Callanetics Egzersizleri

kızlar 5/21 simit bölgesinde farkedilir bi sıkılaşma var. bel bölgesinde 2 cm incelme. beni asıl şaşırtan ise kolları dar geldiği için giyemediğim 36 beden ceketime artık kollarım da sığıyor :21::21::21: daha ne olsun.öncesinde leslie ile 2 mil yüryorum sonra callanetics yapıyorum bırakmayı da düşünemiyorum. yaza incecik girelim kızlar.. giyeceğiniz bikinileri düşünün bırakmayın sporu

videoyu buldum arkadaslar teşekkürler.peki bi sorum olucak sizlere. ben şuan protein agırlıklı bı diyet yapıyorum.plates yagları sıkılastırıp kılo verme surecını yavaslatıyomus,buda aynı etkıyı yaparmı sızce?kılo verıpmı baslamalıyım?

videoyu buldum arkadaslar teşekkürler.peki bi sorum olucak sizlere. ben şuan protein agırlıklı bı diyet yapıyorum.plates yagları sıkılastırıp kılo verme surecını yavaslatıyomus,buda aynı etkıyı yaparmı sızce?kılo verıpmı baslamalıyım?

Cnm video için bana yardım eder misin
benim de özel msj hakkım yokmuş..

arkadaslar sanirim 21 gun yapildiginda aliskanlik haline geliyor diye bi teori cikarmislar oyuzden 21 gun yapiyoruz :KK6::KK24::KK19: bende 4.gundeyim ama bugun suan cok yorgunum sabah bir defa bide aksam yapsam olurmu ki :KK1:

Call'in AM PM diye yarım saatlik, vakti olmayanlara göre sabah/akşam videoları var. "1 günde 10 yaş"ı 2'ye bölmüş. Aynı şeyleri yaptırıyo. Sen de başına ısınma ekleyerek 2'ye bölebilirsin bence. Ya da AM ve PM callanetics diye indirebilirsin.

bunu ilkkez duyuyorum, 1-1.5 sene içinde 20 kilodan fazla verdim bunun 15 kilosunu pilates yaparken verdim süreci yavaşlattığına dair bir gözlemim olmadı. eğer böyle bir özelliği varsa bu sitedeki bir çok spor hocası da bunu bilir ve bizi uyarırdı, zaten onlarda kilo vermeye çalışırken call yada pilates yapıyorlar.
pilates ve callın çok fazla sıkılaştırdığı doğru şuan bundan 7 kilo eksikken giydiğim pantolonu giyebiliyorum...

bunu ilkkez duyuyorum, 1-1.5 sene içinde 20 kilodan fazla verdim bunun 15 kilosunu pilates yaparken verdim süreci yavaşlattığına dair bir gözlemim olmadı. eğer böyle bir özelliği varsa bu sitedeki bir çok spor hocası da bunu bilir ve bizi uyarırdı, zaten onlarda kilo vermeye çalışırken call yada pilates yapıyorlar.
pilates ve callın çok fazla sıkılaştırdığı doğru şuan bundan 7 kilo eksikken giydiğim pantolonu giyebiliyorum...

çok iyi vermişsin gerçekten,benım kesın bı bılgım yoktu bunu deneyerek sonuc almıs bırınden duymam cok iyi oldu,içim rahat başlayım bende ozaman :KK66:

bel:68
göbek:80
kalça:89
göğüs:84
üst bacak:50
alt bacak:32
10 gün sonra tekrar ölçülerimi yazıcam bakalım ne kadar incelicem hadi hayırlısı:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

5/21 :KK66:

arkadaslar simdi benim tek su ic baldir da balon gibi sis toplar gidecekmi call ile :KK52: :KK64: tek problemim orasi yani benim belde felan problemim yk dedigim gibi tek su ic baldir off yapmaya devam ediyorum faydasini gorecegime inaniyorm birakmayi dusunmuyorum :))) hadi hayirlisi :KK6: :KK6: :KK19:

16/21 yaptım görüşlerimi söylüyüm baldırım hala iri ama sıkılaştı. Çok kiloluysanız evet callanetics bir mucize gibi sıkılaştırıyor ama benım gibi zayıf oldugunuz halde kilo baldır kalçada toplanmıssa yağsız ve unsuz yemek tek çözüm sanırım :KK43:

16/21 yaptım görüşlerimi söylüyüm baldırım hala iri ama sıkılaştı. Çok kiloluysanız evet callanetics bir mucize gibi sıkılaştırıyor ama benım gibi zayıf oldugunuz halde kilo baldır kalçada toplanmıssa yağsız ve unsuz yemek tek çözüm sanırım :KK43:

işte benim de tek sorunum şu basenler başka yerde zaten bişey yok 53 kiloyum ama o basenler var ya ben deli ediyor her yerden çıkıveriyor :S

Arkadaşlar ben Leslie ile sporu yaklaşık iki üç haftadır düzenli yapıyorum ayrıca uzun yürüyüşlerde var haftada üç gün. Slim in i keşfettim 3 defadır yapıyorum şimdi callen i duydum sanki callen daha cazip gibi. Leslie ye devam edeceğim ama hem slim hem callen yapamam. ikisinden birini seçmem lazım slim e devam mı edeyim yoksa callen mi başlayayım?

sadece bacak, sadece göbek veya sadece basenden şikayet eden arkadaşlar için 20 şer dakikalık videolarda vardı, şimdi callanetics in kendi sitesinden baktım dvd bölümünde tek tek ne işe yaradıklarını yazıyor...
Quick Callanetics - Legs
Quick Callanetics - Hips & Behind
Quick Callanetics - Stomach
3 bölge için 3 ayrı dvd yapmışlar bu isimlerle ararsanız videoların indirme linklerini bulursunuz mutlaka...

birde sorular kısmında hem kilo vermek hemde sıkılaşmak isteyenlere, cardio callanetics (pazartesi-çarş-cuma) ve callanatics evolotion(salı-perş-cumartesi) dönüşümlü olarak 6 gün yapıp 1 gün dinlenmeyi tavsiye ediyor...

X