Sayfa: 281/761 İlkİlk ... 231271279280281282283291331 ... SonSon
Toplam 7602 adet sonuctan sayfa basi 2,801 ile 2,810 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Callanetics Egzersizleri

1. Konu Sahibi : canavar #2801
    Bende bugün 1/21 ile başladım....
    insaallah sonunu getirebilirim baya sabır gerektiriyor..

Sımayliim ile evleneli 5 yıl 11 ay 14 gün oldu :)

2. Konu Sahibi : canavar #2802
    Alıntı ines kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bende bugün 1/21 ile başladım....
    insaallah sonunu getirebilirim baya sabır gerektiriyor..
    Bende yapmak istiyorum fakat indiremiyorum. kimseye msj da atamıyorum steyi pek anlayamadm çok nete de gremiyorum ltfen biri bana nasıl yapacağımı yazsın
    Düzenleyen: teokolik Düzenleme Tarihi : 09-10-2011 Düzenleme Saati :18:47

3. Konu Sahibi : canavar #2803
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    2/21 oldu bakalım inşaallah faydasını göreceğiz

4. Konu Sahibi : canavar #2804
    Giriş tarihi
    Aug 2008

5. Konu Sahibi : canavar #2805
    dün 12/21 bitti.. bugün dinlenme günümdeydim yarın devam kızlarr

6. Konu Sahibi : canavar #2806
    sonunda olacağı buydu callan teyze "sallanan bacaklarınızı düşünün daha güçlü sıkın" diye gaz verirken hiç uyarmamıştı dikkat edin sandalye dayanmaz diye artık yemek odası takımının tek bacağı sallanan bir sandalyesi var, bir diğeri de hafiften sallanmaya başlamış sıktıkça esniyor niyeyse ikiside sağ bacak. şimdi eşim duruma uyanıp benle dalga geçmeye başlamadan bu sandalyeye oturtacak bir kurban bulmam lazım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-09-2014

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : canavar #2807
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    Dün akşam yapamadığım 6/21 yı şimdi tamamladım.Ama ben ara vermeyi düşünmüyorum kızlar.Kitapta böyle bişeye rastlamadım..
    Düzenleyen: haberok Düzenleme Tarihi : 10-10-2011 Düzenleme Saati :10:11

8. Konu Sahibi : canavar #2808
    Alıntı haberok kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Dün akşam yapamadığım 6/21 yı şimdi tamamladım.Ama ben ara vermeyi düşünmüyorum kızlar.Kitapta böyle bişeye rastlamadım..
    evet kitapda ara vermekten bahsetmiyor haftada 3-4 gün yapmaktan yada her gün yapmaktan bahsediyor ama 6gün yap 1 gün dinlen demiyor. bi sitede okumuştum çok net hatırlamıyorum ama sanırım şöyle bişeydi, sporcular üstünde araştırma yapmışlar haftanın kaç günü koştuklarına göre sağlık açısından incelemişler 6 gün koşanlar en iyi durumda olanlarmış hergün koşanlar nerdeyse hiç koşmayanlar gibi çıkmış bunuda vücudun alışıp o sporu günlük sıradan aktivite gibi algılamasına bağlamışlar vs.. bir başka yerdede vücudu şaşırtın hep aynı şeyi yapmayın arada farklı egzersizler yapın diyordu bir başka yerde de gün aşırı cardio yapın dinlendiğiniz 1 günde vücut kas yapar falan diyordu. ama tabii bunlar uzun vadeli yapanlar için söylenen şeyler. zaten şunun şurasında en fazla yapan 21 gün yapıyor sonra bırakıp pişman olup tekrar başlayıp tekrar bırakıyoruz malesef, bu nedenle bence canın istiyosa dinlenme yap ben de öyle yapıyorum 2-3 gün sonra yapamayacağın gün olur dinlenmek istersin fırsatın olmaz ona sayarsın eğer bizim gibi tembel çıkmaz uzun süreli devam ettirecek olursan ozaman vücut alışmış olmasın diye yaparsın dinlenme gününü...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-09-2014

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

9. Konu Sahibi : canavar #2809
    Selam kızlar.. Bugün 13. günümdeyim .. Henüz yapmadım.. 13 günlük ölçülerimi ekliyorum kızlar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  callenetic.JPG
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  12.9 KB (Kilobyte)

10. Konu Sahibi : canavar #2810
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    Alıntı nnnyyy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    evet kitapda ara vermekten bahsetmiyor haftada 3-4 gün yapmaktan yada her gün yapmaktan bahsediyor ama 6gün yap 1 gün dinlen demiyor. bi sitede okumuştum çok net hatırlamıyorum ama sanırım şöyle bişeydi, sporcular üstünde araştırma yapmışlar haftanın kaç günü koştuklarına göre sağlık açısından incelemişler 6 gün koşanlar en iyi durumda olanlarmış hergün koşanlar nerdeyse hiç koşmayanlar gibi çıkmış bunuda vücudun alışıp o sporu günlük sıradan aktivite gibi algılamasına bağlamışlar vs.. bir başka yerdede vücudu şaşırtın hep aynı şeyi yapmayın arada farklı egzersizler yapın diyordu bir başka yerde de gün aşırı cardio yapın dinlendiğiniz 1 günde vücut kas yapar falan diyordu. ama tabii bunlar uzun vadeli yapanlar için söylenen şeyler. zaten şunun şurasında en fazla yapan 21 gün yapıyor sonra bırakıp pişman olup tekrar başlayıp tekrar bırakıyoruz malesef, bu nedenle bence canın istiyosa dinlenme yap ben de öyle yapıyorum 2-3 gün sonra yapamayacağın gün olur dinlenmek istersin fırsatın olmaz ona sayarsın eğer bizim gibi tembel çıkmaz uzun süreli devam ettirecek olursan ozaman vücut alışmış olmasın diye yaparsın dinlenme gününü...
    Bende tembelim maalesef ve bende aynen dediğin gibi,hani olurda bi aksilik çıkar yapamam,bunu ona sayarım.Geçenlerde bi yerde okumuştum bende,spor veya egzersizler 60 gün yapılırsa,ondan sonra alışkanlık olur ve kolay kolay vazgeçmezmişiz :) Namaz içinde öyle derler hatta,40 gün kıl bak sonra bırakamazsın diye. Bu nedenler bende en az bi 40 gün devam etmeyi planlıyorum,sonra hayatımın bi parçası olurbelki egzersiz
    Alıntı siyah_inci kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Selam kızlar.. Bugün 13. günümdeyim .. Henüz yapmadım.. 13 günlük ölçülerimi ekliyorum kızlar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  callenetic.JPG
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  12.9 KB (Kilobyte)
    Gayet güzel canım tebrik ederim Ben ölçü falan almadım olurda değişiklik olmazsa motivasyonumu etkilemesin diye Ama her gün aynada kendimi incelemektende geri duramıyorum ve şimdilik bi değişiklik yok gibi..19 saat sonunda da bi değişiklik olmazsa platese geçiş yapıcam

Sayfa: 281/761 İlkİlk ... 231271279280281282283291331 ... SonSon