biz erkek olsaydık kızlara nasıl davranır neler isterdik???

irden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
39
0
Siz erkek olsaydınız eğer,
bi kadına nasıl davranırdınız?

Malum çok şey bekliyoruz biz erkeklerden,
yada sadece hakkımız olan şeyleri bekliyoruz,bilmiyorum..

Bi kadın neler bekler bir erkekten,
siz erkek olsaydınız neler yapardınız sevdiğiniz kadın uğruna?

eğer bir erkek olsaydım inanın ki erkeklerin sevmediğim özelliklerini değiştirmeye çalışırdım.onlara göre doğru olan yanlışları mesela....

ben erkek olsam kafayı yerdim heralde.ya itiraf edelim hanımlar biz kadın milleti biraz zor ve karışığız.emin olun onlar da kadın olsak kocalarımıza neler neler yapardık diyolar.bu işler böyle maalesef

Erkek olsaydim bütün kizlarla çikardim.

ben erkek olsaydım herşeyden önce hoşgörülü olmaya çalışırdım ve sonrada adam gibi adam şimdi ki erkeklere bakın küpeli metroseksüel fln önlerinde başka erkeklerle cilveleşsek bişey demiyicek hale geldiler...ama erkek dediğin kadınını korur sahiplenir ve kıskanır bence...

Kesinlikle çok sahiplenirdim. Her dakika ilgilenir, üzerine düşer, onu kesinlikle tatile Mauritus'a götürürdüm. Kumsalda nefis bir nikahla evlenirdim.
Ondan tek istediğim çok temiz ve bakımlı olması olurdu.
Erkek olsaydım kesinlikle mutfağa girer onunla yemek yapmak isterdim. ,
Durmadan sarılır, aklıma her geldiğinde kesinlikle Orkide alırdım.
Kredi kartımı verir, ''Harcadıysan harcadın şekerim, canın sağolsun'' derdim.
Ama attığı adımın hesabını sorardım. sengözlerimebaksanabşakkıdı

ben erkek olsaydım çok ii ve hoşgörülü olurdum kıskanırdım sözümünde dinlenmesini isterdim ben habersiz bişey yapmasını istemezdim herşeyinden haberim olsun isterdim!nazik kültürlü olurdum herşeye sinirlenmezdim erkek olaydım..bakımlı ve terbiyeli olurdumm ama yerine görede tam seviyeli bir taş fırın oldum.. eşimin arabaya binerken kapısını açardım aklıma geldikçe süprizler yapar çicekelr alırdım özel günlerimizi unutmaz bir yemege götürürdüm en azından..kimseyi tınlamaz herkesin içinde elini tutarak dolaşırdım..ah ben bi erkek olsaydımmmmmmmm:)

bnde eşimi aldatmazdım anlayışlı ve ona karsı ılgılı olurdum ama geç evlenır önce haytın tadını cıkartırdım :))

oooff haklısınız yaa erkek olsam amaaannn neugrascam her sey benden beklenıyor cıcek
yemege göturmeler
özel gunlerde hedıyeler
ooff derdım
ewlenmezdım de amannn sallardım cıkardım bı kızla ama sadece cıkardım
ne hedıye ne cıcek
arada hedıye alabılıurdım erkeklerımle gezer tozar eglenırdım kızı da co k severdım ama cıcek fln almazdım sacmalıkkk

erkeklere hak vermek lazımmıı yaa heheeee

erkek olsaydım karşımdakinin annem,kardeşim ya da erkek arkadaşım değil sevgilim, eşim olduğunun bilincinde olur ve öyle hareket ederdim. Tamam arkadaş olabilmek de güzel ama bir farkımız olsun değil mi yani?:1closedeyes:

not: tabii erkek olsaydım bu bilinçte olmazdım kesin, üretim hatası çoook:roflol:

Valla erkek olsaydim, simdiki erkeklerden hic bir kalir tarafim olmazdi buna eminim.

erkek olsaydım sevdiğim insanı sahiplenir onun mutlu olması için elimden geleni yapardım onu sevdiğimi her daim her fırsatta bazen sözlerle bazen hareketlerimle mutlaka belli ederdim ki sevildiğini herzaman bilsin diye.sadece sevgilim için değil aileme arkadaşlarıma sevdiğim bütün insanlara onların benim için nekadar değerli olduklarını hissettirirdim.malum erkeklerin çoğu sevdiklerini belli etmeyi sevmezler hiçbirşeyi yapmaktan utanmazlar ama iş sevdiğini belli etmeye gelince nedense çekinirler bundan.oyüzden erkek olsaydım ilk yapacağım şey sevdiklerimin benim için önemli olduğunu onlara da belli etmek olurdu

kadınların gözünün içine bakarak konuşurdum ağır ağır :)

bir de şimdiki erkeklerin aksine, birinden hoşlansam asla reddedilirmiyim diye korkmazdım, belli ederdim.
aşık olduğumda söylüyorum kendi kendime, ben erkek olcaktım var yaaa diye :)

X