Callanetics Egzersizleri

ben bundan sonra her hafta 1 gun sırf sebze yıyıp yesıl cay ıcıcem
boylece de daha zayıf olucam
callan ı da bugun yapıcam
evet kesınlıkle devam edıyorum
sankı bacaklarımın ust kısmının seklı degıstı yaw
uzadı gıbı boyle bı acaıp

ayol jayjay sen zaten zayifsin, sen callani yapsan sana yeterde artar ama tabi saglikli beslenmende cok güzel. Etki görmeye baslamana cok sevindim zayifolunca daha cabuk kendini gösteriyor demekki kaydirigubbakcemile2

ben bundan sonra her hafta 1 gun sırf sebze yıyıp yesıl cay ıcıcem
boylece de daha zayıf olucam
callan ı da bugun yapıcam
evet kesınlıkle devam edıyorum
sankı bacaklarımın ust kısmının seklı degıstı yaw
uzadı gıbı boyle bı acaıp

bakalım bende farkedicemmi :))) aynen devam canım yılmak yok :) ben bir tek 2.kez yapmaya başlayınca zorlanmadığımı 3.kez yaptığımda çok daha rahat yaptığımı farkettim ama bakalım hergün yapınca neler farkedicem bazı hareketleri zor onlarda zorlanıom yapamıom :KK43:

ben daha dün başladım,çok keyif aldım ,nasıl bitti anlamadım. hatta.günde 2 seans yapasım geldi,daha çabuk etki almak için, yerimseniben
ama fazla olur sanırım?
ama bugün karın kaslarımın ağrıdığını farkettim..sizdede olmuşmuydu?

ayol jayjay sen zaten zayifsin, sen callani yapsan sana yeterde artar ama tabi saglikli beslenmende cok güzel. Etki görmeye baslamana cok sevindim zayifolunca daha cabuk kendini gösteriyor demekki kaydirigubbakcemile2

moon'um, zayıfım ama işte gelinlik belasına ince kalmak zorundayım
hatta karnım düzelse daha iyi olur fena mı ayol eniştenize acıyın kızlar :1closedeyes:
şöyle fit sıkı bir gelinle buluşmak var, göbeğini çeken bir gelinle bulusmak var
31 temmuz bekle beni:lepi:
hadi şevk geldi 4. kez yapıyorum o zaman
aklinialirimsmile

kızlar şu belden asagı bukulme hareketı var ya bez bebek gıbı olun dıyor hanı
belımızden ayak bılegımıze kadar egılıyoruz
onu yapabılen var mı?cok zorlanıyorum

hiç acele etme bikaç gün sonra kilon da yoksa bez bebek gibi sallanıp durursun :roflol: mesela 2. bacak hareketinde ben 10 cm zor eğilirken artık kalçamı topuklarıma kadar değdirip 10 sayabiliyorum.yalnız benim 17 günüm olmasına rağmen hala hareketleri oturtamadığımı farkettim.inş bi dahaki 21 de bariz farklar olur vücudumda.

hatta karnım düzelse daha iyi olur fena mı ayol eniştenize acıyın kızlar :1closedeyes:
şöyle fit sıkı bir gelinle buluşmak var, göbeğini çeken bir gelinle bulusmak var
aklinialirimsmile

alemsin, tamam enistenin hatrina sana günde iki seans callan kafamçokkarıştı insallah istedigin gibi olursun vaktinde var daha ooo zamana fistik gibi olursun :lepi:

alemsin, tamam enistenin hatrina sana günde iki seans callan kafamçokkarıştı insallah istedigin gibi olursun vaktinde var daha ooo zamana fistik gibi olursun :lepi:

moon bunu düsündüm biliyor musun...
eger tembelligimi bir kenara bırakabılırsem aslında bana hakk olan günde 2 kez
bacaklarımda bi degisim var kızlar ya tuhaf mı cok mu erken bilemiyorum
hep kendimi inceliyorum degistim mi diye..bayanssulusmile

Slm callancılar moonshine bişey deil canım.call mevzusunu baya bir araştırmıştım çok ilgimi çekmişti.yapan herkes çok memnun ama çok sıkıcı olduğu gerçek..mirmirmirmir

Bazı arkadaşlar günde 2 kez yapmaktan bahsetmiş.sakın yapmayın çünkü hiçbir anlamı yok.ekstra etkisi olmaz aksine kasınıza zarar verirsiniz.hatta 6 gün yapıp bir gün ara vermeniz gerekiyor.bu diğer sporlarda da böyledir.call de mutlaka 1 gün ara verin kızlar.48 saatten fazlada ara vermeyin :) yani sadece 1 günlük izin gününüz var.kaydirigubbakcemile2

Bir arkadaşımızda platesmi call mı demiş.plateste nefesi ve hareketleri tam tutturman lazım güzelim yoksa 1 saat plates çalışsan bile işe yaramaz ama plateste çok faydalıdır.zaten callın özü winsor plates , basit yoga hareketleri ve temel bale hareketlerinden geliyor.

5 . günden sonra karnında kalça da vs ağrı hissetmeyenler endişelenmesinler :) kaslarınız harekete geçiyor.gittikçe güçleniyor.diğer sitedeki topiği açan arkadaş call ın mekikten 3 katı daha derin etki yarattığını yazmış. Daha düşünün siz gerisini . delikafaduldendelikafaduldenben hala başlayamadım.itiraf ediyorum tembelim:kedi:

aklinialirimsmile
hehehehe ahh ahhhh zayıfmışın işte sıkı olmak için yapıon bizse hem şişman hem löbür lömbür :pPPPPPPPPPPP bende yapıom hergün valla azimliyim incelcem sen enişte için deilde sanki gelinlikte güzel görünmek için yapıon gibime geldi göğüsler ufaksa dikkat iice küçülmesin
kızlar şu belden asagı bukulme hareketı var ya bez bebek gıbı olun dıyor hanı
belımızden ayak bılegımıze kadar egılıyoruz
onu yapabılen var mı?cok zorlanıyorum
valla bende tam yapamıom aptala dönüom orda heheheh
hiç acele etme bikaç gün sonra kilon da yoksa bez bebek gibi sallanıp durursun :roflol: mesela 2. bacak hareketinde ben 10 cm zor eğilirken artık kalçamı topuklarıma kadar değdirip 10 sayabiliyorum.yalnız benim 17 günüm olmasına rağmen hala hareketleri oturtamadığımı farkettim.inş bi dahaki 21 de bariz farklar olur vücudumda.
17 miiiiiiiiiiiiii:sm_cool::teytey::dance:a.s. süpersin canım darısı başıma valla
ben geçen hafta 1 gün yaptım 2 gün ara verdim bu hafta hergün yapıcam inşallah :)
kaç cm gitti canım senin bu zmana kadar?
Slm callancılar moonshine bişey deil canım.call mevzusunu baya bir araştırmıştım çok ilgimi çekmişti.yapan herkes çok memnun ama çok sıkıcı olduğu gerçek..mirmirmirmir

Bazı arkadaşlar günde 2 kez yapmaktan bahsetmiş.sakın yapmayın çünkü hiçbir anlamı yok.ekstra etkisi olmaz aksine kasınıza zarar verirsiniz.hatta 6 gün yapıp bir gün ara vermeniz gerekiyor.bu diğer sporlarda da böyledir.call de mutlaka 1 gün ara verin kızlar.48 saatten fazlada ara vermeyin :) yani sadece 1 günlük izin gününüz var.kaydirigubbakcemile2

Bir arkadaşımızda platesmi call mı demiş.plateste nefesi ve hareketleri tam tutturman lazım güzelim yoksa 1 saat plates çalışsan bile işe yaramaz ama plateste çok faydalıdır.zaten callın özü winsor plates , basit yoga hareketleri ve temel bale hareketlerinden geliyor.

5 . günden sonra karnında kalça da vs ağrı hissetmeyenler endişelenmesinler :) kaslarınız harekete geçiyor.gittikçe güçleniyor.diğer sitedeki topiği açan arkadaş call ın mekikten 3 katı daha derin etki yarattığını yazmış. Daha düşünün siz gerisini . delikafaduldendelikafaduldenben hala başlayamadım.itiraf ediyorum tembelim:kedi:

saol canım açıklamalar için bende çok araştırdım ama başlamak kısmet olsada devam ettirememiştim şimdi hem topik hareketli hem de ben azimliyim sende başla bir an evvel tembellik yok yaz geldi :))))))

ben geçen haftaki aralıklı maceramı saymazsam dün 2.kez yaptım ve hareketleri daha kolay yapıorum yerdeki göbek hareketlerinin en sonuncusunda artık yoruluom normalde ilkinde ölüodum bacak hareketlrei daha bi kolay oluo inşallah sıkılaşıcammmm bendeee :)

ben artik su sonda esnemek icin iki bacak aciliyo ve sirayla bacaklara egilip sayiliyorya neredeyse bacagima yapisacak kadar egilebiliyorum artik kaydirigubbakcemile5
pilateste de vardi ozaman yariya zor egiliyordum. Ya 3 aypilates yaptim keske callan yapsaymisim simdiye kadar lastik kiz olurmusum kaydirigubbakcemile2

kızlar pilateste nefesin çok önemi var ya aynı şey call içinde geçerlimi ben onu yaparken hiç dikkat etmiyorum buna siz ediyomusunuz

yok nefesle ugrasmaya gerek yok diyor callan teyze, ama karin yaparken pilatesteki gibi alip arka arkaya veriyorum daha iyi hissediyorum ozaaman.
Ya birde karin yaparken sizlerde de öylemi sanki beynime kan basinci oluyo, terletiyor resmen.

ben artik su sonda esnemek icin iki bacak aciliyo ve sirayla bacaklara egilip sayiliyorya neredeyse bacagima yapisacak kadar egilebiliyorum artik kaydirigubbakcemile5
pilateste de vardi ozaman yariya zor egiliyordum. Ya 3 aypilates yaptim keske callan yapsaymisim simdiye kadar lastik kiz olurmusum kaydirigubbakcemile2

benim en çok zorlandığım hareketlerden biri bu yaaa neyse zamanla bende yapcammmmm inşallah

kızlar pilateste nefesin çok önemi var ya aynı şey call içinde geçerlimi ben onu yaparken hiç dikkat etmiyorum buna siz ediyomusunuz

nefes her egzersizde öenmlidir canım.sadece nefesini tutma yeterli bu.plates gibi nefes al ver durumu yok call da , sadece kaslarının çalıştığını hisset yeterli:lepi: kızlar hareketleri zorlamadan yapalım.ben zorladım boynum ve belimi incittim.zaten callan dezzemizde vücudunuzun sesini dinleyin diyor.bakın moonshine strechleri tam olarak yapabilmeye başlamış.zamanla hepimiz her hareketi hakkıyla yapıcaz.kaslarımız açılıyor şu anda.hiç çalıştırmadığımız kaslarımız güçleniyor.yaşaşsın callldelikafaduldennaniknanikŞeniz

kızlar bisi diyicem
karın ıcın callan dısında bır de sırtustu yatın
ıkı bacak paralel kollar yana acık uzanın
bacakları yapıstırıp bukmeden kaldırabıldıgınız kadar kaldırın ve ındırın
bunu 15-20 kez yapın gunde
valla 100 yapmaya gerek yok hemen toparlanır hain karın yağları

elma diyetcisi olarak biraz spor yapmalıyım callanı düsünüyorum... bi bakınayım dedim buralara... ama bende göbek maşallah baska bi yerimde pek bisey yok.... bunu görmem cok iyi oldu canım ya... denedim hemen karnı calıstırıyo bayaa ve de bacaklarım uyustu yaparken.. okuyunca kolay yaaaa 15-20 az herhalde demistim :eek:lmaz: amaa 20yi zor yaptım kaydirigubbakcemile
hergün yapsam 20 iyi olur mu dersiinn??

hehehehe ahh ahhhh zayıfmışın işte sıkı olmak için yapıon bizse hem şişman hem löbür lömbür :pPPPPPPPPPPP bende yapıom hergün valla azimliyim incelcem sen enişte için deilde sanki gelinlikte güzel görünmek için yapıon gibime geldi göğüsler ufaksa dikkat iice küçülmesin

canım estagfurullah elbette sizler de zayıflarsınız
ve çok güzel oldugunuza da eminim
ama benim gerçek yüzüm ortaya çıktı aklinialirimsmile opuyorumnanaktan
enisteniz icin degil de davetliler icin mi yapıyorum acaba bunca egzersizi
ama napim icim icime sıgmıyor herkes bana bakıcak eminim...
ya canım zaten gelinlik kuması oyle bırsey kı boyle giydigin zaman
hic olmadıgın kadar zayıf ınce narin ve gogusler de bır o kadar kücük görünüyor
ben 85 giyiyorum buna ragmen süytensiz giydim düz gibi göründü gögüslerim
bilmiyorum icine sütyen giyer miyim, gelinligin gögüs kısmında ayrı bır kumas oluyor
onu ayrıca sıkıca tutrutuyorlar bir nevi sütyen gibi ama yine de ic camasırı gıyerım herhalde
karın bolgem daha düzgün olmalı :sm_cool:
çok güzel olmalıyım düğünümde göz kamaştırmalıyım
moon'umun ve kk nın şeker kızları sayesinde o gün çok güzel olacagıma inanıyorum
herkese çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum
akraba kadar yakın ve samimisinizolumunekankayizsmile

elma diyetcisi olarak biraz spor yapmalıyım callanı düsünüyorum... bi bakınayım dedim buralara... ama bende göbek maşallah baska bi yerimde pek bisey yok.... bunu görmem cok iyi oldu canım ya... denedim hemen karnı calıstırıyo bayaa ve de bacaklarım uyustu yaparken.. okuyunca kolay yaaaa 15-20 az herhalde demistim :eek:lmaz: amaa 20yi zor yaptım kaydirigubbakcemile
hergün yapsam 20 iyi olur mu dersiinn??

tabı canım
ben fızyoterapiste sordum dedim oyle 100 filan yapamam yanı
zamanımı alıyor cunku arada durup mola verıyorum
bır daha yapana kadar zaman gecıyor
o dadedı kı eger duzenlı ve fakat 10 kez bıle yapsan gunluk olarak
mutlak surette sonuc alıcaksın
cunku karnın normalde asla oyle bır hareket yapmıyor
ve kasların hep yaygın bır halde duruyor
hergun 10 tane yaparsan bıle gelısıcek ama 20 yap daha ıyı olur dedı
10 u gecelım bız
gorucez elbet
ama 100 yapsanız 5 gunde gorursunuz-tabı devam etmek sart
ve dedı kı kaslar 4-6 hafta arası guclenır
sonra hergun yapmasan bıle haftada 3-4 kez yap
karnın hep duz kalıcak dogum yaptıgında da sarkmıcak dedı

merhaba arkadaşlar bende indirdim bi siteden ama 1 saatlik bişi bu doğrumu acaba hergün aynı şeyleri yapıcaz değilmi????

X