Callanetics Egzersizleri

kızlar bana da özelden msj atar mısınız nerden indirdiğinizi..bende başlıyım bakalım. düğün var yaz sonu.sıkı gelin olıyım zemuszemus

ben indirdim bi tane video, hep aynısını mı 21 defa yapcaz bayanlar?

¤ decemBer ¤;7342638 .!.:
ben indirdim bi tane video, hep aynısını mı 21 defa yapcaz bayanlar?
evet canım

3/21 oldu benim çok ümitliyim ben bu aplanın egzersizlerinden , kitabınıda okudum , isteyen olursa linki verebillirim
ve bugun ağrılarım yok
birde ben egzersize başlamadan yarım saat yürüyüş yapıyorum kıslar

günaydın kızlar benimde bugün callen günüm.dün dinlendim.bugün yaparsam 7/21 olcak.
bende yapmadan önce yürüyebilsem süper olcak.

ben de isterim ben de ben dee...hihoyyyt şimcik hamişşim yapamam kanımca ama doğumdan soora çok işe yarar...:CüvCüv:

ben de isterim ben de ben dee...hihoyyyt şimcik hamişşim yapamam kanımca ama doğumdan soora çok işe yarar...:CüvCüv:

canım kitabını okumuştum ve Callan ablamız hamileliğin 4. ayından sonrada haraketlerin hafif bir şekilde yapılmasını tavsiye ediyor. Böylelikle doğum daha kolay oluyormuş

buarada bugun itibariyle 4/21 im
yarım saat yürüdükten sonra yapması daha kolay arkadaşlar

günaydın kızlar.bugün 8/21
giderek esnekleşiyorum.
azmim giderek arttı.inş. sonuç alıcam.

yapanların çoğalması çok mutlu etti beni kızlar ben 3 gündür ara vermiştim oğlum diş çıkarıyor geceleri uyumuyoruz çok yorgun oluyorum ama bugün başlıyorum tekrar sonuçları görünce daha mutlu olucaz emin olun

5/21 etti kızlar
dün akşam çok yoğun bir akşamdı oraya git buraya git evde musait oluncaya kadar saat gece 1 oldu
kararlıyım illa yapıcam dedim ve başladım gecenin 1 de callanetics yapmaya :KK70:
1.30 civarı yerde bacak döndürme hareketi var ya onu yaparken az kalsın uyuyodum :KK70:
neyseki zor açılan gözlerlede olsa programı tamamladım :KK70:
yanlız alt yazı ekleyince bazı hareketleri önceden yanlış yaptığımı fark ettim , ben çok kasıyodum meğersem hiç kasmamak gerekmiş :KK70:

alt yazı nasıl ekliyoruz canım ya.ben alt yazı olmadan yapıom.

senin yüklediğin videonun adını alt yazı dosyası ile aynı klasöre at ve adlarını aynı yap

örn:
callan.srt (bu alt yazı olan)
callan.mp4 veya callan.avi

sonra gom player da aç videoyu alt yazı otomatik çıkıyo canım

tmm canım saol bi deniyim.
bugün 9. yapcam.çok faydasını görüom çokkkkkk

tmm canım saol bi deniyim.
bugün 9. yapcam.çok faydasını görüom çokkkkkk

rica ederim ne demek :)
canım muhakkak alt yazısını eklemeye çalış
inan aslında okadar kasmaya gerek yokmuş başında
kitabının adreside var bende ama biraz kafa karıştırıyo super callanetics ile birlikte çünki
21 yaptıktan sonra bu 10/10 u doğru ve rahat yapabiliyosan ona geçiyomuşun

bende geçenlerde duyup indirdim bunu ama çok acayip geldi bana yani o haraketleri yapamam gibi geldi..

bende geçenlerde duyup indirdim bunu ama çok acayip geldi bana yani o haraketleri yapamam gibi geldi..

ilk başta oyle geliyo canım
ben mesela hala çok hareketi kuralına göre yapamıyorum callan ablamız zamanla açılıcak ve yapıcaksınız diyo :smiley-cool:
basen kalça problemim var 20 yıla yakındırda bu callan abla bu işi yapıyo bence güvenmemek elde değil opuyorumnanaktan

rica ederim ne demek :)
canım muhakkak alt yazısını eklemeye çalış
inan aslında okadar kasmaya gerek yokmuş başında
kitabının adreside var bende ama biraz kafa karıştırıyo super callanetics ile birlikte çünki
21 yaptıktan sonra bu 10/10 u doğru ve rahat yapabiliyosan ona geçiyomuşun

canım alt yazı olmadanda çok faydasını götrüom ben.
baya rahat yapmaya başladım hareketleri.
esniyebiliom artık.21 günü bitmesini bekliom.süpere geçmek istiom:)

Kızlar banada atarmısınız nereden indirdiğinizi hemen cdye atıp başlayayım istiyorum.Pilates gibi ek top mop gerekiyormu buna?

X