Callanetics Egzersizleri

evet kızlar 11/21 bugün yapıldı :KK66: incelen var mı?

buarada ben süperi indiremedim partlar karşıdan yüklenemiyor diyor :84:

Bu işi netten çözemiyecegime kara verip :)) yarın callanetics egitmeni olan arkadaşımla buluşacam,, böylesi daha somut :KK52:

Bu işi netten çözemiyecegime kara verip :)) yarın callanetics egitmeni olan arkadaşımla buluşacam,, böylesi daha somut :KK52:

canım arkadaşından aldığın bilgileri bizimle paylaşrsan sevinirim çünkü bende 12 . gün ama hala milim ilerleme yok!!!

kızlar bugün 12/21 yapıldı dün ve bugün leslie yapamıyorum çünkü gribim...

dün akşam callanetics ardından da zumba yapınca bu sabah karın ve bacaklarda kas ağrısı ile uyandım ama inanır mısınız nasıl enerjik nasıl mutlu hissediyorum

güzelim 5-7 partlar inmiyor sende de aynı sorun oldu mu?

Canım baya bi sayfa dolaşıp hem süperi hemde evolutionu indirdim ben,,videolar sorunsuz ama nerden indirdiğimi hatırlamıyorum.İndirme programına linkleri ekleyip internet sayfalarını kapatmıştım:KK37:

Şimdi indirdiğim videoları nete yüklemeye çalışıyorum,başarılı olursam burada (yasak değilse eğer) paylaşırım.Ya da çeviri yapacak arkadaş kimse ona atarım özelden.

merhaba arkadaşlar 1/21 ile bugün bende başladım inşaallah düzenli devam edebilirim..sevgiler...

Kızlar evolutionu hallettim,isteyene ve özellikle çeviriyi yapabilecek arkadaşa gönderebilirim
Bu arada bende 5 i bitirdim bu akşam.Notumuzu düşelim :)

Bende bugün 1/21 ile başladım....
insaallah sonunu getirebilirim :KK66::KK66: baya sabır gerektiriyor..

Bende bugün 1/21 ile başladım....
insaallah sonunu getirebilirim :KK66::KK66: baya sabır gerektiriyor..
Bende yapmak istiyorum fakat indiremiyorum. kimseye msj da atamıyorum steyi pek anlayamadm çok nete de gremiyorum ltfen biri bana nasıl yapacağımı yazsın

Son düzenleme:
sonunda olacağı buydu callan teyze "sallanan bacaklarınızı düşünün daha güçlü sıkın" diye gaz verirken hiç uyarmamıştı dikkat edin sandalye dayanmaz diye :KK43: artık yemek odası takımının tek bacağı sallanan bir sandalyesi var, bir diğeri de hafiften sallanmaya başlamış sıktıkça esniyor niyeyse ikiside sağ bacak. şimdi eşim duruma uyanıp benle dalga geçmeye başlamadan bu sandalyeye oturtacak bir kurban bulmam lazım:KK47: :KK52:

Dün akşam yapamadığım 6/21 yı şimdi tamamladım.Ama ben ara vermeyi düşünmüyorum kızlar.Kitapta böyle bişeye rastlamadım..

Son düzenleme:
Dün akşam yapamadığım 6/21 yı şimdi tamamladım.Ama ben ara vermeyi düşünmüyorum kızlar.Kitapta böyle bişeye rastlamadım..

evet kitapda ara vermekten bahsetmiyor haftada 3-4 gün yapmaktan yada her gün yapmaktan bahsediyor ama 6gün yap 1 gün dinlen demiyor. bi sitede okumuştum çok net hatırlamıyorum ama sanırım şöyle bişeydi, sporcular üstünde araştırma yapmışlar haftanın kaç günü koştuklarına göre sağlık açısından incelemişler 6 gün koşanlar en iyi durumda olanlarmış hergün koşanlar nerdeyse hiç koşmayanlar gibi çıkmış bunuda vücudun alışıp o sporu günlük sıradan aktivite gibi algılamasına bağlamışlar vs.. bir başka yerdede vücudu şaşırtın hep aynı şeyi yapmayın arada farklı egzersizler yapın diyordu bir başka yerde de gün aşırı cardio yapın dinlendiğiniz 1 günde vücut kas yapar falan diyordu. ama tabii bunlar uzun vadeli yapanlar için söylenen şeyler. zaten şunun şurasında en fazla yapan 21 gün yapıyor sonra bırakıp pişman olup tekrar başlayıp tekrar bırakıyoruz malesef, bu nedenle bence canın istiyosa dinlenme yap ben de öyle yapıyorum 2-3 gün sonra yapamayacağın gün olur dinlenmek istersin fırsatın olmaz ona sayarsın eğer bizim gibi tembel çıkmaz uzun süreli devam ettirecek olursan ozaman vücut alışmış olmasın diye yaparsın dinlenme gününü...

X