Callanetics Egzersizleri

selam kızlar ben de callanetics egzersizlerine başlamak istiyorum. ben çok kilolu değilim sadece 5 kg kadar fazlam var ve biraz da sıkılaşmam lazım. bu videoları nereden edinebilirim? bilenler bana özelden gönderebilir mi? :KK55:

süpersin canım ne demek işe yaramış mı harika olmuş! ben de az önce başladım yaptım, kızlar elim ayağım titriyor ya.biraz ağır geldi galiba.bu normal mi?ama devam edeceğim.yaparken karın kaslarım resmen yandı.psikolojik mi nedir bacaklarımı sımsıkı hissediyorum!!artık 10 saatten sonrasını düşünemiyorum yani!neyse başladım bende ekleyim kendimi.çiçeği burnunda callenetics imi!

1/21 :KK1::21::21::21:

kızlar nerde bu egzersizler sayfada yok eklenmemiş görsel paylasım olduğu için keşke konu sahibi ekleseydi ben bulamadım bu egzersizleri:26:

Son düzenleme:
süpersin canım ne demek işe yaramış mı harika olmuş! ben de az önce başladım yaptım, kızlar elim ayağım titriyor ya.biraz ağır geldi galiba.bu normal mi?ama devam edeceğim.yaparken karın kaslarım resmen yandı.psikolojik mi nedir bacaklarımı sımsıkı hissediyorum!!artık 10 saatten sonrasını düşünemiyorum yani!neyse başladım bende ekleyim kendimi.çiçeği burnunda callenetics imi!

1/21 :KK1::21::21::21:

benim de aynen öyle oldu ilk günler.artık karnım yanmıyor ama bel çalışırken tam 90 derece yana eiğiliyorum.pelvisde de hani kıvırıyoruz ya 10 sağa 10 sola bacaklarım tirtir titriyor.bitsin diye dua ediyorum ama ağır ağır yağıyorum.zaten verdiğim paylaştığım bilgilere dikkat edin.karın kasları hep yanmalı.

link vermek yasak ama callanetics videosu diye yazın google da sayfanın en sonundaki sz kulübüne girin.oradan indirin lütfen..

ya bende istiyorum videolarıııı... nereden bulucam ki off.. özeldende mesaj atabilirsiniz...:KK54:

arkadaşlar Allah aşkına yardım edin nerden indiricez bu videoları???

kızlar nerde bu egzersizler sayfada yok eklenmemiş görsel paylasım olduğu için keşke konu sahibi ekleseydi ben bulamadım bu egzersizleri:26:

kızlar googleye callanetics teknomobil yazın ilk olana yani teknomobil.orga tıklayın ben ordan indirdim tek link halinde:KK16:

benim de aynen öyle oldu ilk günler.artık karnım yanmıyor ama bel çalışırken tam 90 derece yana eiğiliyorum.pelvisde de hani kıvırıyoruz ya 10 sağa 10 sola bacaklarım tirtir titriyor.bitsin diye dua ediyorum ama ağır ağır yağıyorum.zaten verdiğim paylaştığım bilgilere dikkat edin.karın kasları hep yanmalı.

link vermek yasak ama callanetics videosu diye yazın google da sayfanın en sonundaki sz kulübüne girin.oradan indirin lütfen..

evt cnm o dönmeleri bende ilklerden sora zorlanıorum 10 yapana kadar ölüorum bitsin artık diorum zaten 100ler kolay geçio o küçük saymalar bitmio bir türlü bide ben bacakları oturup açıp başını yere koyyoya onu yapamıorum eğile bildiğim kadar eğilip yapabiliorum napiyim:KK17::KK37:

yarın yürüyüşede başlıcam buralar çok sıcak 7de serin oluo annem ben komşumuz üçümüz çıkıcaz inş her akşam ama sabahtan akşama kadar boğazımı tutarsam tabi belki daha çok dikkat ederek yaparsam bu sporu daha çok belli olur vucudumda:KK17::KK16:

fotolar mükemmel acaip iste geldi bna fotolar sayesinde tekrar mı başlasam ki:KK53::KK16::KK16:
kızlar ölçülerde değişiklik oldu mu baktınız mı?

Konuyu biraz başlardan biraz sonlardan okudum.Anladıgım ve gördüğüm kadarıyla bu hareketler zayıflatmıyo sıkılastırıyor.Tabı onada ıhtıyacı var vucudun.12 gundekı etkısını gorunce hemen gaza geldım zaten.Ben leslıe yapıyorum normalde 3 mıl bunuda eklıcem arkasına.Leslie ile zayıflıycam callanectıcs ile sıkılaşıcam.Planlarım bu doğrultuda.

Fakat deneyimli arkadaşlara bi sorum var.Kilomun fazla olması ve vucudumun sanırım ham olması nedenıyle hareketlerı yaparken zorlanacagımı dusunuyorum.Mesela surdan ornek vereyım.5 tibet hareketi veya gobek erıtme egzersızlerı yada mekık gıbı hareketlerı yapamıyorum.Sizce bu egzersızlerı yapabılecekmıyım????:KK30:

Konuyu biraz başlardan biraz sonlardan okudum.Anladıgım ve gördüğüm kadarıyla bu hareketler zayıflatmıyo sıkılastırıyor.Tabı onada ıhtıyacı var vucudun.12 gundekı etkısını gorunce hemen gaza geldım zaten.Ben leslıe yapıyorum normalde 3 mıl bunuda eklıcem arkasına.Leslie ile zayıflıycam callanectıcs ile sıkılaşıcam.Planlarım bu doğrultuda.

Fakat deneyimli arkadaşlara bi sorum var.Kilomun fazla olması ve vucudumun sanırım ham olması nedenıyle hareketlerı yaparken zorlanacagımı dusunuyorum.Mesela surdan ornek vereyım.5 tibet hareketi veya gobek erıtme egzersızlerı yada mekık gıbı hareketlerı yapamıyorum.Sizce bu egzersızlerı yapabılecekmıyım????:KK30:

cnm ben türkçe düblajını indirdim türkçe bi kız anlatıo kadının arkasından önemli olan hareketleri doğru yapmak bende bazı yerlerde eğilemiorum yapabildiğin kadarı bence çünkü ilk günler ayaklarımı baya kaldırıp yapamıodum kaldırdığım kadarıyla oluodu 8inci günümdeyim bugün şimdi daha fazla kaldırabiliorum yani zaman içinde esnediğin için 1 ay sonra onlar gibi belki yapabiliriz yapabildiğin kadarını yaparsanda sıkılaşırsın bakalım ben 2 ay yapıcam düzenli :KK16::KK16: yaparken ara verip yarısınıda daha sonra yapma imkanında var ben şimdi videoya bakmadan yapıorum aklımda hepsi zaten sırasına göre yapıorum bitiriorum hatta daha 5dk oldu yapalı öğleden sonrada bikaç hareketleri tekrar edicem aha fazla sıkılaşıyım die:KK1::KK16:

yaaa pelvis hareketlerini ben de zor yapiyorum amma dun sanki daha kolay yapdim artik cok alisdim onceki gibi zor gelmiyor bana:93:

ölçülerde değişiklik var mı bakmadım..83 kiloyum ama hareketlerde olması gerektiği kadar zorlanıyorum.vücut esnedikçe hareketleri daha kolay yapıyorum.

bugünde yaptım, 2/21 deyim ama bence çok etkili.
bütün vücudumu saran kasları hissedip tanıyabiliyorum artık.
vücut hızlı bir şekilde gelişiyo. hareketi ilk tekrarınızla sonlara doğru bile arada büyük fark var.
hepimize kolay gelsn kızlarrrr.....

X