Callanetics Egzersizleri

ben de bugün başladım önce leslie 1 yaptım sonra da bvunu. aama il k olduğundan mıdır nedir hareketlerin bir kısmını tam yapamadım vee benim bacaklarım çok titriyo su gibi oldum sizde de var mı böyle bir durum

ben de bugün başladım önce leslie 1 yaptım sonra da bvunu. aama il k olduğundan mıdır nedir hareketlerin bir kısmını tam yapamadım vee benim bacaklarım çok titriyo su gibi oldum sizde de var mı böyle bir durum

Evet ilk başladığımda benim de aynen öyle olmuştu. Hareketleri tam yapamamıştım. Bacaklarım tir tir titremişti. Çok terlemiştim vs. BUnlar zamanla geçiyor merak etmeyin...

Evet ilk başladığımda benim de aynen öyle olmuştu. Hareketleri tam yapamamıştım. Bacaklarım tir tir titremişti. Çok terlemiştim vs. BUnlar zamanla geçiyor merak etmeyin...

saol canım uzun zamandır spor yapmıyorum bunun da etlisi oldu sanırım.
bacağımı kaldıramıyorum açamıyorum pes edicektim ama etmicem belki ilk 21 prof olmaz deneme süreci olur ama artık başlamalıyım. ölçülerimi de almadım ben daha yarın alırım artık.bu arada 60 lı sayfalarda bazı arkadaşlar göğüslerinin küçüldüğünüsölemişler hangi hareketse ben yapmimm onu yaa küçülmesinler.:roflol:

saol canım uzun zamandır spor yapmıyorum bunun da etlisi oldu sanırım.
bacağımı kaldıramıyorum açamıyorum pes edicektim ama etmicem belki ilk 21 prof olmaz deneme süreci olur ama artık başlamalıyım. ölçülerimi de almadım ben daha yarın alırım artık.bu arada 60 lı sayfalarda bazı arkadaşlar göğüslerinin küçüldüğünüsölemişler hangi hareketse ben yapmimm onu yaa küçülmesinler.:roflol:

Canım sanırım baştaki kolları çalıştıran hareketleri kastediyorlar :) Ben şu an ikinci 21/12'deyim. Ama benim göğüslerimde 1 santim bile oynama yok. Sadece sıkılaştı biraz. Sanırım kişiden kişiye değişiyor etkisi. Bende en gözle görülür farkı karın ve popoda oldu :kahve:

keşke benim totoda da bişiler farketse daha bugün başladım ama çok azimliyim boy 1.60 kilo 50 fazlalığım yok ama o 50 kilonun 40 ı basende toplnmış mmübarek:roflol:

keşke benim totoda da bişiler farketse daha bugün başladım ama çok azimliyim boy 1.60 kilo 50 fazlalığım yok ama o 50 kilonun 40 ı basende toplnmış mmübarek:roflol:

Anladım canım, senle benzeşiyoruz. Ben de 1.58 boy, 49 kiloyum. Kilo vermeyi kesinlikle istemiyorum, bölgesel incelmeyle de işim yok. Tek derdim sıkılaşmak. aklinialirimsmile

Ben calla başlayalı 1 ayı geçti. Ama kilo vermedim. Sabit duruyorum aynı kilomda. Yani kilo verdirmiyor.

Ben mesela kalça-basen bölgemin de asla küçülmesini istemiyorum, sadece şekillenip sıkılaşsın. O yüzden 1 tane kalça hareketini hiç yapmıyorum...

Heyyyy kızlar ne alemdesiniz yahu??? Kimsenin sesi çıkmıyor???

Ben 46. call günümdeyim kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt

maşallah canım yaa 46 az değil valla. ben de bugün11.call yapıcam bi değişiklik var mı sen de?

Canım sen de devam et, bırakma...
kaydirigubbakcemile5

İnan ki inanılmaz faydasını gördüm. Buradaki konuyu açan ve katkısı bulunan arkadaşlara çooookkk teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Hala zorlandığım hareketler var. Ama zorlamasa faydası olmaz zaten. O başlardaki bacak kaldırmalı karın hareketleri geçtikten sonra çok rahat bitiyor. O sebepten bırakmaya hiç niyetim yok. İnanılmaz şekle girdi vücudum kaydirigubbakcemile2

Canım sen de devam et, bırakma...
kaydirigubbakcemile5

İnan ki inanılmaz faydasını gördüm. Buradaki konuyu açan ve katkısı bulunan arkadaşlara çooookkk teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Hala zorlandığım hareketler var. Ama zorlamasa faydası olmaz zaten. O başlardaki bacak kaldırmalı karın hareketleri geçtikten sonra çok rahat bitiyor. O sebepten bırakmaya hiç niyetim yok. İnanılmaz şekle girdi vücudum kaydirigubbakcemile2

HAKLISIN VALLA BEN DE BIRAKMAK İSTEMİYORUM KARIN HAREKETLERİ BENİM DE ÇOK ZORUMA GİDİYO YAA AZ ARA VERE 20 20 yapıyorum napıyım:)))

HAKLISIN VALLA BEN DE BIRAKMAK İSTEMİYORUM KARIN HAREKETLERİ BENİM DE ÇOK ZORUMA GİDİYO YAA AZ ARA VERE 20 20 yapıyorum napıyım:)))

Canım olsun, yapabildiğin kadarını yap. Ama ilk 21'in sonunda hareket sayılarının tamamını yapıyor olmaya bak... İkinci 21'de daha iyi olur senin için sırnaşık şey

canım ben zaten callenin dediği sayıda yapıyorum ama 5 sn falan molalar veriyorum zorlandığım harketlerde şimdi 11.yi yaptım içim rahatladı:)

bende 13.cüyü yaptim bencede cok faydali gercekten ben cok isteyerek yapiyorum gelismeleri gördükce sikilan arkadaslar nasil sikiliyo anlamiyorum faydalarini gördükce daha hevesle yapiyo insan ya

ben sanki bi faydasını görmedim yaa yada bana öle geliyo 21i tamamlayınca ölçücem

Canım hareketleri doğru yapıyorsan faydasını görmemen mümkün değil :)
Bazı arkadaşlar ilk 21de pek fazla sonuç alamamışlar. Ben farkettim farkı ama bende de öyle çok dramatik bir değişiklik olmadı ilk 21de. Mesela bazılarında 3-5 cm incelme olmuş. Ben üçüncü 21deyim bendeki incelme 1,5-2 cm arası değişiyor :))) Ama zaten 49 kiloyum. Ve diyet yapmıyorum... Sıkılaşmak ve şekle girmek babında ben istediğim sonucu kilo vermeden elde ettim.

valla canım haklısın bazılarından hemen birkaç cm gitmiş ben bacaklarımda falan hiç sıkılaşma hissetmiyorumyalnızca 1 saatimi spora ayırdığım için mutlu oluyorum.başladdığımda almıştım ölçülerimi şimdi 21 bitene kadar almayı düşünmüyorum bakalım bende giden bir şeyler oldu mu.ben de 50 kiloyum ve asla kilo vermek istemiyorum 50 kilomun 30 u basende kalçada birikiyo tek derdim o:)))

selam hanımlar,
altyazılı bulamadım ben. yardımcı olabilecek var mı? yoksa ben aramaya devam edeyim en iyisi :)

kızlar nereden indirdiniz ben bulamadım
ne olur bana da özelden link atarmısınız
şimdiden teşekkürler

X