Callanetics Egzersizleri

yaa bana cok zor geldi kızllaaaaaaaarr... sırtım boynum cok agrıdı.. ilk egzersizlerden sonra gözüm karardı bayılcak gibi oldum resmen... :S durdum biraz inat ettim devam ettim ama sırtım cok agrıdı boynum da... hareketleri 100er defa yapamadım bile... sonlara dogru da aagrım cok olunca bıraktım.. bi yanlıslık var bu işte bu kadar agrıtmaması lazımdı... ben yanlıs bıseyler yaptım herhalde...
hareketleri yanlış yapıosundur canım türkçe callanı indir bir bak :) önce hareketleri öğren sonra yap ağrı olunca ara ver tekrar başla
canım senin bu işte bir tuhaflık var.bi arkadaşım daha söylemiş.evet kaslar şişiyior ama bu ilk 10 gün içinde falan oluyor.hTTA İNSAN ZAYIFLAMAK YERİNE KİLO ALDIĞINI düşünüyor.ama 21 günün sonunda senin mutlaka çözüm almış olman gerekiyor.peki cidden hiç mi fark yok.kıyafetlerinde falan belli oluodur.
eğerki cidden hiç değişme yoksa yanlış yapıyor olabilirsin.

ooo listemiz yapılmışhihoyyyt
ben bugün 3. yapcam öğleden sorayı bekliyorum:lepi:
kızlar bide başlarken mutlaka ölçülerinizi alın.tartılın.21 günün sonunda farkı bilelim değilmi.

canım ilk defa yapıyorsun.zorlanman çok doğal.zaten call teyzede dio ilk 3 gün ağrılar olur.benimde ağrıyor şuan.ama 3,4 gün sonunda hala şiddetli ağrılardan yapamıyorsan ya yanlış yapıyorsundur ya da sorunun olabilir.dikkat et derim.ilk günler harreketleri 100 defa çıkaramamanda normal.mümkün olduğunda yapabildiğin yere kadar yap.bide hareketlere kadının söylediklerine dikkat et.kolay gelsina.s.
ben dün ölçtüm kendimi regl döneminde olduğum için önceden ölçemedim gerçi daha önceki ölçülerimde var :)))
şimdi ares'te buldum bir buçuk saatlik bir video onu indireceğim ve çok merak ediyorum
aresle uğraşma canımmm sende zayıfla yaz bide türkçe dublaj callanetics yaz
çıkan siteye gir link veremiom orda var :)
ben pilates de yapıyorum callanetics yaparken pilatese devam edilebilir mi acaba bilgisi olan var mı
bence 2sini bir yapıp yorma kendini callan yap sadece platesden daha etkili sonuçta :)
kızlar bugün dışarı çıktım kıyafetlerimde bollaşma hissettim.hatta mide kısmı içeri çöktü resmen ama o kısmı ölçmemiştim maalesef.callan teyzenini dediği doğruymuş önce üst kısımlar gidiyor e bendeki göbekte bildim bileli var öle hemen gitmez.nasıl moral veriyorum kendime ama a.s yarın akşam ben de listenize girecem.hareketleri bi daha gözden geçircem bu arada

yaaaaaaa hadi bakalım bekleriz yarın :)))

kızlar listeye yapıyoruz başka türlü hergün düzenli olmaz bu iş :)

15.04.2010 perşembe günü listesi :)
ben akşam geç yaptığım için liste bir gün sonrasından gelicek :)

magrenta 5/21 yapıldı :) zemuszemus
psiqo 2/21 yapıldı :)zemuszemus

16.04.2010

magrenta 6/21 yapılacak
psiqo 3/21 yapıldı
moonshine76 10/21 yapılacak

listeyi tekrar düzenledim var mı katılcak haydi kızlar
ölçülerimizi alıp tartılmayı unutmayalı :)bayanssulusmile

kızlar bu arada bişey diyim daha da şaşıtrıyım sizi.benim kalçam 1,5 cm büyüdü. ama şöle bi mantık geliştirdim.kalçam dikleştiği için ölçtüğüm kısma toplandı iyice.küçülmmemesinin nedenini de yeterince sıkı olmasına bağlıyorum.bu spor mantığımı iyice zorlamaya başladı :bbo:

kızlar bende listeye girmek istiyorum ben bugün 15. yi yaptım.daha nekadar inceldiğime bakmadım ama bacaklarım,kalçam sıkılaştı.birkaç ay önce kırmızı şık bir elbise almıştım(biraz kısa) ama bacaklarımdan dolayı giymeye çekindim ve giyememiştim.dün doğum günümdü ve eşimle yemeğe giderken o elbiseyi giydim.çok güzel oldu.ben callı bırakmayı düşünmüyorum.sıkılmaya başladığımda o gün canım yapmak istemediğinde hemen kk yı açıp yorumları okuyorum ve gaza geliyorum.hemen yapmak istiyorum.yanlız benim biraz da kilo vermem lazım ama boğazımı tutamıyorum.sadece callan yapıp kilo veren var mı?

benim 10. ders yarina kaldi, kendimi pek iyi hissetmiyorum bugün sanirim özel günlerimden dolayi.
Arkadaslar ayni zamanda diyet yapmadan kilo vermek istiyorsaniz elma sirkeli balli su icin. Ben bugün yine yarim kilo eksik ciktim :nazar: diyetsiz
1 cay bardagi ilik su 1yemek k. elma sirkesi 1 tatli k. bal. Ben fazla yapip sisede sakliyorum pratik oluyor.

herkese merhaba,

ben daha önce callan'a başlamıştım ama üşengeçlikten bırakmıştım. Kimisi callan için göğüs küçültüo dio gerçekten de küçülüo mu? yani 1-2 cm tabiiki gider de beden farkı oluo mu acaba?

ölçülerim : 87-65-96 ( farkındayım popom kocaman :KK43:( ) boyum 1 70 / kg 55

aslında amacım alt kısmımı sıkılaştırmak, bunun için tavsiye eder misiniz callan'ı?

Göğüs hakkında bi bilgim yok ama kalça için kesinlikle callanı dene, çünkü hareketlerin hepsi kasları şişirmekten çok, kalçayı sıkılaştırmaya yönelik.

herkese merhaba,

ben daha önce callan'a başlamıştım ama üşengeçlikten bırakmıştım. Kimisi callan için göğüs küçültüo dio gerçekten de küçülüo mu? yani 1-2 cm tabiiki gider de beden farkı oluo mu acaba?

aslında amacım alt kısmımı sıkılaştırmak, bunun için tavsiye eder misiniz callan'ı?

Küçültmüyor ama baya bir dikleştiriyor:)

lachesis goguslerı sadece sıkılastıeıyor degıl m
yanı kalcadan bahsetmıyoruz degl mı?
ben de endıselıyım gogusler konusunda

ben yine ara verdim kızlar:kedi:
aaaaaa ara vermek yok amaaa gaza geitrcez burda birbirimizzzziiiiiiiiii
kızlar bu arada bişey diyim daha da şaşıtrıyım sizi.benim kalçam 1,5 cm büyüdü. ama şöle bi mantık geliştirdim.kalçam dikleştiği için ölçtüğüm kısma toplandı iyice.küçülmmemesinin nedenini de yeterince sıkı olmasına bağlıyorum.bu spor mantığımı iyice zorlamaya başladı :bbo:
olabilir canım kalçan dikleşio ölçü değişebilir yılmak yok önemli olan daha güzel görünmesi bunu kıyafetlerle anlayabilirsin
kızlar bende listeye girmek istiyorum ben bugün 15. yi yaptım.daha nekadar inceldiğime bakmadım ama bacaklarım,kalçam sıkılaştı.birkaç ay önce kırmızı şık bir elbise almıştım(biraz kısa) ama bacaklarımdan dolayı giymeye çekindim ve giyememiştim.dün doğum günümdü ve eşimle yemeğe giderken o elbiseyi giydim.çok güzel oldu.ben callı bırakmayı düşünmüyorum.sıkılmaya başladığımda o gün canım yapmak istemediğinde hemen kk yı açıp yorumları okuyorum ve gaza geliyorum.hemen yapmak istiyorum.yanlız benim biraz da kilo vermem lazım ama boğazımı tutamıyorum.sadece callan yapıp kilo veren var mı?
listeye girdin bileee canım yalnız güncellemem lazımmmm :))))
benim 10. ders yarina kaldi, kendimi pek iyi hissetmiyorum bugün sanirim özel günlerimden dolayi.
Arkadaslar ayni zamanda diyet yapmadan kilo vermek istiyorsaniz elma sirkeli balli su icin. Ben bugün yine yarim kilo eksik ciktim :nazar: diyetsiz
1 cay bardagi ilik su 1yemek k. elma sirkesi 1 tatli k. bal. Ben fazla yapip sisede sakliyorum pratik oluyor.
bir gün ara verdin demek arada olabilir sıkma canını :)
herkese merhaba,

ölçüler süper canım bel ve basen inceltirsen sorun olmaz göğüsü toparladığığı sıkılaştırdığı için ölçü küçülüyor die düşünüyorum bende :)
lachesis goguslerı sadece sıkılastıeıyor degıl m
yanı kalcadan bahsetmıyoruz degl mı?
ben de endıselıyım gogusler konusunda

keşke küçültse ama sıkılaştırdığı ,için küçülüo gibi gelio bence :)

kızlar listeye yapıyoruz başka türlü hergün düzenli olmaz bu iş :)

15.04.2010 perşembe günü listesi :)
ben akşam geç yaptığım için liste bir gün sonrasından gelicek :)

magrenta 5/21 yapıldı :) zemuszemus
psiqo 2/21 yapıldı :)zemuszemus

16.04.2010 cuma günü listesi

magrenta 6/21 yapıldı
psiqo 3/21 yapıldı
moonshine76 10/21 yapılacak

17.04.2010 cmrt listesi

magrenta ara :)
psiqo 4/21 ?
moonshine 11/21 ?
snowflake84 ?

18.04.2010 pazar listesi

magrenta 7/21 yapılacak
psiqo 5/21 yapılacak
moonshine 12/21 yapılacak
snowflake84 ?

kızlar listeyi düzenledim sizde bi güncel haliyle bilgilendirin beni lütfennn :) hadiiiii yılmak yokkkkbayanssulusmilevereliniortak:teytey:

beni de listeye ekleyin kizlar :KK70:

bugün 1.sini yapcam nolur birbirimize destek olalim yoksa ben üsengeçlikten yapmiorum :KK43:

bi de moonshine en çok yapan galiba? acaba fark gördün mü moonshine :KK70:

hepinize cok teşekkür ederim

mrb kızlar bende aldım videoları başlıycm ama günün hangi saatinde yapmamız lazım fikri olan varmı

kızlar ben bugün 5. yaptım.ya ben resmen şiştim:))sizdede olmuşmuydu ilk hafta ya:KK70:

kızlar bugün eşimin kuzeni bana zayıfladığımı söledi demek ki farkediliyormuş ya :dance: 21i bitireli 4 gün oldu ve ben hala başlayamadım.ama yarın başlıyorum.magrenta ekle beni.19 nisan pazartesi nepertes 1/21

kızlar bugün eşimin kuzeni bana zayıfladığımı söledi demek ki farkediliyormuş ya :dance: 21i bitireli 4 gün oldu ve ben hala başlayamadım.ama yarın başlıyorum.magrenta ekle beni.19 nisan pazartesi nepertes 1/21

tebrikler :lepi: sen simdi ikinci 21 e basliyosun demi ?
ben bugün 10/21 yaptim

evet canım 4 gün yapmayınca sırt ağrılarım yine başladı.sırt kaslarım iice gelişmeden bırakamıcam anlaşılan.bu 21i bitirdikten sonra da süpere geçmek isityorum

X