oluyor ben baya şaşırıp kalıyorum.

Sen ne kadar süredir yapıyorsun canım :26: Jillan da level 2 ye geçmiştim baktım bacaklarım incelmiyor ,dedim call dönüş yapayım .Jillian önceside call yapıyordum zaten 13te iken bırakmıştım .Umarım bu sefer sonuna kadar devam ederim .

Sen ne kadar süredir yapıyorsun canım :26: Jillan da level 2 ye geçmiştim baktım bacaklarım incelmiyor ,dedim call dönüş yapayım .Jillian önceside call yapıyordum zaten 13te iken bırakmıştım .Umarım bu sefer sonuna kadar devam ederim .

11 temmuzda başladım, bir düzenli bir düzensiz tam düzeni kuramadım toplamda 12 kere yaptım. Bende slim in 6 da videolaran 2. ye geçince çok ağır kas çalıştırıyor o bacağı inceltiyor ama bir şiş duruyor görünce bıraktım saonra callan a başladım. Aslında bacaklar inceliyor ama benim gibi ilk kilo alan ve en çok göze batan yerin bacak-kalça kısmınsa bu bölge en son eriyor ve çok uzun zaman istiyor. İlk 10 gün bacaklarım çok az değişti belim karnım kalçam baya inceliyordu baktım bayan bacak olmaya başlamıştım çünkü genelde de bacak sorunum var. Hatta burada da çok yazdım bacaklarım incelmiyor siz bunu yaşadınız mı yanlış mı yapıyorum diye. 11. ya da 12. seferden 1-2 gün sonraydı yaklaşık 1 hafta önce peş peşe incelmeler yaşadım bacağımda hemde yapmadığım günlerde bile ama ben yediklerime de dikkat ediyorum tabi. Ve bacağımdaki şişlik birden indi ve şu an gayet orantılı hale geldi :) Ama bıraktım sıcaklar artmıştı geçen hafta çok pişmanım tekrar toplayamıyorum inşallah yeniden başlıcam geçen sayfalarda benim 10 günlük sonuçlarım var. Bakabilirsin :) Ama o bacağımda tam değişim olmamış hali dediğim gibi. Bu arada değişim tabi 1 günde olmadı 10dan sonra biraz ara vermiştim. Sonra 11-12 yaptım.

İşte 10 saatlik callan sonuçlarım :)

Belimden 1,5cm
Karnımdan 2,5cm
Kalçamdan 2,5cm
Üst bacak 1-1,5cm
Alt bacak 1cm

inceldim.. :21: Üst bacağımın inceldiğini gördüm ya içim rahatladı :)

Canım baktım baya bir incelme yaşamışsın :KK56: tabii yaptıgın diyetinde faydası olmuştur sana .
Göbek ve bacak içini eritmek diğer bölgelere göre çok çok daha zor :KK50: umarım call sayesinde sorunlu yerlerimizden kurtuluruz.

ben ramazandanmı kaynaklı bilemedim ama bacaklarımın daha çok şekillendiğini gördüm göbeğim sanki aynı duruyor gibi.Sahurdan sonra şişkin çok hafif iniyor sonra iftardan sahura kadar yine şişkin...Tabi ramazandan önce saatte 2-3 kere fazla su içmekten wcden çıkamıyordum şimdi maalesef günde 3-4 kere belki anca çıkabiliyorumdur :KK70: gün içinde hareketsizim 7 bucuktan sonra hareketlenmeye başlıyorum spor falan belki bu yüzden etkisini görememiş olabilirim karında

Son düzenleme:
ben 5.yi bitirdim
ama karin hareketlerinde hala boynum agriyor, sonrasinda degil de yaparken agriyor
yanlis yaptigimi dusunmeye basladim :44:

5.de bile etkisini gormeye basladim ben :KK34:

hatunlar calleni bir internet stesinden indirdim.çok eski bir çekim.türkçe açıklamasıda var.10 kadar değişik hareketi gösteriyorlar.hatta callen hatunun anneside var.ben doğrusunu buldum.bir hatunun 19 kere sonundaki değişiminide vermiş.1 saat sürüyor.ama bunu 2-3 kerede 20 dk da yapabileceğim hareketler.şimdi amaliyat oldum.doktor 15 gün sonra spor yapabilirsin dedi.yaptırdığım operasyon liposekşın-sağlık nedeniyle- yaptırdım.şimdi indirdiğim cd doğrumu.:26:

benim de indirdigim video anlattigin gibi
turkce seslendirmeli
spor hocasinin annesinden 2,3 kere bahsediyor
duzgun kalca hizasi soyle olmali.. bacaklarin arasina demir para koydugunda..., seklinde birkac ornek var
herhalde ayni seyden bahsediyoruz
evet anlatimlar uzun suruyor bu vidyoda
ama hareketleri ben o sayacin hizinda yapiyrum sadece konusma bolumleirni geciyorum

donbul lütfen indirdiğin adresi banada link atarmısın..günlerdir arıyorum hiç biyer de bulamadım..şimdiden teşekkürler..

donbul lütfen indirdiğin sitenin linkini bana da gönderirmisin..günlerdir arıyorum ama hiç bi yerde bulamadım..:KK43:

lütfen ingilizce ya da türkçe farketmez call teyzenin 1 saatlik olan başlangıç seviyesini linkini gönderebilirmisiniz kızlar..bi an önce başlamam lazım ama hiç bi yerde bulamıyorum....lütfen....

biri sesimi duysunnnnn......

benim de indirdigim video anlattigin gibi
turkce seslendirmeli
spor hocasinin annesinden 2,3 kere bahsediyor
duzgun kalca hizasi soyle olmali.. bacaklarin arasina demir para koydugunda..., seklinde birkac ornek var
herhalde ayni seyden bahsediyoruz
evet anlatimlar uzun suruyor bu vidyoda
ama hareketleri ben o sayacin hizinda yapiyrum sadece konusma bolumleirni geciyorum

nerden indirdiniz videoyu acaba yardımcı olabilirmisiniz..????

X