Callanetics Egzersizleri

tebrik ederim wisper :KK9: :KK9:
süper gözüküyorsun :21:
ben 9.callda yine bıraktım..bir fark göremedim nerede yanlış yapıyorum onuda anlamadım :KK14:

sağol canım ama dedim ya aslında kilo vermedim ama inceldiğimi hissediyorum diye.o koyduğum fotoğraf biraz da kıyafetten kaynaklanıyor.birazdan yine foto koyacağım.mucize olmadığını birazcık inceldiğimi göreceksiniz.ama devam et lütfen..

$77.jpg

bugün çekildiğim bir resim.şunu söylemek istiyorum hiç bir spordan mucize beklememek lazım.yorumlardan anladığım kadarıyla herkes kısa zamanda ciddi sonuçlar aldığımı düşünüyor.kıyafet tabiki önemli bir unsur.sonuçta kiloluysanız illaki belli eder kıyafet.ama resimde belimin özellikle ince çıkması call sayesinde.evet call ciddi sonuçlar sağlıyor.13 günde belim 3 cm incelmiş.ama ben akşam 7 den sonra yemek yemiyorum ,koşu bandında haftada 3-4 kez yarım saat yürüyorum.5 i bir yerde çay içiyorum.yani çabalıyorum.

siz de yediklerinize dikkat ederseniz ,call yaparsanız ve kilo da varsa kardiyo egzersizler eklerseniz kendi mucizenizi gerçekleştirebilirsiniz.

wisper azmine hayran kaldım valla hakkaten tebrik ederimm:KK9::KK9::KK9:

sağol canım ama yaz geliyor ya artık saklayamayacağım kiloları.öğretmenim öğrencilerin bakışı ok gibi.kısa kolluları düşündükçe afakanlar basıyor.elimden geleni yapmaya çalışıyorum.sen ne yaptın bıraktım deme lütfen :84::84:

saat 3 oldu ama Callanetics zamanı :KK70: anca şimdi fırsat bulabildim ve yarında sınavım var ama yapıcam genede çok sevdim yaa.. hep istediğim bişeymiş bu :KK51:

kizlar bisi sormak istiyorumm .. simdi bu pilatesin dedesi olduguna gore butun kaslari da calistirdigina gore pilatesteki gibi boy da da bi iki cm uzama gosterirmi acep :KK9:

mrb kızlar ben yeni aranıza katıldım ve callanetics videosunu kaç gündür aradım ama bulamdım link vermekte yasakmış biriniz bana özellden linki yollarmısınız lütfen bekliyorum

ozelden mesaj yazamiyorum ama google 'a ' Callanetics 10 Year Younger in 10 Hour ' diye yaz diyetle ilgili bi site var oradan hepsini indirebilirsin .. yardimci olmusumdur insallah

bende özelden mesaj yazamıyorum.

rukiye; benim anladığım kadarıyla sağ,sol ve yukarı aşağı birlikte yapılıyor, daire çiziyor...

arkadaşlar adımın üstüne gelip tıklarsanız özel msj yaz diyo zaten oraya tıklayıp yazabilirsiniz lütfen indiremedim bi türlü deli olcam ya :KK50:

arkadaşlar adımın üstüne gelip tıklarsanız özel msj yaz diyo zaten oraya tıklayıp yazabilirsiniz lütfen indiremedim bi türlü deli olcam ya :KK50:

diğer arkadaşları bilmem ama ben 100 mesaj yazmadığım için mesaj gönderemiyorum. zaten gönderebilsemde link yollayamam çünkü link yollayınca da üyelik iptal ediyorlar...

dün akşam 1 saat callanetics yaptım :KK66: sabah her yerim ağrır yerimden kalkamam sanıyodum ama aksine çok dinç uyandım :KK62::KK62::KK62: ilk defa bir spor beni dinç kaldırıyo yataktan hem de ilk seferinde. pilatese başlamıştım bi ara ilk yapıştan sonra ertesi gün her yerim ağrımıştı ben de bırakmıştım pilatesi. callaneticsde bütün egzersizleri yaptım karın egzersizlerini eksiksiz yaptım hiç ağrım olmamasından dolayı çoooook mutluyum:KK8::KK8::KK8:

dün akşam 1 saat callanetics yaptım :KK66: sabah her yerim ağrır yerimden kalkamam sanıyodum ama aksine çok dinç uyandım :KK62::KK62::KK62: ilk defa bir spor beni dinç kaldırıyo yataktan hem de ilk seferinde. pilatese başlamıştım bi ara ilk yapıştan sonra ertesi gün her yerim ağrımıştı ben de bırakmıştım pilatesi. callaneticsde bütün egzersizleri yaptım karın egzersizlerini eksiksiz yaptım hiç ağrım olmamasından dolayı çoooook mutluyum:KK8::KK8::KK8:

günaydın başlamanıza sevindim.ama bir yerinizin ağrımamamsı garip.çünkü ne kadar spora alışkın olsa da vücut kasları esnetioruz mutlaka ağrı olmalıydı.sanırım biraz eksik yada yanlış yaptınız.ama diinç uyanmanız ne güzel.

ben de reglim diye 4 gündür yapamıyorumn.aslında yaparım herhalde ama elim kalkmıyor valla.inşallah yarın başlayacağım..

günaydın başlamanıza sevindim.ama bir yerinizin ağrımamamsı garip.çünkü ne kadar spora alışkın olsa da vücut kasları esnetioruz mutlaka ağrı olmalıydı.sanırım biraz eksik yada yanlış yaptınız.ama diinç uyanmanız ne güzel.

ben de reglim diye 4 gündür yapamıyorumn.aslında yaparım herhalde ama elim kalkmıyor valla.inşallah yarın başlayacağım..

aksine her hareketi tam olarak yapıyorum ama önce ısınmak için leslie ile yürüyüş yapıyorum esneme hareketlerini de yapıyorum bunun hakkını verdiğimi düşünüyorum :KK3: tüm hareketleri 100 e kadar yapıyorum. yapmadan önce kitabını da okudum doğru yaptığıma da eminim canım. bence yaparken boyun ve sırta dikkat edilirse bi sorun oluşmaz zaten callan da kendi kulvarınızda yapın diyor. ben de bacak esnetmeleri yaparken yırtılacak kadar yapmıyorum tabi ki yapamam da zaten :KK8:

senin resimlerinden ilham aldım ben de çok başarılısın canım tebrik ederim :nazar::nazar: seni takip ediyorum

aksine her hareketi tam olarak yapıyorum ama önce ısınmak için leslie ile yürüyüş yapıyorum esneme hareketlerini de yapıyorum bunun hakkını verdiğimi düşünüyorum :KK3: tüm hareketleri 100 e kadar yapıyorum. yapmadan önce kitabını da okudum doğru yaptığıma da eminim canım. bence yaparken boyun ve sırta dikkat edilirse bi sorun oluşmaz zaten callan da kendi kulvarınızda yapın diyor. ben de bacak esnetmeleri yaparken yırtılacak kadar yapmıyorum tabi ki yapamam da zaten :KK8:

senin resimlerinden ilham aldım ben de çok başarılısın canım tebrik ederim :nazar::nazar: seni takip ediyorum

demekki vücudun esnek üstelik bi de leslie sonrası yapıyorsun.mükemmel.önce vücudu ısıtıyorsun sonra esnetiyorsun.şimdi anlaşıldı neden ağrımadığı..yanlız şunu belirtmek isterim ki önceki forumda deneyimli olan ve call eğitmeni olmak isteyen arkadaş şöyle demişti.eğer karın hareketlerinizde karın ağrımıyorsa alışmış demektir.daha da yuvarlayın round yapın diyordu.belirtmek istedim.

çok güzel gidiyorsun nazar değmesin :nazar::nazar:

X