Callanetics Egzersizleri

link hata veriyo..sadece bende olan bi sorun değildir sanırım..aşağıdaki yazı çıkıyo..

Yukarıdaki linkin dosya artık mevcut değil. Bunun çeşitli sebepleri olabilir:

■Yükleyici, dosyayı sildi.
■Dosya yasadışı içeriğe sahipti ve Anti-Suiistimal ekibimiz tarafından sunucularımızdan silindi.
■Link, doğru değildi.
■Sunucu çok yoğun ve isteği gerçekleştiremiyor

bu lınkte satın al falan dıyo paralımı anlamadım ????

bu arada sacma olabılrı ama su ara ılgılendıgım spor uzamakla ılgılı ve merakımdan actım burayı cok soylenılıyo burda da callanetıcs egzersızlerı acba boy uzamasına karsı bı yararı varmı ????
grow taller yapıyorum bende bu arada yenı basladım bı ara yapıyordum ara verdım tekrara basladım eget bu hareketlerın de o sekıl etksıı olursa yapmak ısterım
bırde vıdeo aradım begınner ını bulamadım

link hata veriyo..sadece bende olan bi sorun değildir sanırım..aşağıdaki yazı çıkıyo..

Yukarıdaki linkin dosya artık mevcut değil. Bunun çeşitli sebepleri olabilir:

■Yükleyici, dosyayı sildi.
■Dosya yasadışı içeriğe sahipti ve Anti-Suiistimal ekibimiz tarafından sunucularımızdan silindi.
■Link, doğru değildi.
■Sunucu çok yoğun ve isteği gerçekleştiremiyor

yo değil canım.bende açtım linki burda paylaştıktan sonra.sorun var.daha gün içinde açtım problem yoktu.
gerekirse ben bendeki videoyu yüklerim yarın paylaşırım kızlar :KK66:

Jilli mi insaflı :KK1: onda resmen anam ağlıyordu :/ yüzümde tüp patlamış gibi ,kıpkırmızı oluyordum :)

canım jillian da ak kaşık değil tabii ama ben esnek bir insan değilim, 70 yaşındaki teyzeyi takip ediyorum
hem normal bir hatun olsaydı callan:KK1: öyle eğilebilir miydi?

Aaaaa kızlar bugün cuma ve ben mola günümdeyim :KK70:
vücut esnediği için belki boy uzayabilir yani esneme hareketleri yaparken kollarımızı havaya kaldırmamız falan belki etki edebilir ama ben etki etmesini istemezdim boya net bir cvp veremicem bu konuda :KK70: cumartesi 30/42 ile devam edicem :KK52:

Aaaaa kızlar bugün cuma ve ben mola günümdeyim :KK70:
vücut esnediği için belki boy uzayabilir yani esneme hareketleri yaparken kollarımızı havaya kaldırmamız falan belki etki edebilir ama ben etki etmesini istemezdim boya net bir cvp veremicem bu konuda :KK70: cumartesi 30/42 ile devam edicem :KK52:

:nazar: ne kadar istikrarlısın
peki en çok hangi bölgeden inceldin öğrenebilir miyim:KK55:

şuan her yerimden inceldiğimi hissediyorum göbeğim ramazan dolayısıyla hep şiştiiii simdi inik gün boyunca
ama callanetics sayesinde en çok esnekliğim arttı ve üst karnıma etki etti alt karnım biraz daha duruyo birde basenlerime etki etti tabi call dısında baska egzersizlerde yapıyorum..Calla basladıktan sonra bir kac egzersiz daha katttım..

şuan her yerimden inceldiğimi hissediyorum göbeğim ramazan dolayısıyla hep şiştiiii simdi inik gün boyunca
ama callanetics sayesinde en çok esnekliğim arttı ve üst karnıma etki etti alt karnım biraz daha duruyo birde basenlerime etki etti tabi call dısında baska egzersizlerde yapıyorum..Calla basladıktan sonra bir kac egzersiz daha katttım..

maşallah, böyle güzel haberler okuyunca azme geliyorum :13:

Kızlar ben 10 gündür yapıyorum ama inanılmaz bi fark göremedim. artık hareketleri çok kolay yapabiliyorum. Görününr tek fark bu :KK43:

yo değil canım.bende açtım linki burda paylaştıktan sonra.sorun var.daha gün içinde açtım problem yoktu.
gerekirse ben bendeki videoyu yüklerim yarın paylaşırım kızlar :KK66:

Canım bende linki açamadım. Benimkinde de sorun var herhalde.Bu bahsettiğin videoyu bana da gönderebilirmisin. Yani iki gündür başını ağrıttım ama, başarcaz inşallah...

https://rapidshare.com/files/2216314744/Callanetics_10_hour_Challenge.wmv

kızlar üşenmedim sizin için gece yarısı siteye üye olup yükledim videoyu rapishare sitesine.buyrun yükleyin :KK66:
Baya uğraşmışssın canım ya :KK31: keşke ilk sayfaya o linki taşıyabilsek .Çünkü böyle arkalarda kalacak .
Kızlar ben 10 gündür yapıyorum ama inanılmaz bi fark göremedim. artık hareketleri çok kolay yapabiliyorum. Görününr tek fark bu :KK43:

Daha 10 gün olmuş :KK30: biraz daha devam et.

Kızlar bugunde call yaptırtan sonra, ara veriyorum.Bayramda yapmam çok zor çünkü :nazar: bayramdan sonra gene bu başlıkta olacağım .

gumushumm çevrimdışı göründüğü için sana yazıyorum..:)

türkçe dublaj videoyu bende istiyorum..gönderebilirsen çok sevinirim çünkü bende emin olamıyorum harektleri doğru yaptığıma..:/

mesela şu karın hareketlerinde call teyze dışında herkes bi bacak yere paralel bi diğeri dizden kırık şekilde duruyo..biz öğrencilerin yaptığı gibi yapıcaz..yoksa call teyze gibi mi..ya da call teyzenin yaptığı zamanla olacak bişey mi..

bunun gibi bi dolu soru işte..:) türkçe dublajlı videoyu gönderebilirseniz bugünkü 7/21 seansını o videoyla yapmak istiyorum..:)
canım hemen call gibi yapmicaz. o da diyo zaten sırtınız güçlendikçe böyle yapabilirsiniz diyo. birden zorlama bence zamanla..

8/21 bitti az önce:KK8: artık pek bakmıyorum videoya. açıyorum ama öylesine. kendim yapıyorum, onlardan 6-7 dk önce bitirmiş oluyorum sadece

X